Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děje se mi to jen při ruční sklizni na vedlejších farmách a to na mýtině a ne zvěřince, ale chlívky a výrobny ;) při použití pomocníků ani nevím, že není nakrmeno, to neoznámí nic. Dokonce to skáče jen na hlavní plochu mlýnu, ani ne do krmiv
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 před chvílí jsem bez restartu sklidil plnou hlavní louku, divokou louku i lesní mýtinu a stejně jsem na daný problém nenarazil. Chybějící zvýraznění nenakrméného chlívku při použití pomocníků už je zase něco jiného. ;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak máme s pajaable nějaké zakleté farmy - jen ona je v klientovi a já v prohlížeči, asi tak xD
     
    Naposledy upraveno: 3/9/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra



    Ale Evočku nemáte, jen si myslím že to hráče už nebaví, neustále dokola psát o chybách ve hře.
    Já tam chyby mám také, minimálně změny o kterých dopředu nikdo neví...​
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji pezt,budu muset asi zakoupit nové pc,to moje je už opravdu starší se 7profi,kde už nejsou aktualizace,zaprášený není,internet mám 150mb/s,tam není problém.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    To není jen o aktualizacích systému, ale o všem v počítači komplexně.
    Jinak by to chtělo spíše vidět a něco zkusit.
    Samozřejmě nový stroj, bude o něčem jiném.
     
    evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Novinka v chybách: zadám mletí SK a vyčerpám vodu :), doplním vodu a nemůžu stejnak umlet SK, musím z nabídky odejít, znovu vlézt na SK a pak můžu mlet další
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra



    modro.ocko22
    Vypérdni sa na nové PC a aktualizuj to co máš.
    Jestli to uneslo sedmičku tak win. 10 na něm ještě pár let poběží.
    Je to velmi jednoduché a zvládne to i naprostý netalent.
    Stačí nahrát aktivační soubor windows 10, ty jsou všude dostupné a nebo ti ho mohu přes nějaké media poslat.
    Pak na něj na ploše klikneš, soubor zkontroluje možnosti PC a pokud budou dobré doporučí spustit instalaci.

    Vše probíhá automaticky bez nutnosti zásahu, dokonce všechny soubory, videa, fotky atd zůstanou na svém místě a nebudou smazány.
    Jen je potřeba vědět že instalace trvá déle, i několik hodin v závislosti na výkonu PC.
    A když necháš PC vyčistit mechanicky od prachu a nečistot máš vlastně nové PC.
    Dnešní kupovaná PC až na vyjímky jsou ty samé které máš doma, navíc cena je o minimálně 60% vyšší než když ti PC někdo postaví soukromě.
    Tož hrrr do toho...
    ;)

     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak já ten můj počítač už odepisuji, má taky hodně roků a když vypnu napájení, že přejdu do jiné místnosti, obraz už tmavne, baterie taky zlobí a nestíhá ... v pondělí jsem se rozhodla!, v práci prošla net s akcemi, je jich teď dost, protože začíná školní rok a zlevňují pro další novinky a tak ho mám doma - Lenovo (RAM 8 GB, 64 bit a disk 512 GB) a hlavně větší úhlopříčku. Původně jsem si vybrala Asus, ale měli poslední vystavený kus a při odinstalování jejich reklam dost zlobil, vypadával a tak jsem ho odmítla při představě, že mi doma nenastartuje :p
    Teď týden bojuji, je to jiné než na stařičkém HP, i klávesnice, to musím časem doladit,
    ale všechno jede úžasně rychle, i farmička ... no nejsem na to zvyklá xD

    Ještě z té akční slevy jsem získala věrnostní kartu s 10% nákupu zdarma a tam si vybrala slušný disk vlastně zadarmo, kam se hrabou flešky :p



     
    Naposledy upraveno: 4/9/21
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak že notebook a ne PC Evičko?
    Že obraz stmavne když odpojíš zdroj je úplně normální, pravděpodobně máš tak nastaveno. Nebo si nechávala nabíjení běžet non stop, tak se baterie ničí velmi rychle.
    Ten nový Lenovo byl asi levný, když má jen 500GB, není to moc ale těch zhruba 420GB nějaký čas stačí.
    A kdyby Evičko neběhal bylo by to smutné.
    On každý notebook až na výjimky má neošetřovaný životnost +- pět až 7 let.
    Já jsem zkoušel rozjet farmu i na notebooku starém 22 let s Windows XP
    A protože je ošetřováný farma běhala až na věčné chyby ve hře skvěle.
    Tož ať se mu u Tebe dobře daří...
    :D
     
    modro.ocko22, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    A zase stávkuje mlýn, teď konkrétně na Baha...vyčištěno, odinstalovaný klient, znovu nainstalovaný, odhlášeno, přihlášeno a nic...
    [​IMG]
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď mi na hlavní louce došlo krmivo pro ježky a pro pávy a skočilo to na hlavní stránku mlýna :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jondy ten starý noťas už šest roků má, možná i víc, RAM 4GB, takže pro běžné používání tento stačí :inlove: no stál v té slevě necelých patnáct, jestli je levný nedokážu posoudit, měli tam i levnější, pro mě je akorát, tak vánoce mám už vybrané a jsem moc spokojená :p

     
    Jonsdorf a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Evi, já asi před půl rokem jsem koupila noťas, docela dělo ;) a to repasovaný a byl fakt levný, nový stál 60 tis., dva roky starý a repasovaný 7 a nedám na něj dopustit. Sice teď dělám na stolním PC, tak noťas půjde jako dárek dceři a vnoučkovi, bo je už ve škole a určitě bude zavřená, tak aby měl na čem pracovat a dceři její NB odchází
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Evi... Šest let?
    Tak to je mladík, a i když má jen 4Gb paměť tak bohatě pro hru postačí.
    Já se vsadím že je jen softwarově a mechanicky neošetřovaný což je škoda.
    Já jsem zkoušel i mnohem starší bůčky, jeden "mini" co má už 16 let a jen 1 giga pamětí, což je mnohem méně než dnešní telefony.
    Avšak když se o něj starám vrací mi to i tím že i farmička na něm jede.
    Sice pomaleji ale jede, jasně že s chybami co farma má, na ty nepomůže žádný bůček ani ten nejlepší na světě.​
     
    Naposledy upraveno: 5/9/21
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,snažím se ti poslat holoubka,bohužel odletěl někam jinam,nedaří se prostě.Jestli bys mi mohl napsat ty a já se pokusím odpovědět,děkuji moc.
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahojda Modroočko...
    Do pošty na holoubka musíš napsat -Jonsdorf-
    Pěkný večer přeji všem...
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    4 minuty po přihlášení a opět mám restartovat nebo se odhlašovat? Opět nefunguje mletí na Baha.

    [​IMG]

    Už je to opravdu na palici...a to byla údržba? Ať už se raději na ničem nedopouštějí nějakých "údržbových" prací nebo nakonec nebude fungovat nic. Problém s mlýnem na Baha jsem měla v sobotu, dnes je to opět. Na farmě mlýn funguje.
     
  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Byla udržba??,ani bych neřekla.Dnes nemůžu poslat dárky,ale nemůžu se odhlásit.Sedím tady hodinu a čekám a čekám.
    Ovečky se 100% stále běhají,ach jo

    Edit, tak konečně se farma umoudřila a už jsem se odhlásila.

    pezt...Jenže mě nešel zavřít a firefox,ale děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 11/9/21
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kytka50

    Já už se neodhlašoval ani nepamatuji ;)
    Vždy farmu zavítám křížkem prohlížeče ;)
     
    evainfo, michnaj a dinoalesi tohle ocenili.