Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    • Prosím nepiš dva příspěvky pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij Upravit u prvního příspěvku a dopiš text - Dave Lister
    :eek:Nevím,jestli to patří sem.Týká se to akce.Vyrobila jsem ve mlýně 2 divoké karty do hry.Když jsem je chtěla použít,tak mi karty zmizely,prý ,,plís,, a hra nefunguje!:(

    To samé! Už to o relaxu a zábavě rozhodně není.

    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/12/20
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rosnička007, pokud se ti zimní balíčky ztratily, prosím kontaktuj herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jestli někdo chcete změnu v Unity na posílání dárků, kolo štěstí a přemístění dekorací co dávají bonus;), tak prosím navštivte sekci zlepšovací návrhy, děkuji
     
  4. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zkusil jsem aplikaci unity. Říkal jsem si z počátku super bude farma na celou plochu a pak zklamaní obrazovka byla malinká a nedala se zvětšit. Byla ještě menší než v prohlížeči. Takže budu farmařit přes prohlížeč.
    V aplikace Unity byla rychlejší ale malá.
     
    rosnička007 a (deleted user) tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 a Deleted member 75336 tohle ocenili.
  6. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Chci se zeptat , zda bude upraveno vybírání beden tak, aby se po vybrání 1 bedny vše nevracelo nazpátek. Hrozně to zdržuje. Také se nedají trvale nastavit přihlašovací údaje. Ve flashi toto bylo bez problémů. Jinak až na brkotiny jsem s Unity celkem spokojená.
     
    Veselka, burds a polacka tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa

    Problém s inventářem jsme v reportu vypíchli jako prioritní s několika dalšími. Ukládání přihlašovacích údajů je určitě také v plánu, bylo to dokonce v oznámení. Ale vše postupně.

    Fajn hru pezt
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Proč jde momentálně jen Unity a nejde Flash?

    Edit: Smoulinek děkuji, četla jsem to, ale špatně jsem se podívala na datum, myslela jsem, že to bude později.
     
    Naposledy upraveno: 17/12/20
    Štika tohle ocenil(a).
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak jedu na Unity a zdá še že vše klape jen není opraveno na trhu když něco chcu prodat tak nejde dát vlastní cifru,když tam třeba dám že chcu prodat 1 slona za 1000 tak když se mě to podaří to napsat a dám 3 kusy tak se ta cifra znění na maximum ceny a nejde už dát co jsem chtěl já, snad to někdo pochopí co myslím :)


    hudy536 kukněte se do ofic,,dneska začlo Unity a na Flash si musíte přepnout v pravo dole.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  10. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    děkuji
     
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    nejde mi koupit hnůj.- nakoupeno v 9:10

    nejde mi mlet na farmě lístky- v 9:15 už funguje

    nejde mi v parku v horní části posouvat dekorace ani je zbourat. v horní 1/4.

    Nejdou mi otvírat bedny
     
    Naposledy upraveno: 18/12/20
  12. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    dnes se nemohu dostat do družstva na úkoly. Stále se točí kytička a nic nepomáhá. Ostatní funkce jsou dostupné, i když s pomalým načítáním oproti včerejšku.
     
  13. Nell77

    Nell77 Zelenáč fóra

    zdravím, taky mám problém s úkoly v družstvu. Stále se točí kytička a sekne se celá hra
     
  14. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Hraji přes prohlížeč a podle reportu opravených chyb jsem myslela, že se v inventáři již po kliknutí na bednu nevrací na začátek. A ono vrací, vyzkoušeno mnohokrát!
     
  15. vilmax

    vilmax Pisálek fóra

    Vážení, jsem docela rozzloben. Dnes mi obyčejné obsloužení hry trvalo hodinu a stejně nemám vše obsloužené. Nebylo by řešením týdenní odstávka a pořádné odzkoušení týmem na různých místech s různým připojením? Popř. zakonzervovat pro nás tupé uživatele třeba na měsíc, aby si to sedlo?
    Hra v prostředí W-EDGE - načtení trvá cca 10 minut. Není to pomalostí připojení PC k síti. Při přechodu z louky na louku se někdy přechod zdaří, někdy ne. Nejde vůbec aktivovat mlýn, nejde nakupovat či prodávat v trhu. Vždy nutno hru restartovat, což je časově náročné. přejdete na další louku a zase něco nejde. Sbírání funguje, jiné místo "otáčení slunečnice" a kurzor je přitom také na jiném místě obrazovky. Políčko kombajnu zůstává i na přechodu na "rozcestník", ze kterého se chodí na jiné louky, nebo i přes pole města. Obtížně to reaguje na přepnutí či vypnutí.
    Zkusil jsem instalovat pomocníka. Rychlost se sice zvýší, ale zase nejde to i ono. Do trhu nakoupit rostliny, plody - nejde nic koupit ani prodat. Mlýn obsloužit šlo. Pomocník se sám po cca 5 minutách sám odhlásil. Pomocník nejde klasicky v prostředí W10 odinstalovat. Když jej dám odinstalovat, zmizí jen z nabídky, ale záložka se soubory na místě zůstává. Sbírat louky a předměty lze bez problémů.
    Už jsem tu psal, že to sice hrajeme s manželkou jako invalidé už více jak deset let, ale zatím mne vše nutí se na to po Novém roce vykašlat a jít hledat jinou hru jiného poskytovatele. Už jsme vám také nějakou korunou přispěli, tak očekáváme profesionální přístup.
    V úctě Vilmax s rodinou
     
  16. samec

    samec Magnát fóra

    Proboha zrušte tu unity!Jak vůbec mohli přijít s takovým paskvilem na scénu!Přidejte ji až v lednu a v cajku.......---všude samé slunečnice jak v družstvu tak na tržišti----to budou vánoce---věčné vztekání-----RT patří velké mínus za nepřipravenost a za nezpříjemnění konce roku samými testy které k ničemu zatím nebyli platné--protože je to horší a horší
     
    Atina5454 a CrossBlack tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    samec:co se rozčiluješ, přepni si na Flasch a budeš zřejmě v pohodě, nikdo a nic tě zatím nenutí hrát v Unity
    vilmax: to samé
     
    maribeja, Nedík a goldedawn tohle ocenili.
  18. burds

    burds Titán fóra

    No já mám mac a nejde mi to téměř vůbec.Dostat se např.na forum je horor.Musím přepnout do chrome jinak se na forum nedostanu,věčně se to vrací zpět.Co dříve trvalo chvilinku tedˇtrvá věčnost.Např.sklízím na 3x asi půl hodiny.Hrůza hrůz
     
    maribeja, rosnička007 a evainfo tohle ocenili.
  19. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    musela jsem přeinstalovat klienta .Objevila se mi čista obrazovka a při tom to před tím tak pěkně fungovalo
     
    maribeja a rosnička007 tohle ocenili.
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Nejde mi nakupovat na trhu. První klik se nestane nic, druhý klik - točí se kolečko a pak už jen shodit klienta. Mám čekat déle a načte se to nebo je u všech stejná chyba?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.