Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj pajaable

  Jelikož mám osobní zkušenost u hráče, kterému farma nefungovala ani v klientu a když jsem mu počítač zkontroloval a poladil, najednou hraje v prohlížeči bez problémů, tak moc nevěřím tomu, že to není počítačem ;)
  Máš pravdu není to počítačem, je to bohužel uživatelem. Není to nic proti tobě, chápu, že né každý umí v počítači udělat to co je opravdu potřeba, aby hra jela bez větších problémů.
   
  Pitrýsek47 a michnaj tohle ocenili.
 2. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Vím, že už to dělalo před Unity, ale i tak by se to mohlo opravit v rámci oprav ;). Dám na plochu výrobnu, nakrmím krmivem a zvířaty, na to dám vylepšení a krmivo a zvířata zmizí a musím to opakovat znovu. Tak by bylo dobré, aby to tam zůstávalo, jako je to u chlívků
   
 3. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  pezt ..... tvoji poznámku na sebe nevztahuji, vím, že mám PC v naprostém pořádku. I když stará, ne hloupá, na PC si dokáži lecos udělat a mám doma slušnou základnu PC odborníků, takže ani nepotřebuji vzdálenou pomoc. Navíc vyzkoušeno na úplně novém, našlapaném PC a ty chyby se objevují i tam. Ono sem asi opravdu nemá cenu psát o chybách, nikdo je stejně neopraví a jak jsem zjistila už dávno, důchodci jsou tu jen za hloupá individua, která ničemu nerozumí. No, to ve většině případů nejsme.

  P.S.
  A že jsem přesně čekala, že se ten dotyčný pode mnou zase ozve....
  xDxDxD
   
  Naposledy upraveno: 18/9/21
 4. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  :D:D A proč to dělá jen někomu a druhému, který si nechá poradit ne? Na to odpověď nemáte. Jak zjistíme (pokud to rovnou nenapíše), že je člověk důchodec? (správně důchodce, důchodkyně) a může se vám vůbec věřit armádo?
  To já jsem úplný počítačový analfabet a hra šlape bez problému. Když jsem měl zádrhel, zeptal jsem se a pezt mě ochotně navedl tak, že jsem problém odstranil. V klientovi nehraju.
   
  berkaKolchoznice, evainfo a michnaj tohle ocenili.
 5. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký dník :) všimla jsem si a není to tak často, že u točení PL, kde je vždy na prvním místě odměna z lišty i z kola nahoře. No občas je to v liště jiné, než odměny točící se na kole. Zkusila jsem to dnes 3x za sebou a vždy rozdílné! Po restartu se to srovnalo :p
  Předtím obyčejné lístky točily dobře podle lišty, jen jsem překlikla na PL.

  [​IMG] .[​IMG]

   
 6. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj evainfo

  Nejsou jiné, pouze jsou posunuté dole, stačí pohnout posuvníkem možných výher a srovná se to. Děje se tak pokud se díváš na odměny na normálním kole a potom přejdeš na párty kolo, výhry zůstanou posunuté tak jak byly na normálním kole.
   
  radyn.m a evainfo tohle ocenili.
 7. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Ahoj pezt tak to mě netrklo, protože posuvník vidím nahoře, koho by napadlo, že se při přechodu seknul xD :p
   
  radyn.m a pezt tohle ocenili.
 8. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

  pajaable

  souhlas,přesně stejné chyby mám i já a je nás více,Pitrýsku ty jsi případ sám o sobě,hra ti šlapala i když opravdu nikomu nešlaxDjsi opravdu jedničkaxD
   
 9. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  No, asi Pitrýsek umí poštelovat kompjútr sám, já na to, co nezvládnu, mám kamaráda na telefonu, teda na TeamWieveru, když se mi něco nedaří, uklidí mi bordel v počítači, o kterém jsem neměla tušení. A děda šlape furt, je z roku 2007 a jedu pořád na sedmičkách. Trh se jaksi uklidnil, už se pokaždé nenačítá, já jen preventivně začínám s nákupem od strany dvě, abych nebyla vykopnuta stylem produkt byl už prodán. Příště to zkusím napřímo, jestli to už funguje doopravdicky...
   
 10. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Tak čtete nebo nečtete vůbec nebo nepořádně?
  Nic si neumím sám poštelovat, píšu pořád dokola, že problém s hraním nemám ani s počítačem až na jeden zádrhel, kterým mě petz provedl písemně i graficky. jednalo se o prohlížeč a veřejně jste si to na fóru mohli přečíst.
  Problém je, že někdo nabízenou pomoc odmítne, jeden hráč ji přijal (jmenovat nebudu, ptal se taky na fóru) a petz mu pomohl. To je oč tu běží.
   
  berkaKolchoznice, evainfo a michnaj tohle ocenili.
 11. radyn.m

  radyn.m Mistr fóra

  Y_n_O, když "jedeš na "sedmičkách", taky máš moře kolem Baharamy jako po těžký ropný havárii? :D. (V desítkách mám krásný modrý moře, v sedmičkách odstíny šedočerné).
  Jinak mám dotaz, taky někomu nefunguje animace obrstromů? (win 10, počítač výkonnější jak já, animace zapnuty, hraju v klientovi) U mne animace obrstromu nejde celou dobu, co jsem jej získal v úkole a hodil na louku. Pořád se tváří, jako že je zralý na sklizeň.
   
