Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ano, tohle, co píše evainfo, je u mne taky časté.
    Teď se mi ale stalo zase něco nového. Pěstuji plamének do úkolu a v úterý večer jsem ho zasela na noc. Protože šlo o poslední setí, už jsem neurychlovala ničím než vodou. Dozrání tak vychází na nějakých 9 hod (plus mínus). Ve středu ráno jsem se ke sklizni nedostala, jela jsem narychlo k zubaři (takže na farmu ani pomyšlení). Na farmu jsem šla až odpoledne a jaké překvapení - plamének byl ke sklizni až asi za 22 min. Zase, nijak mi to neuškodilo, stejně bych ráno nesklízela, ale je to divné.
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nám konečně opravili zralé stromy, děkuji, fakt mne to štvalo, takto je to určitě lepší ;)
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Stromy sice jsou opraveny,ale já mám od rána na všech plochách dozráno,ale vypadá to jako čerstvě zaseto bez vody,takže jedna chyba pryč a další zase vznikla a to je skoro pokaždé,nehledě k častému restartování a a o rozplácnutém letadélku přes skoro celou plochu ani nemluví a děje se to jak v prohlížeči tak v unity ,ve které hraji častěji
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Hraji v klientu a začala mi problikávat hra,jenom občas mi tam blikne a zachvěje se.Děje se to poslední týden.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dozrávání stromů již v pohodě - za to díky.
    Pole stále rozháraná, i když dozrátá, přesto tak nevypadají.
    [​IMG]

    Lišta - dekorky mají názvy řemeslnických produktů a naopak, bedny mají názvy dekorek. Upraví se to až po restartu.
    Přechody z plochy na plochu - dlouhé několikaminutové načítání, točící se květeno, stále duch uprostřed plochy.

    [​IMG]
    :p:p
    Řemeslnické dílny - přestože všechna řemesla mám komplet v 5. stupni, např, marmeládník ve 3. stupni vykazuje prázdno, jako bych tam žádné řemeslné produkty na výrobu neměla.
    :p
    Opět se musí řešit restartem.

    A co je nyní tohle za bloudovinu....není mi jasné.

    [​IMG]
    xDxD Tak jdu zase restartovat.
     
    Naposledy upraveno: 27/8/21
    drahulína, tony13257 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem dnes po jednom restartu měla vše pohromadě - vykřičník, za ním dudlík a ještě ten útvar, při kterém se nejde dostat na žádnou plochu :oops: takže znovu ...


    [​IMG]

     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak to je Evičko jasná zpráva!
    Nemáš si zapomenout na spaní vzít dudlík!
    :D:inlove::D
    Hele nic si z toho nedělej, já ho tam mám taky.
    Ale změna, po posledním rýpání RT do hry mě naskakuje už jenom vykřičník.
    Já už bych si ale raději nestěžoval, nebo nám zase bude dozrávat vše hned, a pak to bude zase blázinec.
    Hlavně pro hráče co sklízí ručně, ty museli být na šišku úplně!
    :D
    Ještě odpoledne mezi čajem a bábovkou jsem měl na farmě duchy, teď už ale ne.
    Ono asi není vůbec lehké celý život rejpat se ve flash-i a teď přeskočit na UNITY.
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy tak nějak, ale kdyby strojní zámečník neuměl přenastavit vrtačku na otáčkách pro jiný průměr vrtáku, tak asi letí... :)
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko víš co mladých zámečníků u nás v práci takových už bylo?
    Kolikrát to vůbec nechápeme co je na tom učňáku učili?!
    Vlastně až praxe jim dá pochopit co vlastně jsou.
    Srovnávat to s prací programátora nemá smysl, to je o něčem jiném.
    Mít na starosti jen farmeramu asi by jsme to viděli jinak.
    To je ovšem neomlouvá i když stojí farmerama na poslední koleji...
    Já se jen modlím aby raději nic už nedělali!
    Farmerama teď jakštak jede...
    Měli by se řídit příslovím:
    "Kdo nic nedělá nic nezkazí"
     
