Umění šprýmu I–VI (7.12. - 13.12.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Umění šprýmu I–VI ::..

    [​IMG]

    Minimální level: Farma 21 + otevřená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tuto akci opět vynechávám, jednodenní nemám ráda, ani víkendovky, tak si jedu svojí farmu :p
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Taky tyto akce nemám ráda, normálně bych vynechala, ale tento řádek musím mít když je tam zkráceni šlechtění, to bych už měla mít v tulidomku okamžitou sklizeň.
     
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    vsetky odmenyriadok + dekorky
    (varianta bez rastlin)
    riadok + dekorky
    (varianta malo SK)
    [​IMG]
    3 420​
    0​
    3 420​
    [​IMG]
    140​
    140​
    20​
    [​IMG]
    3 205​
    0​
    3 205​
    [​IMG]
    140​
    140​
    20​
    [​IMG]
    3 420​
    0​
    3 420​
    [​IMG]
    140​
    140​
    20​
    [​IMG]
    6​
    0​
    6​
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akci určitě plnit budu. Řádek je super :inlove:

    Edit: Jestli dobře koukám, tak padátka nejsou. Není pak třeba se na zítřek speciálně připravovat ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/12/23
  6. I3ajk0

    I3ajk0 Pisálek fóra

    Ahojte všichni,
    pokud jsem to správně pochopil, je to dobrovolně povinná akce typu: dostaneš řádek na mag. stonku a plň, abys získal dekorky nebo zůstane prázdný řádek.

    EDIT: @kutilka70 Děkuji za objasnění, asi jsem špatně četl ofiko. Mažu smutek, přidávám radost :D.

    Pěkný den všem a lovu dekorek na stonek zdar.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/23
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    I3ajk0
    Nevím co řešíš, ale řádek dostaneš pouze za splnění posledního úkolu :music:
    A při akcích tohoto typu je možné získat dekorky hned 2x, takže není třeba plnit všechno ;)
     
  8. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Prosím vás ať RT přestane vymýšlet stále nové akce a raději dá dohromady funkčnost hry, to je nemožné hraní svou pomalostí načítání a ještě je k vzteku, když farmu seberu, nakrmím zvířata a jdu tam podruhé a některé chlívky jsou černé a nenakrmené, co s tím RT sleduje, že se s opravami nezabývá a neustále vymýšlí nové a nové akce, které nejdou skoro ani hrát, napříkad Renzo to se nedalo hrát vůbec. Není to už opravdu hra na odpočinek a pohodu, ale na nervy. Děkuji a přeji příjemné dny.
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Do akce jdu,už kvůli stonku.;);)
     
  10. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,mám dotaz,když sklidím tulidomek(132),zůstanou mi zuby na další den,nebo musím sklidit jen určenou zvířenu?
     
    maribeja, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce se pustím, těším se a mě osobně se řádek líbí ;):). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji, ať se vám daří ;)
    Moc děkuji BigClick za pěknou tabulku s výpočty :);).
    Hezkou středu všem a ahoj :)
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54 - ve faq k k akci je přesně dané z jaké kategorie zvířat budou v daný den padátka padat. Padátka se nebudou převádět do nového dne. Každý den musíme "tulit" kvůli padátkům.

    Přeji hezký den
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci samozřejmě zahájím, 1. den sklidím ručně 1/2 tulidomku a další den zbytek. Díky za upřesnění.
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Akci samozdřejmě jedu
     
  15. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný podvečer všem. Akce fajn a odměny super, získám další strom s kravským mlékem a další vajíčkový strom, body do Sezóny ledních medvědů a v řádku bedničku se šlechtěncem a +1 mloka (ten se hodí na výrobu solárních panelů). Kdo jde do akce, přeji, ať se daří.
     
  16. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Díky,lepší je se zeptat.
     
  17. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Hezký večer! Tak do akce jdu.Řádek super,jen ta rozkouskovaná akce mě moc netěší. ..Neměl by to být ale problém.Padátka šlechtěním taky dobrý. Ať se všem daří,kdo se do akce pustí!:)
     
  18. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu jako do každé jiné a tyhle typy akcí mně nějak nevadí,všem farmářům přeji hezký večer a zítra úspěšný start.
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Zatial som ziadnu akciu nevynechala a nevynecham ani tuto,aj bosorka sa pripoji :) Vsetkeho je dostatok uz len napestovat burinu a slachtit :) Rozpestujem v robote a doma sa na to poriadne mrknem,aj KS skusim ci je na mna este urazene,aj ked nema preco :mad: Snad dostane rozum a nieco rozumne da ;) a nebude len ukazovat :cry:
    Pekny vecer prajem a zajtra sa vidime na znackach :)
     
  20. danielaloblova

    danielaloblova Rádoby autor

    Prosím, chci se zeptat. Farma půjde hrát pořád už jen v této příšerné kvalitě? Podepisuji se pod příspěvek č. 8! Lepší to už nebude? Rychlost načítání hry a jednotlivých polí je opravdu nesnesitelná. Fakt už mě nebaví se několikrát odhlašovat a znovu přihlašovat, abych se dostala dál. Nerozumím tomu, že jsou tady všichni spokojeni! Bude se tímto nehratelným stavem hry někdo konečně zabývat? Pochopení jsem už měla, trpělivost také, ale co je moc je moc.