Umění šprýmu I–VI (7.12. - 13.12.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Na Farmě jsem byla ráno, zasadila dlouhodobku, dala šlechtit zvířata, protože jsem věděla, že se k PC dostanu až teď.
    S manželem jsme upekli 4 druhy cukroví já zároveň s pivečkem, protože moučkový cukr mám v puse, tak to musím nějak "kompenzovat", kuchyň uklízena a nyní relax u Farmy. Sklizeno, sebráno a .... hlásím hotovo.
    Jdu se pocourat po plochách, tulidomek nachystám na zítra a potom skouknu telku.xD
    Přeji pěknou, klidnou adventní neděli. ;)
     
  2. veterinář1964

    veterinář1964 Pisálek fóra

    Mám 2x, napiš Alice 2610 a pošlu.
     
    dasa1143, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    akci "jedu" jen v režimu šlechtění... na víc nemám časoprostor.
    Jen se mi v úvodním info nedaří dohledat, jak získám Větev na Stonek??? Je to odměna v nějakém úkolu a jen jsem ho přehlédla?


    EDIT:
    přehlédla...
    je to odměna v části Dočasný úkol: 12.12. ve 14:00 - 13.12. ve 14:00
    úkol č. 2, stříbrný

    8) děkuji za pozornost.
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoj. Ked bude OaD pisni a ja Ti dekorku poslem :)

    Zatial plnim vsetko aj bosorka :) Vikend mi dal zabrat,vlastne vnucata :oops::music::inlove: Este ze bol sneh,bola gulovacka a sankovacka :music::inlove::music:Vbehla som tu len cez mobil v rychlosti ( ked vnucata spinkali) a zatial ide vsetko ok :music: O chvilku idem do roboty tak dnes bude rospestovacka tam xD
     
    Naposledy upraveno: 11/12/23
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Farma mi dnes jede, právě jsem splnila IV, snad to bude i dál v pohodě:p;)
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, po pořádném a opětovném čtení jsem zjistila, že ani nemusím nic pěstovat, když mi stačí jen jedna dekorace do stonku, SK mám dost a za 1SK jsem dala vyšlechtit 70 chlívečků a sklidila je až další den v druhé části akce, kdo nemá dost SK, tak mu nezbude než pěstovat, jinak, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já se nakonec rozhodla, že tedy do akce půjdu ;), ale také jen se šlechtěním, hlavně kvůli tomu, že nemám ráda každodenní rozpěstování a hra se dlouho načítá a seká, tak jsem chtěla opět dát pauzu, ale jde to skvěle, jen dva dny jsem šlechtila za 2 SK, jeden den bez BB a teď jedu jen za jedno SK a s BB a už mám našlechtěno i na zítra a akce bude po stonek hotová, dekorace jen po jedné, ale mám spoustu melodií, křeččích pastí, muchomůrek a dalších skvělých dekorek, tak mi to zas tolik vadit nebude, že dekorky nemám 2x
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak 5. úkol splněn ;)
    Všem, kdo plníte, přeji hodně zdaru :)
     
  10. numerka1

    numerka1 Zelenáč fóra

    Ják mám dělat úkoly akce atd ?Když Farma jede opravdu mizerně za ty léta co hrají se to nestalo. a to mám jí moc ráda.
    Prosím opravte jsou svátky klidu a míru .
     
  11. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    numerko1
    Pezt se pokusil shrnout zde, jak se pokusit zlepšit hraní. Podle našich informací RT pracuje na opravě, nicméně asi to nejde tak snadno, jak bychom si všichni přáli.
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    také přemýšlím že přestanu hrát,nedá se to normálně hrát,pořád jen odhlašuji a přihlašuji,popřípadě restart,pak udělám 2 pole a zase to spadne,řekne nám někdo jestli s tím něco budou dělat,já po 13 letech nedělám první akci,jinak jsem dělala všechno :mad:
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký večer :)
    Pátá mise ukončena a jde se do finále :D
    [​IMG]
    Také sleduji menší potíže s plynulostí hry, ale pořád se to dá.... všem, kdo s rychlostí hry bojují, přeji, ať se RT povede co nejdříve opravit ;)
    Ať se vám daří :)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zatím mám všechny dekorace (jednou), ale děs běs. Nevidím rozdíl v rychlosti spíše pomalosti. Nejenže jsem se postavil na jednu nohu, ale i na hlavu, snědl několik čokolád, křížkoval do zblbnutí, klikal pomalu. Málo platné, po chvilkách něco uhraju, ale kytky jsem dodat nemohl. Takhle fungovat se dá bez reptání několik dní, ale tohle trvá i na mě moc dlouho. To není zábava, ale galeje.
    Ofi jsem četl.
     
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Pátá mise ukončena , krabice připraveny a prrrdy rostou xD
    Přeji všem vespolek příjemný večer.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak zatím jedu na plný plyn, i když to šlechtění mi dává zabrat, protože mám od každého druhu pár kousků a musím to fofrem dochovávat xD
    Na akční plevel potřebuju jednu sklizeň, to zvládnu, než usnu před nástupem do procesu.
    Kdyby někomu pochyběla dekorace, já je zatím mám dvakrát, snad budou i ty poslední, tak pokud půjdou posílat při O&D, tak se přihlaste, nač něco syslit v liště, či na ploše hřiště, když to jinde pomůže :)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/23
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Kytka2001, a obzvláště Pezt, díky za info :). Před půlnocí se mi zase nechtěla načíst farma přes klienta, vyhodila chybovou hlášku. Stejně tak i přes prohlížeč, ten si ani neškrt. O hodinu později sice už načíst přes klienta šlo, byť dost pomalu, a opět těžké sekání se.

    Tož jsem vyzkoušel dle Pezta povypínat téměř veškerou animaci (ohňostroj už vypnutý byl), stejně tak i zvuky, nechal jsem jen zapnutý nejdůležitější věci a info o kombajnu. Zobrazení jsem nastavil na základní: "běžná" (byť zoom mám na 160%). Důležité je přenastavit jak základní nastavení, tak celé rozšířené. (je tam posuvník)
    Výsledek je velice dobrý :). Veškeré načítání se zrychlilo na cca 1, max. 2 vteřiny (rychlejší ani nečekám, když počítám přenos info přes síť na server a zpět). Farma se sice nadále občas zadrhne, při stejných činnostech jako dřív, avšak nezkolabuje, a během cca tří vteřin "jede" dál :)(chyba tudíž nezmizela).

    Že to není náhoda, mi potvrdilo přenastavení i na kolonii. Obě farmy se chovají po změně nastavení stejně.

    (win. 10, RAM 8 Gb, hraji hlavně přes klienta. Paměť, ani prohlížeče nečistím, v prohlížečích mám vymazání nastavené na "automaticky při zavření prohlížeče" už léta)


    Ještě dvě přesazení s MJS, vodou a hnojem, a mám celý pátý úkol hotov. Na šestý nachystaný padátka, a tulidomek nacpaný pro strýčka příhodu vším možným za jedno SK ;).
     
    Naposledy upraveno: 12/12/23
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Měla bych být ráda, že na mých farmách, jde všechno o trochu pomaleji než dřív, ale není problém hrát. Nejhorší období bylo, když se najíždělo na Unity, to jsem uvažovala o konci. Přesto doufám, že RT (vždyť je to jejich chlebíček) udělá vše pro to, aby hra opět šlapala jak má.
    Předposlední den byl splněn a akční kytka má před sebou poslední sklizeň + další, bude chybět asi 130 ks, vím, že jsem mohla použít vrtulky, ale času dost a dost.
    Padátka jsou též připravena a pokud by se nepřevedla, těch 70 ks by se hravě došlechtilo. Ovšem, za předpokladu, že farma bude hratelná.
    Tak ať se, farmáři, daří a snad to uplakané počasí Vám nepokazí den.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Do neděle farma jela jakžtakž,teď jede jak 3 dni po smrti! Ať už raději natom tolik nepracují.:cry:
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra