Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Při prodeji na trhu nejde zadat čísla za desetinou čárkou. A když tedy zadám částku v celých krejcarech po kliknutí na odsouhlasení se samo přesune na nejvyšší povolenou cenu.
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  2. (Monte)

    (Monte) Rádoby autor

    Moje zkušenosti s Klientem: Vadí mi, že pokaždé musím uvádět přezdívku a heslo, rostliny se mnohdy tváří jako zaseté a přitom jsou dávno vyrostlé, to samé platí o zvěřincích, výrobnách a arboretech, navíc se nezobrazuje, co je tam umístěné, takže při změně je třeba zrušit všechno a instalovat znovu, často se mi objevuje hláška "NOT RESPONDING", tak se musím odhlásit a znovu přihlásit, kdy musím zase uvádět přezdívku s heslo, zralé stromy se jeví jako sklizené, .... je tam těch nedostatků ještě víc, vypisovat všechno se mi nechce, neboť jednou nejde jedno, jindy zase něco jiného, Hra je pomalejší než ve Flashi, prostě mě to přestává bavit a nervovat se, místo relaxu nestojí za to. Pokud nedojde ke značnému zlepšení s politováním budu s Farmeramou končit, po více než 10ti letech a pohlédnu se po něčem, co bude fungovat.
     
  3. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Minimálně na hlavní louce políčko přímo pod chovnou ohradou blíž k mlýnu nelze ručně nic - ani sklidit, ani osít, ani smazat, ani přesunout, informační okno u tohoto pole neodjíždí na stranu a znemožňuje akci. Na divoké louce je jedno takové pole také. Další jsou v každém parku v horní části.
    V bance nelze nakupovat floreny - nelze změnit počet florenů a poměr je 1:1, tedy to vypadá, jako že jediná možnost je zakoupit 1000 florenů za 1000,-Kč.

    Nevím kam tohle - je to "problém" obecný - krmivo pro plchy je v obou mlýnech..ne že by to vadilo, ale je to zmatek :) A krmivo pro krunýřovce je zařazeno mezi normální krmiva, stejně tak na baha krmivo pro quokky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/20
  4. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    sklidit lze za den jen jednou pak se nejdedostat na pole,nejde uplatnit setí vybrané plodiny na celé pole jen po jednompolíčku si vybírat plodinu,plnění úkolů nemožné,neotevírají se pole -neustále načítání bez konce,u ukončení růstu čeho koliv nelze poznat bez toho aby na to člověk klikl,vidím že tyhle problémy mají všichni a taky na to nemají nervy,na začátku hry to bylo fajn a to jsem neuměla využít vše,každé "zlepšení" má opačný účinek a to nejen zde,pokud se snažíte zrušit hru tak vám to jde dobře,tyhle všechny problémy trvají už dlouho a není vidět zlepšení,velikost hry by mohla jít taky zvětšit,hra která se dala hrát bez instalace ted už ne, je to bída
     
    Naposledy upraveno: 19/12/20
    samec a (deleted user) tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj (Monte)

    Dnes byla vydána nová verze klienta (1.2.5), kde byla přidána funkce ukládání přihlašovacích údajů.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj [Rhina]

    Přepni si v nastavení hry tuto volbu

    Screenshot_6.png

    Poté ti půjde s políčkem udělat cokoliv.

    Chyby jsou předány k vyřešení, pracuje se na tom postupně
     
    †Mrtvoly†v†Hrobě† tohle ocenil(a).
  6. -mari22-

    -mari22- Zelenáč fóra

    -mari22- id:7198771 11.53.hod. Dobrý den já vím, že tady máte spoustu různých chyb hlášených . Já mám dotaz unita poběží až do konce roku a nebo ne? Kalendář nejde sklízet ani dárky od sousedů a celá farma se seká.Tak přemíšlím nad tím jestli mám vše nechat už tak a farmu otvřít po novém roce a ušetrit si nervy zbytečním stekáním,nebo už to nebude ani pak lepší.Z pozdravem váš letí hráč farmy.
     
    †Mrtvoly†v†Hrobě† tohle ocenil(a).
  7. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra


    Ahoj, děkuji za radu, ale to mi přijde jako střílet mouchu kanónem..

