Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit

    Já spíše mívám problémy s Firefoxem, a tam mi také nepomáhá čištění, a přešel jsem na těžší kalibr, dělám obnovení prohlížeče a to pomáhá zaručeně. Můžeš to zkusit udělat s tím chromem.
    Nastavení - rozšířené nastavení - resetovat a vyčistit - a tam kliknout na Obnovit nastavení .....
     
    satelit tohle ocenil(a).
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    pezt - tak jsem to dal natvrdo a zatím dobrý.Díky ale je to nestandard,měl by to RT zkouknout.

    [​IMG]
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit

    A víš co je první otázka na co se zeptají ?
    To ti snad ani nemusím říkat že ? :p

    Ale pokud by se to začalo objevovat častěji u více hráčů, samozřejmě to začneme řešit.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Otázky na RT: :)
    Proč stále zamrzá čas sklizně čehokoli, ať se to týká řádku, rostlin, stromů aj. - dělá to když se stojí na jedné ploše a musí se překlikávat z plochy na plochu aby se to rozjelo, takto to stojí čas, který se stále navyšuje, až jednou zase musím vynechat, abych to srovnala. Dost mi to vadí.
    Proč není Recyklomat delší, jako býval zkraje, proč jen dva dny? Hodilo by se tak 3-5 dnů, aby se nahromadily nějaké nublony
    Proč ještě nezmizel výstražný trojúhelník z prostřed ploch? To je taková práce ho odstranit?
    Otázka 1 a 3: problém vznikl opravou něčeho jiného, tak si na to dávejte milé RT pozor, stále se nabalují chyby za již opravené

    Edit:
    K otázce 1: teď jsem se podívala na hlavní louce, za jak dlouho mám sklízet červenku - 9 min., tak jsem přešla na divošku a zpět a byly z toho 2 min. Tak aby jste věděli, jaký je to rozdíl. A takto se to z každou sklizní čehokoliv navyšuje
     
    Naposledy upraveno: 25/7/21
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evočku, až budu v důchodě, a obhospodařovat několik farem, tak asi taky budu mít čas sledovat, co se kde nepovedlo. Momentálně mi vadí jen znovunačítající se trh po kliknutí na první položku, kterou chci koupit; čeká nás akce s bylinkami na příděl a ty jsem plnila jen díky trhu, protože na pěstování s využitím bonusů mi prostě většinou nevyjde čas.
    Že zas nejde koupit hnůj napřímo, jako voda, už jsem si zvykla, předzásobím se, když vím, že budu sít a sklízet na mobilu... Žádné další zásadní problémy s fungováním mého malohospodářství mi UNITY nezpůsobuje.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
    dinoalesi, evoku57 a michnaj tohle ocenili.
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ynočko, link na hnůj už je zase v porvozu, u mě teda aspoň funguje, tak vyzkoušej ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes jsem zase měla problém s časem stonku na farmě :), vůbec neubýval a už mělo být dávno hotovo, musela jsem přejít už ne o stránku dál, ale musela jsem přejít do rostlinných z oblíbených a zpět, pak už to fungovalo. Bude se s tím něco dělat? A už nebyly dlouho žádné opravy a tolik toho na farmě ještě zlobí. Pro RT je asi hotovo, šlus, konec, proč by se tím zabývali, no néééé, jim je to u zádele, když farmu nehrají a snaží se nám jen něco prodat, přímo vnutit a cpou akci na akci, až je z toho galimatiáš, to by jim šlo. Koukejte něco dělat pro hráče, tak jste zkraje slibovali a skutek utek, chjoooo
     
    zetorka25, -Jiřulka- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evoku57 zkus se vykřičet z otevřeného okna, třeba to k nim vítr donese, ale ulevilo se ti?, to je asi hlavní cíl. Takovým způsobem to někdo napsat mně, tak nevím, nevím ....v lepším případě bych ti na farmu pořídil čertíky, kteří by koukali za každým stromem nebo z polí...
    Žádný problém, jen se někdy uzrálé plodiny tváří jako zaseté (část z nich je vzrostlá).
    Edit: Určitě nesouhlasím se vším, ale o to nejde, spíš o formu vyjádření. To se divím, že ještě hraješ když jsi taková puntičkářka, prostě mě evokuješ ;).
     
