Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Když se dá do vyhledávání dekorací "v kra" jako v krabici zvířata ;), tak to nevyhledá šunčíka, u toho se musí dát zkratka "šun", ale proč nejde "v kra" to fakt netuším, dělá to od začátku, co je šunčík do hry zavedený
   
  modro.ocko22 tohle ocenil(a).
 2. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj evoku57
  A není jednodušší napsat jen slovo "krab"? bezpečně to najde všechny tyto dekorace z krabice ;)

  Screenshot_1.png
   
 3. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  To jde také Pezt, ale jsem zvyklá na to v kra a dost by mne zajímalo, proč to nejde, asi se budu muset přeorientovat ;)
   
  kytka50 tohle ocenil(a).
 4. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Také mě příjde jednodužší napsat třeba "kra" , než tam cpát ještě i "v" z pomlčkou!o_O
  Spíše bych konečně uvítal celkovou opravu lišty.Spravit vyhledávání beden. Dále vyhledávání dekorací podle BZ,které dávají násobek LV. Současný stav je opravdu zoufalý!:p
   
 5. zdarsky79

  zdarsky79 Pilný autor

  Je to běs dávat tajemné sazeničky na plochu, odhlásit a pěkně znovu,v týhle hře přestává pomalu a jistě fungovat všechno co dřív šlo bez problémů. Jo měnit něco z dekorací a hledat to podle hodnoty BZ je vo nervy. Už ani akce nedělám,protože nemám čas se pak patlat s tím dávat to zpátky na plochu dvě hodiny co jsem tam měl před akcí. Začínám na farmu chodit s nechutí a to je začátek konce týhle hry.
   
 6. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

  Určitě,jenomže uložíš na plochu a znovu musíš zadávat krab,prostě hra si uložení nepamatuje a tak pořád dokola,přejdeš na baha,chceš cokoliv najít a ejhle najednou je tam napsáno krab a nejde smazat!
  PS:dáváš např,stromy na plochu.Otevře se okánko s nulou,musíš 2 x kliknout aby se zobrazil počet.
   
 7. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Jéé a já se domnívala, že se to děje pouze na mé farmě. Tak už jsem v klidu, že v tom nejsem sama.
   
  -Jiřulka- tohle ocenil(a).
 8. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj modro.ocko22

  Chyba s nepamatováním vyhledávání je nahlášena.
  Stejně tak druhá chyba, kterou popisuješ, souvisí s expresem a je nahlášena viz oznámení
   
  radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
 9. radyn.m

  radyn.m Mistr fóra

  To že si vyhledávání hra nepamatuje, na to už jsem si zvykl. Ale že pomalu půlka osetých polí se tváří jako čerstvě osázená, a je přitom z větší části, nebo úplně zralá, tak na to fakt ne, podobně je to se stromy :eek:. Ale což, i na to se dá zvyknout. ještě horší ovšem je, že dám chlívky, osázím, zaleju, apod., ručně, a ono to za pár minut zase kdesi není. Leckdy se to objeví až když znovu vlezu na danou louku, anebo taky ještě později, při sklízení:cry: To pak člověk najednou zjistí, že pár chlívků cikcak po louce nemá vodu, či krmivo, anebo tam vzácně nejsou vůbec. Nicméně poslední dobou se to zlepšilo (anebo to bude tím, že než se odhlásím z farmy, tak už dělám pro jistotu "revizi" -.-. Pořád ale přetrvává jakási chyba, kdy sklidím chlívek, vykydám, zakrmím a ......, po chvíli ten samý chlívek není vykydaný ani zakrmený. To samé s napojením chlívků vodou. Safra, být to střílečka, tak by mi takhle už jednou zastřelený nepřátelé znovu záhadně ožívali a vpadávali do zadxD. Ale abych jen nedržkoval, konečně bez problémů funguje použítí tlačítka ENTER., a objevivší se padátka nezastaví ruční sklízení, což mi dělalo dost dlouho. A to hraju na novém počítači, pořádně udržovaném, a na rychlém netu, takže tím to nebude. Hraju zpravidla v klientovi. Ps: včera mi zamrzla minihra, a nepomohlo nic, než úplný restart hry. Sice o nic nešlo, bo mi stejně vypršel časový limit. Ale rozhodně taky nepotěší. Duchové a osamělý dudlík se vytrvale občasně dožadují pozornosti.
   