    Zdravím, oni za to, že to už nepůjde hrát v původní podobě, nemůžou(( Je mi jich upřímně líto, protože tohle všechno se děje jenom proto, že flash má bezpečnostní trhliny a ani ty by nevadily, kdyby se na světě nevyskytovali h*v*d* která nemají na práci nic lepšího, než bezdůvodně škodit....(((
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Přesně tak to je a souhlasím.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Všechny stromy OK jen Florenové neukazují úrodu. :sleepy:

    [​IMG]
     
  10. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    -popelka1- id:13306987 9.40hod. Dobrý den Vám všem mám dotaz unita takto půjde do konce roku.Mít stek že hra se seká.To můžu ji nechat v klídku odpočívat a skusit hrát až po novém roce snad to bude lepší.Když budu chtít ,zahraju si s detmi člověče nezlob se u toho se aspon zasměji když vidím jak se děti při hre stekají.Příjemní den Vám všem přeji.
     
  11. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Zaseklo se otevírání beden. 1/3 otevřena v pořádku (v klientovi) a pak konec. Úroda se ukazuje jako dozrála, ale pokud musím uprostřed sklizně odejít z pole, po návratu se již ukazují jako nedozrála (tedy sklizená) a samozřejmě sklizená nejsou.
     
  12. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Ani po zapnutí všech animací na chlívkách nenaskakují "dudlíky", že jsou zralé.

    Ve mlýně: vyberu krmivo, nastavím počet (neukazuje, že jsem označila tu jedničku, když chci napsat třeba 200, jenom je to matoucí) a v seznamu krmiv se ocitnu vždy na první stránce a je vybraná pozice toho mého krmiva z úplně jiné stránky. Blbě se to popisuje, vyberu na předposlední stránce krmivo, které je ve spodní řadě druhé (třeba krmení pro veverky) a po nastavení mletí se ocitnu v seznamu na první stránce a vybrané mám krmivo ve spodní řadě druhé (což je třeba krmení pro pávy)..je to matoucí...prostě neudrží stránku...
     
  13. gana1258

    gana1258 Pisálek fóra

    dobry den tak myslím že sme dostali krásny Vánoční dárek a všechny IT pracovníky títo hry bych pověsila za ... do pruvanu a at si spívaji tu radu co nám dali a.voilá a proto že platim kombajny a atd další věci myslim že všichni máme nárok a dobry chod hry včera sem 2 nepřesadila bahu dnes se nedá mlyt ve mlyne tak za ty roky co to hraju je teraz nejhorší obdoby a jdou Vánoce nemáme tolik času na jejich nepovedene hrátky a mužete mně vyhodit s fora myslím že nás je tady více takových co si mysli že tato hra jde do....
     
    samec, kytka50 a polacka tohle ocenili.
  14. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Zkusila jsem to slavné Unity 2x.Díky radám modíků jedu přes Flasch a nemám problém.Tolikrát byly týmu vývojářů hlášené chyby,ale opravy až na pár vyjímek se nekonají.Kdybychom všichni pracovali tímto tempem tak se na poli orá koňmi,obilí se seje ručně a PC??? to by byla utopie budoucnosti.
    Modíci přeji vám všem hezké Vánoce a děkuji za letité rady a pomoc :D
     
    samec a polacka tohle ocenili.
  15. 6pavla

    6pavla Zelenáč fóra

    prihlasuji se jiz pul hodiny
    a nic.
     
    velik52 tohle ocenil(a).
  16. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    Nejdou otevřít bedýnky ( bedna řemeslníků atd...... ) Za mě se z této hry vytvořil paskvil :(
     
    samec tohle ocenil(a).
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj HannyDanyels, zkoušel jsem bedýnky otevřít a vše v Unity i ve flash verzi proběhlo v pořádku.


    upload_2020-12-24_15-23-31.png upload_2020-12-24_15-24-38.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Ahoj Dave,
    tak tos měl docela kliku. Mě se taky jednou povedlo bez restartu (klient Unity) otevřít asi 15 druhů bedýnek, po restartu jenom čtyři atd.

    Zároveň nahlašuji chybu:
    Nejdou dodávat svíčky. Místo "Místo" (nemělo by tam být raději "Dodat"?) je na tlačítku hláška "mlf.window..tilepanel.btn.decorate". Po restartu se ovšem funkčnost tlačítka obnoví, ale jenom do další dodávky svíček.
    (Mně osobně se tam nelíbí ty dvě tečky, ale mohu se mýlit ;))
     
    Naposledy upraveno: 25/12/20
  19. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Stále přřetrvává problém na trhu v unity i v klientu, že nejde zadat částku za desetinou čárkou. V unity navíc při odkliknutí souhlasu k prodeji se samovolně částka změní na najvyšší povolenou (to v klientu už nedělá).
     
  20. zdendulka78...

    zdendulka78... Zelenáč fóra

    Nejde mi použit baha výrobna. Můžete mi prosím poradit. Děkuji moc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.