    Naposledy upraveno: 5/8/21
    dinoalesi, evainfo a michnaj tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, já nekřičím, to bych to napsala jadrnějc xD, já jen konstatuji situaci na farmě, to nejsou jen nedozrálé rostliny a stromy, toho je ještě víc, co má nějaký zádrhel a nic se neděje, ticho po pěšině. Já už dávno vím, že ty jsi spokojený se vším, ale já nebudu, jsem puntíčkář a ti to nemají lehké, když něco nefunguje tak, jak má. Sekání farmy už mne taky dost štve, když chvíli nečinně stojí, tak farma zamrzne a čeká se věčné minuty, než se to zase rozjede a to bych mohla vyhledávat chybiček, a jéééé, těch by bylo
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Evoku souhlas
    já si už normálně nezahraji.Při každém úkonu se točí kytka,než začnu hrát tak musím farmu 3x restartovat a pak čekat,dokonce usínám nad tím než se vše načte,a když se po několika minutách načte tak pak najednou spadne,už hraji jen jednou za den,docela mě hra odrovnává,s nechutí chodím sklízet a máš pravdu,naprosto je nezajímá,že je hafo chyb ve hře,hlavně že je hafo akcí,víc než loni,víc než když byl v provozu flash player.Vždyť všichni víme,že i tam se vyskytovali chyby,které nedokázali vychytat za 10 let hraní farmy.Takže bude i teď trvat 10 let,než vše dají do kupy??>:(
     
    zetorka25, -Jiřulka- a -Jara05- tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak se nenech evokovat :pxD:p evokovat by se mělo RT
     
    -Jiřulka- a Štika tohle ocenili.
  12. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Náš zákazník, náš pán - tohle už velmi dávno neplatí a v této hře to přímo bije do očí. Hlavně si na nic nestěžovat, nepožadovat správnou funkčnost, naopak pokorně sklonit hlavu a velebit RT, který se pro své zákazníky obětoval a převedl hru do Unity. Vždyť s koncem flash playeru mohl zavřít krám a pes by po tom neštěkl. Mnohé věci už nikdy nebudou fungovat, ale kdo by se zabýval nějakými starými dekoracemi jako třeba děla a kanony, které již nestřílejí nebo letadly, která nelétají a pouze zmizí. Hlavně že funguje vše ohledně prodeje a akčních pobídek a dokud zákazníci nakupují, tak firma jede a o to tady běží. Nějaká spokojenost zákazníka? Co z toho, peníze jsou přeci až na prvním místě.
     
    maribeja a -Jiřulka- tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych ,že zpomalení hry nastalo se spuštěním nové akce.Dostat se dnes ráno na farmu ( kolem čtvrtý ráno) to fakt bylo utrpení! Než jsem celou farmu poklidil musel jsem se 3x odhlásit!:p Ono i včerejší přihlašování a plnění akce,bylo jen pro otrlé!:wuerg:
    Teď už se mi to zdá celkem OK.o_O
     
    polacka tohle ocenil(a).
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zetorka25 děla byla opravena nedávno a již střílejí. Myslím si, že se časem dostane na všechny dekorace se speciálními efekty. ;)
     
  15. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dob: děkuji, je pravda, že jsem je už delší dobu ručně neklikala a když jsem se o tom zmínila tady na fóru před několika měsíci, tak mi moderátor Dave Lister odpověděl, abych si zapnula animace, což jsem samozřejmě měla.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stále častěji se mi stává, že florenovník je ke sklizni a nemá vykřičník v trojúhelníku, že je určen ke sklizni ;)
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    mohli by se v tomto vlákně prosím ozvat ti z vás, kteří zaznamenali během posledních 6 dní na své farmě výkřičník nebo jiný předmět uprostřed farmářské mapy, který tam nepatří? Ideálně bychom ocenili i screeny. :)

    EDIT: Pokud na něco takového narazíte v budoucnu, tak nám sem prosím napište a pokud to bude něco jiného než výkřičník, přidejte i screen.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/21
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojky, já se hlásím. Šla jsem nakoupit na trh a když jsem se vracela.... byl tam ;)
    [​IMG]
     
    Dob tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobe, cca před pár minutami, toto

    [​IMG]

    a toto
    [​IMG]
    .
    A jak jsi se ptal, za posledních šest dnů tak třikrát, obden. Nejsem spolehlivý informátor, dostanu se sem sporadicky, ale co vidím a vím, to napíšu a když teď vím, že je potřeba, i vyfotím a napíšu čas....
     
    Naposledy upraveno: 17/8/21
    Dob tohle ocenil(a).
  20. jana420

    jana420 Pisálek fóra

    Tento dudlík se mi zobrazuje několikrát denně. Pořád čekám že to opraví ale asi zbytečně.