 12. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj radyn.m

  Tak za prvé, když máš tak výkonný počítač proč hraješ v klientu ? Daleko lepší je hrát v prohlížeči.
  Za druhé obr stromy jsem na ploše neměl ani nepamatuji, ale zkusil jsem nyní tři vysadit a zdá se mi to ok.

  Čerstvě vysazené
  Screenshot_1.png

  Pohnojené
  Screenshot_2.png

  Uvidím zítra po sklizni.

  EDIT:
  Necelých 5 hodin do sklizně
  Screenshot_1.png

  EDIT 2:

  Zralé
  Screenshot_1.png
   
  Naposledy upraveno: 22/9/21
  radyn.m, babička-květa a Pitrýsek47 tohle ocenili.
 13. radyn.m

  radyn.m Mistr fóra

  Díky pezt, před chvílí jsem obrstrom sklidil, animace už funguje :). Asi se něco poštelovalo samo, anebo RT cosi zrovna opravili. A proč hraju v klientu? Nějak vůbec ani nevím xD. Asi proto, že klienta v prohlížeči pořád nabízejí/doporučují jako výchozí variantu (nebo nabízeli, bo už jsem v prohlížeči nehrál ani nepamatuju). Navíc, nevím jak v prohlížeči, avšak v klientu lze spustit více farem současně a současně na nich hrát (teda aspoň v novém počítači, ten starý má těžký problém i s jedinou. Jediné co při spuštění více farem má problém navíc, jsou družstevní úkoly. Občas na některé z farem zůstanou úkoly úplně prázdné. Nicméně zrovna tohle mne fakt netrápí :D, to je jen taková drobná chybička navíc, kterou přičítám tomu, že asi klient na tohle nebyl programován).
  Píšu rozvláčně pro ty, kteří by tyhle zkušenosti využili.
  Zkusím hru jet v prohlížeči, díky za radu.
  Edit: jaký prohlížeč používáš?
   
  Naposledy upraveno: 22/9/21
 14. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  radyn.m

  Osobně používám Edge
   
  radyn.m tohle ocenil(a).
 15. evinana

  evinana Aktivní autor

  Ahoj, nevím zda to už někdo psal, já to zjistila až dnes když jsem dělala trochu přehazování dekorací. Dekorace v liště vždy ukazovaly základní počet BZ/TBZ, různé bonusy se přičetly až na ploše. Dnes jsem zjistila, že dekorace v liště otevřené na farmě ukazují správně a otevřené na Baha ukazují počet asi navýšený o různé bonusy. Např "Chvějící se stromy" 14679 BZ/37200 TBZ. "Kraslicomat" 12116 BZ/ 30888 TBZ. Porovnala jsem asi 20 dekorací a rozdíl byl u všech.

  EDIT: no toto:) to mě nenapadlo, díky. A že jsem se trefila zrovna do dekorací co mají x LVL. Mě picne :))) Taky jsem se mohla podívat do FAQ a nezdržovat tě :-(
  omlouvám se
   
  Naposledy upraveno: 23/9/21
  Dave Lister tohle ocenil(a).
 16. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj evinana, dekorace o kterých píšeš mají BZ/TBZ x level. Takže na farmě a na Bahamaramě bude rozdílný počet a to díky levlu, který na lokacích máš.

  >>Kraslicomat<<
  >>Chvějící se stromy<<  EDIT: však se nic neděje a není zač ;)


  Ať vás síla provází na všech cestách
   
  Naposledy upraveno: 23/9/21
  radyn.m a Pitrýsek47 tohle ocenili.
 17. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Teď jsem dávala na plochy bahamy tajemno a je to fakt opruz :p, stále si do vyhledávání vypisovat pod.., aby mi to naběhlo, už aby to opravili, ne že je načase, ale už je trošku pozdě. Ještě že mi vypadla aspoň jedna andula, tu jsem neměla, tak s tím jsem spokojená, ale usazovat tajemno fakt ne, na farmě si snad počkám, až to opraví
   
  -Jara05- a modrýměsíc tohle ocenili.
 18. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  evoku57 A to je takový problém ,srovnat si lištu podle času?!? :wuerg: TS jsou vždy na prvním místě!;)
  Stejně tak,když chci umístit Obříky.Dám lištu dle velikosti a obrstromy jsou vždy na konci! Člověk si musí umět poradit,když je RT totálně neschopné!:p
  edit: platí u stromů.U zvěře se musí dát nastavení dle levelu!
   
  Naposledy upraveno: 27/9/21
 19. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Jééé kaoline, díky za radu, příště zkusím :)
   
  kaolín11 a -Jara05- tohle ocenili.
 20. masinaka

  masinaka Pilný autor

  pajaable a modro.ocko22 tohle ocenili.