Umění šprýmu I–VI (7.12. - 13.12.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    danielaloblova
    Sem, tam se mi hra zasekne, ale není to tak často, takže hraju v pohodě. Bývalo to horší.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    danielaloblova - ahoj, můžeš mrknout do technických oznámení: Pomalá hra
    Dobrou noc
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, konečně budu mít okamžité dokončení šlechtění :). Pojedu verzi bez pěstování rostlin až na poslední den, protože dekorace je velice zajímavá. Bude výměna v muzeu místo karbaníků.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Produktové stromy, super řádek, vydatné dekorky :), půjdu si pro všechno :D.
    Dave Lister: dekorka "Potrhlé brýle" je v přepočtu BZ/velikost dekorky, ještě vydatnější ;) než dekorka: "Veselý PRRRRD!". Osobně beru všechny :)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Také si půjdu pro všechno.... (když nabízejí - no neber to xD) sice okamžité dotulení už mám, ale zase na druhou stranu ne pokaždé se mi podaří uhlídat všechny řádky, tím pádem se tento může rozhodně hodit.... navíc dává bednu se šlechtěnci a ti se hodí vždycky ;)
    Takže přeju všem, ať se podaří dosáhnout vytyčeného cíle :)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tohle je docela podpásovka, chtít po mně tolik šlechtění po Dožínkách. Mám málo zvěře, hernajs :) Posnažím se, někde už chlévy vydaly dostatečné množství, i z beden napadalo, snad to vyjde. Esi ne, tak se z toho taky nepominu, ale zamrzelo by, řádek fajn, dekorky fajn, jen si vybrat a stíhat :)
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Teď v předvánočním čase jednodenní úkoly. Hm, radost z toho nemám, ale účastním se. Snad to dám.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m, však jasné, každý si najde to své. Přebytečné Nemrtvé poklady a Křeččí pasti mám v liště, tak pro mě má význam akorát ta poslední.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek super,konečně budu mít také okamžité šlechtění zvířat!8)
    radyn.m
    Samozřejmě,že všechny tyhle dekorace z akce jsou slabší než melodie,poklady,pasti.......atd.ale pokud narveš tu největší dekoraci do můzea,tak je situace úplně jiná!Tyhlety velký dekorace jsou do můzejí nejlepší!!!
    Momentálně mi můzeum v parku dává 52.363.552 BZ.Jedna melodie na ploše 3.858.056 BZ x 8 = 30.864.448 BZ !!
     
  10. emeres

    emeres Zelenáč fóra

    No nevim;zvažuji jestli se do toho pustit,po zkusenostech s posledni akcii.Nedodelal sem,protože včera poobede až do večera sem se nemohl prihlasit.Spouta vypěstovaného šla v niveč.Zvazuji jestli budu v hraní pokračovat po tolika letech ……..
     
    dasulla1, -Jara05- a malanek70 tohle ocenili.
  11. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Zdravím. Tak nám to za chvíli začne, tenhle typ akcí mám ráda, pěkně zvolna a postupně, a néé jako u jiných akcí, kde mám v 17.00 hodin mindrák, že ještě nemám hotovo (jako někteří). (Troška humoru musí být v tom předvánočním čase.)
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Rozpěstovávám :music:
    Jinak první dekorka je doma, neb jak psal Dave Lister, akci je možné plnit pouze dodávkami padátek ze šlechtění ;)
    Nezískáte sice všechny odměny, ale na dekorace a stonek to stačí :)
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, také mám první dekorku doma ;). A rozpěstovávám ... no a když už jsem se do toho pustila, udělám komplet úlohy ;). Každá odměna se počítá :p:D. Všem hodně zdaru ;)
     
  14. červenka81

    červenka81 Zelenáč fóra

    Ahoj, zůstanou zbylé falešné zuby z prvního úkolu do druhého?
     
  15. gibi75

    gibi75 Pisálek fóra

    Ahojte. Chcem sa opýtať. To zajtra budem musieť začať pestovať akčnú rastlinu a šľachtiť od znova, alebo mi to ostáva z dnešného dňa, ak napestujem a našľachtím viac ako je potrebné? Ďakujem za odpoveď.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    červenka81, gibi75 - ahoj, odpověď ohledně padátek najdete na předchozí straně - klik tady
    Hezký den

    Edit pro gibi75 - plodiny zůstavají na další den - info najdeš ve FAQ k akci:

    plodiny.png
     
    Naposledy upraveno: 7/12/23
  17. červenka81

    červenka81 Zelenáč fóra

    Díky.
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také už bych mohla mít hotovo, ale nakonec budu dodávat i akční. Padátka už mám i na zítra a doufám, že i akční vypěstuju dost na všechny dodávky. Zítra jdeme na výlet a na farmu se dostanu až večer. Mobil stále nespolupracuje.
    Dle rady Petza jsem zkusila rozjet farmu v anonymním okně a opravdu to pomohlo. Hra se viditelně zrychlila a neseká se. Jedině v Alpách to ještě drhne, ale tam se to dá snést.
     
    -Jara05-, bačkora85 a sovicka64 tohle ocenili.
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiež mám hotovo ale pestujem akčnú a pokračujem ďalej :) Kš dalo 100% :music: ešte som v robote tak si robím prestávky podľa farmy ;):pxD Mám výhodu že som si sama sebe šéfom xDxDxD
     
    kutilka70, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  20. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Chci se zeptat: na šlechtění si můžu vybrat zda budu šlechtit jen savce nebo jen obojživelníky nebo obojí, ale v celkovém
    počtu 70...?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).