    Naposledy upraveno: 28/8/21
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Asi je pravda že bude lepší aby ty menší chyby neopravovali a přestali se vrtat v tom s čím si nevědí rady.
    Ale když už se mi jen na levé liště (ostatní ikonky erbů byly v pořádku) na mém erbu objevil jiný cizí vzor erbu bez mého obrázku koně a nešlo to vymazat,nezmizelo to ani po restartu to už je fakt k smíchu. Vrátila jsem se na farmu po pěti hodinách a opět žádná změna. Večer se mi objevila moje ikonka erbu tak jak má být. Hře to nijak nevadilo.
    Už nám zbývá se těm chybám jen zasmát a nerozčilovat se,někdy v lednu jsem tu psala že se na opravy vykašlou a nebudou s tím nic moc dělat,že to nějak jde. A ono to opravdu nějak jde i když to dře.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Sázení stromů s pomocníkem nebo bez něj - zadám název stromu a když se vracím nasadit upgrade, musím hledat znovu nebo zadávat název opětovně do vyhledávače, nepamatuje si ho to. Trvá to už pár dní. Oprava bude ????
    Další problém u zvířat ve výrobně či zvěřinci. I mě se občas stane, že dojde krmivo a kliknu tedy ve zvěřinci na dotyčné zvířátko a v mlýně se mi vůbec nezobrazí jak to bývalo dřív. Musím ho v mlýně hledat a teprve pak dát vyrábět krmivo. Další z chyb, která ale trvá už hodně dlouho.
     
    Naposledy upraveno: 2/9/21
    oggy70, Štika a modro.ocko22 tohle ocenili.
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable chyba v inventáři je předána k opravě. Přechod do mlýna ze zvěřince jsem před chvílí zkoušel a pokaždé se mi ve mlýně ukázalo krmivo pro první zvíře ve zvěřinci, kterému chybělo.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dob , mě ne, kliknu ve zvěřinci nebo výrobně na ikonu mlýna, tam mě to sice hodí, ale ne na zvíře, kterému krmivo chybí.
    Vyčištěno mám Revo Uninstallerem, nově staženého klienta, přesto chyba přetrvává. No, stalo se, že jsem nějak zapomněla do zásoby umlít a tak jsem na tento problém narazila.
    Jinak, díky za reakci. Eva
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Víte co bych si moc přála?Abych už konečně mohla hrát bez neustálého restartovaní+ načítání od 1% + točící se kytky.Skončit nechci pořád tak nějak věřím,že tohle vše jednou opraví!
     
    -Kuteno-, pajaable a Jonsdorf tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Evi, také to tak mám, nejsi sama, nasměruje mne to do mlýna :p, když dojde krmivo, ale musím se vrátit a podívat, co jsem zrovínka sklizela, abych věděla, co mám umlet, je to ňáký rozbitý a ne že ne, Dob, už jsem to tu určitě jednou psala, neli víckrát, že to nejde na to správné zvíře a je to od té doby, co je Unity. To, že dojde krmivo se stává dost často, tak to docela vadí. Modroočko, také vždy ráno musím restartovat, po krátké nečinnosti, přes den je to pak dobré, to už se mi nestává
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    To co popisuješ, už není vyloženě chyba hry, ale problém tvého hardware (počítače) buď je slabý a nebo nefunguje tak jak má, chybí aktualizace, chybí některá nastavení, popřípadě je počítač zanešen prachem, nestabilní internet, atd.
     
    Pitrýsek47 a michnaj tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pezt, já také restartuji a není to PC ani netem, ale je fakt, že jen v jednom prohlížeči jedenkrát denně ;) načítání farmy skvělé
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Restart farmy jednou denně je podle mě normální, tohle jste dělali i ve flashi, tak na tom nevidím nic zvláštního. Ale restartovat neustále je špatně a to není chyba hry
     
    Pitrýsek47, dinoalesi a michnaj tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt - To asi ne, to bude buď PC nebo netem ;). Já fakt jen jednou denně a to kvůli tomu, že se mi ztratí možnost plnit úkoly v družstvu, nakupovat plodiny, umlet ve mlýně a tak podobně a to chyby jsou, třeba také na tom začne RT dělat
     
    -Kuteno- a Jonsdorf tohle ocenili.
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable a evoku57 zatím se nikomu z našeho týmu nepovedlo váš problém s přesunem na krmivo ze zvěřince reprodukovat. Můžete prosím upřesnit, na které ploše máte zvěřinec umístěný, kterých zvířat se to týká a jestli se tak děje vždy, nebo např. jen při ruční sklizni celé plochy?