Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Pro změnu se někdy nezobrazují uzrálý pole jako uzrálý, ale jako čerstvě zasetý (brambory na hlavní louce), zato jinde (děsivý kytky na děsivce) to je v pohodě. :eek:
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masinaka, tento problém je předaný k opravě. Kdy bude ale opraveno však nevíme.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Chtěla jsem otevřít pár beden, ale zmizela hláška o stavu zelených lístků na KŠ. Je to jenom u mě nebo to máte někdo také tak??
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Jara05-, zkus restartovat hru. Pak už by se počet lístků měl zobrazit ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    Ahojte, neviete mi poradiť, prečo nemám debny zoradené podľa počtu, keď predtým som to mala? Tiež sa mi pri debnách nezobrazuje hláška o počte zelených lístkov.
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj riska71, řazení tedy spíše ne-řazení beden dle počtu je nahlášeno k opravě. Na nezobrazování počtu lístků v inventáři zkus restart hry. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    ďakujem za odpoveď reštart pomohol, ešte mám jednu otázku, nedá sa mi uskutočniť nákup pomocníkov cez paysafecart, okno sa otvorí ale nenačíta sa, naskočí hláška že sa nepodarilo nadviazať spojenie, je nahlásená nejaká chyba alebo je to len u mňa, predtým fungovalo všetko OK
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dave Lister - sice jsem 2x dala F5 - a nic, ale po novém přihlášení je už vše ok. Díky moc za radu.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    riska71, u mě to vypadá v pořádku. Vyberu pomocníky přejdu na platbu a tabulka se zadáním PIN se objeví, prohlížeč Chrome. A zkoušíš to v klientovi nebo v prohlížeči? Popřípadě zkus jiný prohlížeč. Žádné problémy s platbou Paysafecard nejsou hlášeny.


    upload_2021-6-30_20-4-53.png


    -Jara05-, nejlépe je vždy se odhlásit a zavřít okno s hrou popřípadě klienta, znovu načíst a přihlásit se. Při F5 nemusí dojít k úplnému znovunačtení hry.


    není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    skúšam tom cez Chrom ako vždy ale od včera sa mi to doposiaľ nepodarilo vypíše, že "CloudFront sa pokúsil nadviazať spojenie s pôvodom, ale pokus buď zlyhal, alebo pôvod spojenie uzavrel. Pre túto aplikáciu alebo webovú stránku sa momentálne nemôžeme pripojiť k serveru. Môže byť príliš veľká prevádzka alebo chyba v konfigurácii. Skúste to znova neskôr alebo kontaktujte vlastníka aplikácie alebo webu. spojenie so
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    riska71, narazil jsem na podobný starší problém. Nemůže to být u tebe to samé? Mrkni ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Buďto mě tu bednu někdo vybral a nebo tam RT ten dárek teprve dává. ;)

    [​IMG]

    Už je tam...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/7/21
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pletařská dílna, když se dělá jako první, tak jde sklidit, vykydat, ale nejde už nakrmit :p, dělá to už hodně dlouho, tak to sem raději dávám jako chybu, aby se to časem opravilo. Když se krmí už jako druhá, tak to jde bez problémů

    Edit: dnes byly sovičky opět na 11 minut, takže jsem sklidila ručně všechny farmičky za plný počet bodů. Takto by to mohli přidat nastálo, vůbec bych se nezlobila
     
    Naposledy upraveno: 5/7/21
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník, už jsem si na občasné sekání asi zvykla, jinak se dá na Unity docela dobře hrát, ale teď o víkendu se to seká častěji, kytičky se výjimečně netočí :p jen přechody na jinou plochu, nebo na forum častěji zamrzá a řekla bych po 10 - 15ti minutách :sleepy: seknutí je docela dlouhé .. minutu i víc ... na trhu jsem prodala teď drahé bobky a po seknutí mě předešlo s nabídkou 8 hráčů ... no takto se pánové obchodovat vážně nedá xD :p ..

     
    modro.ocko22 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky mě dnes vyloženě baví znovunačítání procent při nákupu na trhu... Fakt, to je komfort, todlencto. Kdybych nepočítala s tím, že se něco podobného stane (jako se vrátil problém s již prodaným zbožím a nutným restartem) a nezačínala nákup o stránku dál, tak nekoupím nic, jen restartuju. A to kupuju jen bobky... Kdybych je nepotřebovala, na trh nepáchnu...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Všiml sem si asi malého detailu...
    Pokud nechám aplikaci více času na načítání tak se načte i méně chyb.
    Samozřejmě myslím mobilní hru bez klienta, na PC může sedět jen nezaměstnaní a bezdětní...
    Tož krásný večer že Šamšungu...
     
    evainfo, dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. miska006

    miska006 Pilný autor

    Samozřejmě myslím mobilní hru bez klienta, na PC může sedět jen nezaměstnaní a bezdětní...
    A dovolím si doplniť:--***,ktorí naozaj netuším prečo,ešte stále neskončili s touto ..ja to ani neviem ako nazvať..ostanem pri slovu:hrou...-a radím sa medzi nich,bohužial..
    Tak 50* som dneska od 15:00hod.musel reštartovať hru,neskutočné..Kto na toto má mať nervy,čas..Nič iné..len čistý d..b...l ako ja ešte ostal na tomto ..zase neviem ako to nazvať..proste jednom velkom trápení zvanom:farmerama..
    Prečo neurgujete nech nespúšťajú akcie,teda dve naraz,nie ešte tri a viac,veď to proste nefunguje..Všetko čo ako tak ide,resp.aj pri rôznych akciach išlo,sa pri desivke a honičke proste seklo..
    Nemá význam ani písať..
    Pekný večer!
     
    jarege a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    Naďabil som na taký problém. Farmu hrám na 3 pc. Jedno je s W10 pripojené cez 4G mobilom, tam to ide viac-menej dobre, sem-tam sa to kusne, ale to už je nejako normálne. Ďalšie dva idú cez to isté pripojenie DSL(bohužiaľ nie všade je optika, alebo signál potrebnej kvality). Jeden starší je W7 s i3 procesorom dlho používaný, ešte za čias, keď chodila farma cez prehliadače. Tu šlo všetko ako-tak až do predošlej akcie, kde boli problémy s načítaním a rýchlosťou nabiehania farmy. Po ich odstránení sa to chová tak, že načítanie príde na nejakých 80-86% a tu to vždy ostalo stáť, jednoducho sa farma nenačítala. Nepomohlo ani reštartovať klienta ani je preinštalovanie. Tak som vytiahol ntb, kde je W10 a i5 a zapojil ho do tej istej siete, kde je net cez DSL. Po prvotnej eufórii, že to konečne nabehlo sa to po čase kuslo. A tu nastala zaujímavá vec, kde na striedačku (ne)pomohlo ani F5, ani reštart klienta. Vždy to došlo na tých 80-86% a ostalo to stáť. Tak som skúsil preinštalovať klienta. Zaujímavé je, že po "novej "preinštalácii" to nabehne vždy. Chcel by som sa opýtať, či sa niečo zmenilo na požiadavkách pre klienta a či niekto s tým má tiež takú skúsenosť?
     
  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ahoj dnes mi nejdou sklidit strašidelné dekorace.Děsivá plocha se vůbec nenačte.Už jsem restartovala celý PC a nic.Zase jeden vzpečený problém,ach jo
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kytka50

    Jaký používáš prohlížeč ?
    Vyzkoušej to v jiném prohlížeči.