Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    ahoj, vieš mi poradiť ako sa ti podarilo hrať na tablete? mne unity neberie tablet a cez prehliadače mi nefunguje..,
    cez mobil používala som puffin išla hra krásne teraz už vobec . teraz na vivaldi sa mi podarí párkrát si zahrať, ale len s kombajnom a je to večnosť za posledné mesiace sa mi nedarí vôbec ani tam.,.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/6/21
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahoj Jasmyna...
    Jako snad všude i na aplikacích v telefonech musíš jednou za čas uklidit.
    Nebudu tě zdržovat tím kde a na co kliknout.
    Nejjednodušší cesta u aplikace Vivaldi je že jí odinstaluješ a pak znovu v googleplay instaluješ...
    Ale i zde poslední dobou si aplikace s farmou nerozumí, nežeby byla chyba na straně prohlížeče. Který víc než na farmičku opravdu k ničemu jinému není.
    Pěkný den přeji...
     
    Naposledy upraveno: 24/6/21
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..za seba idem opravy pochváliť, aj to, že mi v prehliadači prestalo vyskakovať okno, že stránka nereaguje, od polnoci ani raz, preto som radšej prepínala do klienta, kde mi to stále išlo (až na včera poobede) dobre, mám aj pustený film + iné 1-2 stránky a hrám bez reštartov, čistení...len aby by som to nezakríkla a zostala na "vlnách" s Pitrýskom:p;)
     
  4. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    ďakujem pekne za odpoveď :)
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tady je to v pořádku...

    [​IMG]

    ...ale zase nejde toto.

    [​IMG]

    A ty bedny se neřadí podle počtu. :(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit
    Jak můžeš posouvat prázdnou stránku :p
    Napiš více řádkový text a půjde neboj ;)
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jo zase jsi mě přesvědčil že je ve hře vše v pořádku,zmátnul mě ten posuvník že je uprostřed a ne nahoře.

    [​IMG]

    Toto je taky OK jak má být že?

    [​IMG]

    Tak se z hlášením chyb zase na pár měsíců odmlčím,hledejte si je sami.;)
     
    Štika a -Jara05- tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit
    Toto ok není, a již je to nahlášeno ;)

    Trošku jsi tu chyběl, tak se zase nemusíš schovávat.
     
    evainfo, DANKA722 a satelit tohle ocenili.
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Dobrá,zvážím Tvoji nabídku.;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No mají to řazení nějaký rozbitý, měla jsem seřazené produkty od "A" tak, aby mi první bedna vycházela dole uprostřed a mohla jsem jen klikat. Teď tam mám jen bedny od začátku, abeceda začíná od "B" :) A taky zmizela možnost přímého nákupu hnoje po spotřebování. Chjo, jak do toho kódu vrtnou, dycky se něco posesouvá...
     
    evainfo, Jonsdorf a -Jara05- tohle ocenili.
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Takže opět stejný stav co byl ve středu a čtvrtek ráno. Nejde ručně sklízet a kombajn potřebuje F5. Hraji v klientovi. Jinak s tím pořád něco dělají, protože chvíli to jde, chvíli nejde - nevím proč když to chvíli jde tak za chvíli zase ne, to s tím pořád musí něco dělat, jinak to nechápu. Osobně si myslím, že to bude mít nějakou souvislost s výpočtem BZ a TBZ, protože ručně jdou sklidit dekorky, které nedávají žádné BZ (TBZ).
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Hraji v ME a v GCH - a nemám s ručním sklízením ani s kombajnem problém.
    Snad s tím už něco konečně udělají, aby všichni byli s hrou spokojení.
    Ovšem trvá to už víc jak půl roku - co asi na to RT říká? to by mě opravdu zajímalo.
     
    Naposledy upraveno: 25/6/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    No to bude začátek akce, už teď se nedá přihlásit na farmu ;) zrovna když jsem si vytočila 200%, to propadne. To je tím, že je akcí jak naseto a na ničem jiném se nedělá
     
    Naposledy upraveno: 25/6/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem si začátek dnešní akce nepředstavovala, na farmu se nelze dostat a nějakým zázrakem na pátý pokus jsem se dostala aspoň sem.
    Zobrazuje se:
    504 Gateway Time-out

    a na druhé farmě prozměnu:
    502 Bad Gateway



    to už tady jednou bylo a trvalo snad víc jak "jenom" pár hodin. Tak uvidíme jak si s tím RT poradí.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    O problému se ví a již na odstranění pracují, prosíme o trpělivost
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    petz díky za info.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se po pár dlouhých hodinách dostala na farmu. Bonus 200% pro aktuální akci se ztratil v jedničkách a nulách, možná v bednách najdu náhradu. Jdu to odklikat a protočit :)
     
    -Jara05-, Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Otevřela jsem farmu v klientu,celkem dobrý.Na baha už zase restart.Nechám hru uležet,už mě nějak nebaví!
     
    -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak ráno i teď mi to v Unity šlape mnohem lépe než týden-dva zpět, kde bylo samé počkat a počkat :D ale stále nevím proč mi to na vedlejší farmičce vůbec nedělá, jde to docela fajn a docela rychle, ale přijdu na hlavní farmičku, hned to ztuhne a čekám :( je to každý den stejné a na jednom noťasu, fakt nechápu :p


    P.S. Tak jsem dnes v práci zkusila na mobilu stáhnout Puffin, protože mám asi dva týdny nový mobil MOTO - Ram 6 GB paměť 128 GB a jsem nadšená, že tam mám kromě jiných i pracovní aplikace, což v bývalém mobilu nešlo.
    Farmička naběhla za pár vteřin a byla jsem tím překvapená, jasně nenachystaná na sklizeň akčních, protože jsem s tím počítala až na noťasu doma :D
    ale po doplnění lišty jsem sklidila v pohodě a snad to tak i zůstane :p

     
    Naposledy upraveno: 26/6/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra