Umění šprýmu I–VI (7.12. - 13.12.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit. Farmářka_X
    Naprosto souhlasim. Neni co dodat. Divím se, že tě za ta slova neblokli...:)

    Souhlasím s tebou. Ale to je tak. Všichni nejou spokojeni. Jen drží ústa... :) I já si už dávám pozor na význam slov, když sem něco píšuxDxDxD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/23
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Miloslav11 - nikoho nepostihujeme pokud nepoužívá vulgární výrazy a nedehonestuje.
    Další postihy jsou třeba za multipost, se kterým ty osobně máš bohaté zkušenosti. Takže ještě jednou pokud potřebuješ něco do svého příspěvku doplnit použij u svého příspěvku tlačítko upravit
    upload_2023-12-8_12-49-5.png

    Přeji hezký den
     
  3. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Bohužel, jen hrabou peníze a nic se neděje !!! Čekají až skončíš sám a oni jsou spokojeni. Tak se vydělává a ne se starat o hráče. Dnes tu sedím hodinu nikam jsem se nehnul, jen čumím na kytičky.
     
    malanek70 a danielaloblova tohle ocenili.
  4. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    tonda2022 a zkusil jsi pro spuštění hry něco udělat? Také mě jde Fa pomaleji,ale ob den spustím čištění.Pokaždé tam je pár řádků k odstranění. K akci,mám splněný 1.úkol a čekám na 14.00 na další plnění. Všem kdo hraje ...Ať se nám daří
     
  5. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Ahoj, pochopila jsem správně, že zvířata při šlechtění se započítávají jen ta vyšlechtěná ten daný den, tj. včera jsme šlechtili v Babyboom, ale nemělo smysl šlechtit na dnes, protože by se zvířata nezapočítala? Tudíž dnes bez BB?
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - zatím máme informace, že šlechtit se musí pro každý úkol zvlášť. Tedy dnes bez BB.

    EDIT: Pokud si počkáš se šlechtěním do zítra tak od 10:00 začne další BB

    Přeji hezký den
     
  7. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    ok, děkuji za info ;) krásný den
     
    -Jara05-, bačkora85 a Farmářka_X tohle ocenili.
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    tulen1966
    A ještě navíc bude zítra od 10:00 šlechtění za 1 SK ;)



    Druhá mise splněna, nachystáno už od včera, takže to byl fofr
    [​IMG]

    Zítra od 14:00 to padá ze šlechtění ptáků a členovců, navíc je to jen za 1 SK + BB, tak co si víc přát :D
    [​IMG]

    Ať se všem daří ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/12/23
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Druhý úkol hotový. zuby zůstaly od včerejška.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]
    Ahoj, také druhý úkol hotový ;).
    Všem, kdo akci plníte, přeji ať se daří :)
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také za pár minut hotovo. Potěšilo, že i zuby nakonec zůstaly do druhého úkolu.
     
  12. mafie.5

    mafie.5 Zelenáč fóra

    Už přes půl hodiny mi nejde spustit družstvo.Takže první úkol nesplněn a jsem bez dekorky .
     
  13. il.ja

    il.ja Pilný autor


    mám stejný problém kvůli zpomalení jsem nestihla dodat takže první část nemám budou mi chybět dekorace do stonku dájí se potom někde sehnat případně koupit za floreny děkuji
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mafie.5, il.ja - dekorky se dali získat 2x takže myslím, že se najdou farmáři, kteří dekorku rádi při OaD vymění bude-li dekorka obchodovatelná
    Dále bych určitě dodávání do úkolů nenechávala na poslední chvíli.

    Přeji hezký den
     
  15. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Taky se nemůžu dostat do družstva,co se zase děje?


    Tak už se podařilo a úkol hotový.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/23
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

  17. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    aha , tak zítra je BB,
    domek jsem sice naplnila už teď, protože jsem si nejdřív nepřečetla oznámení,
    ale s vyzvednutím počkám až na zítra.

    Už si dělám uzel na kapesníku, abych na to ráno nezapomněla :)
     
  18. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Bohužel jsem nestihla I, takže abych začínala další nemá cenu. Vždycky bylo co se nestihlo ten den, dalo se dohnat den druhý. Nyní v jednom dni 2 stejné odměny. Bože,bož:(e....
     
    Naposledy upraveno: 9/12/23
    Richards76 tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    vrbovka: Tak třeba půjdou posílat při OD. Není důvod nezačínat, jsou tam i jiné odměny.
    Hotovo.
     
  20. miska006

    miska006 Pilný autor

    Tiež som včera proste nemal čas na farmu,takže prvá dekorka bohužial..Naozaj tento typ akcií nie je normálne nastavený..Stať sa môže komulolvek hocičo a akciu nestihne..Už keď nič iné,mali by mať hráči možnosť na konci akcie ak im niečo chýba si to proste dokúpiť,kludne aj za reálne peniaze..