Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    ako fakt nic v zlom,ale za rok ste farmu uplne dodrbali,dlho som sa neozvala,kedže som si myslela,že niečo už konečne spravíte,a vy nič len sedite a čitate prispevkz ktore vam píšeme,že farma absolutene nefunguje ako by mala.......aspoň vidno kam to dotiahli ludia s VS nikam kedže nie su schopní spravit jeden normalný program aby farma fungovala.....
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj danielasoviusova, na tvůj minulý příspěvek jsem reagoval ZDE. Podívala jsi se jaký hardware je v tvém počítači? Záleží jak na hardwaru PC, tak na jeho kondici. To jestli nejsou spuštěny programy na pozadí, které zatěžují počítač a přitom není třeba je mít vůbec spuštěné. Pro lepší hratelnost vyzkoušej vypnutí proxy serveru, návod najdeš ZDE.


    >>Zjištění komponent ve vašem PC/NTB<<

    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<

    >>Jak zakázat nepotřebné aplikace při spouštění Windows<<




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    Dbrý deň,už tej farmy mam naozaj plné zuby,namiesto toho,aby ste vsetky chyby uplne odstranili tak mi pošlete tabulky ci ja mam vsetko v poriadku,hoc plno ludí sa stažuje,že chyba je na vasej strane ktoru za rok nie ste schopní spravit....mali by Vam odobrat vysokoskolske vzdelanie nakolko nie ste schopní ničoho....a ja mam nottebok uplne nový a programi mam naistalovane tak isto v poriadku takže chyba je u Vas a nie u mna......a ked to neviete spravita briete plat neviem za čo tak farmu ukončujem nebudem sa 3x denne odhlasovat prihlasovat.....ste neschopní ako nasa vlada
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj danielasoviusova

    Nezáleží na tom jestli je notebook nový nebo starý, ale jde o to jaké má parametry, a jestli je v něm všechno v pořádku, tedy nainstalované všechny aktualizace a provedené doporučené nastavení, které tu uvádíme. Většina hráčů až na nějaké vyjímky, tak jim hra jede normálně až na chyby, které jsou hlášené a čeká se na jejich opravu.
    Z vlastní zkušenosti musím říci, že někdy je chyba na straně uživatele, ale rozumím, že některé úkony běžný uživatel nezvládne a potřebuje asistenci někoho zdatnějšího aby poradil jak kde co udělat a pod.
    Zbytečně se rozčiluješ, když nejsi schopna nám dodat specifikaci svého zařízení a co vše jsi udělala proto aby hra fungovala.
    Pokud máš zájem, můžeš napsat a něco s tím uděláme.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Halóooo milé RT, sice jsem s farmou docela spokojená ;), šlape až na nějaké vyjímky, ale už dloooouho nebyly žádné opravy a chtělo by to s tím něco udělat. Rok se sejde s rokem a stále ještě nemáte hotovo, tak kde to vázně?
     
    goldedawn a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj evoku57
    Nevím o čem hovoříš. Opravilo se toho za poslední rok celkem dost. Viz vlákno o opravách chyb ZDE ;)

    Přeji ti hezký den
     
    Pitrýsek47 a michnaj tohle ocenili.
  7. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Opravilo se hodně, ale ne dost. Nejvíc mi vadí lišta, která se vrací u prodeje komodit.
     
    Štika a goldedawn tohle ocenili.
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Petrišo, jsou to sice drobnosti, ale ty hlavně otravují radost ze hry :sleepy: a když se s něčím začne, mělo by se to dokončit ;) pak je to jeden velký nedodělek a za rok je to trošku dost. Dlouhosáhle jsem tu vypočítávala chyby a další se možná zatím nahromadily, viz lišta, jak píše pavelkohl1 A vlastně vše, co se vrací na začátek, třeba na trhu nebo při umísťování stromů a chlévů je to opruz. Něco si vyhledám zkratkou a při druhém umístění se to zase stratí. A proč se na tom už dávno nedělá? A nebo pole, které je pod ukazatelem myši nejde sklidit, odstranit, proč se taková drobnost už dávno neopravila? Proč stále tady čteme, co máme udělat pro to, aby nám hra šlapala, ale nikde není psáno, co by mělo dělat RT pro spokojené hráče. To bylo slibů a skutek utek:p
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Sice nefunguje vše na 100%, ale věšet se kvůli tomu nebudu ;)
    Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Každý ať se zařadí kam chce :music:
    Já hraji ráda i přes nějaké ty nedokonalosti :p
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kutilka70 - nikdo tu nepsal o tom, že hraje nerad, naopak jsem psala, že jsem s farmou spokojená :p:music::D, až na ty drobné vyjímky, které otravují život, tak si mne neber prosím do úst a spíše pozorně čti
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jediný kdo si bere někoho do úst jsi ty, už tím že mne oslovuješ -.-
    Toto vlákno slouží k vyjádření chodu hry, tak jsem tak učinila :music: a nikoho jsem neoslovovala!
    A křičet tady haló milé RT mi od tebe přijde dosti sprosté >:(
    Tím zde končím debatu, protože se to nepatří. Farmaření zdar ;)
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kutilka70 a nejsi trošku mimo? ;)xD:p
     
  13. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Už nějakou dobu si na své farmě všímám zvláštností, které se sice nedějí pravidelně, ale dost často:
    Když ráno sklízím celou farmu, na jednotlivých plochách se mi ukáže celkový počet BZ/TBZ,
    ale v ukazateli (horní lišta) se mi hned neodečítají. Stejně funguje sklizeň florenů aj. (nepřipočítají se).
    Někdy se ani na ploše celkový součet sklizených bodů neukáže, obvykle u Majáku nebo ve Strašidelném domě.
    Když přejdu z farmy sklízet na Bahamu, mám stále v horní liště ukazatel z farmy a nebo naopak na farmě
    ukazatel z Baha. Netuším, kde se pak mohou sklizené body odečíst a jestli se vůbec odečtou. Ukazatel BZ/TBZ
    zůstává v tu chvíli nezměněný.
    Obvykle ráno nemám na nějaké podrobné kontroly cifer čas, ale doufám, že farma si nakonec počíná "spravedlivě".
    S určitostí mohu říct, že floreny jsou připočítány až po novém přihlášení na Farmu.
    Všiml si někdo podobného problému?
     
    Štika, modro.ocko22 a evoku57 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    goro19 - mám to také tak a docela mne to štve :sleepy:, předtím bylo vždy v ukazateli i když se přešlo na jinou plochu a to se ztratilo, je to zavádějící, s tím by RT také měl něco udělat, předem jim děkuji:music::D
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Žádné podobné problémy nemám, vše se načítá jak má, zvlášť florenů z dekorace si všímám pečlivě :)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No někdy se mi to taky stalo, že při ranní sklizni se na plochách ukáže necelý, nebo žádný počet BZ/TBZ, ale vím, co bych kde měla s BZ/TBZ mít a večerní odpočet v horní liště (co mám získat) mě sedí, takže je to jen grafická chyba, ale odečítá to správně a hlavu si s tím už nelámu :p když to zlobí, osvědčilo se mi nejít na další plochy rychle, či zbrkle, ale na ni najed myší, ukáže se název a pak tam jdu. Je to otázka dvou vteřin, plocha pak reaguje v pohodě a počet BZ/TBZ je v horní liště vidět celé :p to se týká i FL, je vždy v klidu doprovodím do horní lišty xD


     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. mikor2011

    mikor2011 Pisálek fóra

    Už nejaký týždeň sa mi stáva v kliente, že veľmi často musím reštartovať hru. Takmer vždy keď prechádzam z plochy na plochu a vždy keď je hra pustená a prídem k PC o 3 minúty. Máte podobné skúsenosti? Vďaka
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) přišla jsem domů a před sklizní se nešlo dostat na stonek. Celkově farma jede v pohodě, zahrála jsem si jarmark, sklidila na všech plochách, odklikala bedýnky, byla prodávat na trhu a vše jede - ale když chci na ten stonek, se s ovečkami zastaví na 100 a dál se nehne. Zkouším to už celou věčnost, tak nevím, kde je chyba.
    Hraji v Unity.

     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, zřejmě tedy hraješ v klientovi. Doporučuji jeho úplnou odinstalaci podle návodu ZDE.
    Zkoušel jsem jak přes prohlížeč tak v klientovi a stonek se vždy zobrazil a žádný problém s načtením stonku není hlášen.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, nehraji v klientovi, ale v Unity. Dnes jsem se už na stonek dostala, včera večer jsem ještě restartovala wifi tak možná tam to zlobilo, protože už dlouho mě farma jede v pohodě.