 10. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký dník a chtěla bych na toto taky navázat, i když většinou sklízím všechno kombajnem, občas (dokrmím ručně věcičku, která se nesklidí) a to se mi teď stalo, že u obou arboretek je stejný čas a tím, že jedno (vypadá) jako nesklizené, jsem dala ultra hnojivo a co myslíte, časy jsem si totálně rozhodila :eek: takže zbytečně musela pohnojit i to druhé ... páni víc takových hloupostí a jak to leze do zásob, se to nezdá xD no taky není čas celou farmičku ručně odklikávat a kontrolovat, že jo :p

  [​IMG]

   
 11. zetorka25

  zetorka25 Aktivní autor

  Dobré ráno, potěšila mě oprava u animací děl a kanónů, ale dlouho nevydržela, tedy u některých. Dortové dělo, zmrzlinový kanón, slizové dělo, vodní kanón, kanón na vajíčka, květinové dělo fungují, ale kanón lásky, padající hvězda, sklizňový kanón, úžasný ohňostroj, hráčské dělo už opět nefungují (po opravě fungovaly) a po "sklizení" často zmizí z plochy, po přejití na jinou plochu a opětovném návratu jsou zpět. Animace mám zapnuté.
   
 12. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  zetorka25 děkujeme za nahlášení. Před chvílí jsem je testoval a přišel jsem na to, že pokud po sklizni přejdeš z plochy na plochu, tak už je možné aktivovat jejich animaci stejně jako u jackpotových dekorací tzn. kliknutím a podržením. Nicméně to stejně jako jejich "mizení" předáme k opravě, jelikož by to mělo fungovat hned.
   
  zetorka25 tohle ocenil(a).
 13. petr321

  petr321 Zelenáč fóra

  chci se zeptat zda má někdo problémy samostatný klient jako já. sekaní nebo to spadne a nejlepší je načítaní které strašně trvá
   
  -Jiřulka- tohle ocenil(a).
 14. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj petr321

  Žádný problém se samostatným klientem nemám a ani v prohlížeči, hraji krom běžných chyb vcelku normálně.
  Chtělo by to upřesnit na jakém zařízení hraješ, tedy operační systém, jaký to má procesor a kolik operační paměti, jakou grafickou kartu
   
 15. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Vikingská sága:
  Při hodu sekerou se vše seká, nezobrazí se mi dopad na terč, kam jsem se trefila se dozvím až z tabulky pokusů.
  Nepomáhá ani restart, odhlášení...nic. Znovu odinstalovávat klienta a zase stahovat už mě také nebaví. Už si připadám
  jako cvok...já musím dělat vše pro "bezproblémový chod hry" a co dělá ten, kdo ji provozuje? Většina chyb ve hře stále není opravená!
   
  radyn.m, -Jiřulka- a modro.ocko22 tohle ocenili.
 16. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj pajaable

  Bez animace ti to bude asi fungovat lépe ne ?
  Nebo ji potřebuješ vidět ?
   
  Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
 17. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Ano, třeba ji potřebuji vidět... a proč také ne, ta hra není o tom, že budu jakoby házet a jen sbírat výsledky, to pak animaci na farmě můžou rovnou zrušit úplně. A jsme u jádra věci - neustále se říká hráčům co a jak a proč tohle dělají, ale RT nedělá nic. Já vím, že moderátor má snahu poradit a za rady moc děkuji, ale ono to někdy leze na nervy, že já stále musím nějak přizpůsobovat PC hře, abych vůbec mohla hrát a milé RT na to hází bobíka.
   
  -Jiřulka- a modro.ocko22 tohle ocenili.
 18. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  U mě vše v pohodě, právě trefa na terč, nic se neseká.
   
  evainfo tohle ocenil(a).
 19. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  pajaable

  Já ti rozumím.
  RT na to nehází bobíka, zlepšení hry jako takové, bez chyb, které ji provází je určitě znatelné, jak s načítáním a svižností, hraji jen v prohlížeči, klienta používám jen když něco testuji. I v telefonu se hra načte daleko rychleji než na začátku. Takže progress je vidět.
  Chápu, že někomu se to nezdá, ale nebude to jen hrou, ale také počítačem, respektive jeho nastavením a vším co je k dobrému hraní potřeba.
   
  radyn.m tohle ocenil(a).
 20. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Já si nemyslím, že je nějak znát zlepšení...hra se seká, jde se na trh - je prázdný, jen hnědé pole a točí se kytka. To samé, když se chce něco umlít na Baha...točí se kytky a neukáže se nic než prázdné pole mlýna s točícími se květinami, a to vše 3 minuty po přihlášení. Teď neumelu na Baha nic, kdybych se zbláznila, ani po restartu baha mlýn nefunguje. Neustálé restarty sotva člověk vleze na farmu a nestačí na ní nic udělat. Pole připravené na sklizení a přitom vypadá jako právě zasázené. Dnešní večer dokonce úplně prázdné na hlavní farmě, bez polí a zasázené akční květeny, pomáhá zas jen restart. A takových chyb je stále víc a víc, chyby staré několik měsíců a bez opravy . Nesouhlasím, že to není jen hrou, ale také počítačem a jeho nastavením...kdyby tomu tak bylo, proč to den či dva chodí dobře a pak týden úplně nemožně, že by s farmou člověk nejraději seknul. Já už prostě odmítám to, že je chyba u mě, vím, že tomu tak není.
   
  -Jiřulka-, rokliny a modro.ocko22 tohle ocenili.