Umělcova zahrada (27.7. - 2.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, při minulé akci si vařila huspeninu, při této se zase vymlouváš na tablet. Jakou výhovorku si najdeš příště? Budeš pokoutně v koutě sklízet na mobilu?;)
    A k rychlíkům, znovu jsem si vyzkoušela na bývalé farmě. Bez bonusů z kola a zkracovacích řádků. Jen s vánočkou a nevinností. Do diamantu 100%,nějaký bonus se snad najde na většině farem a pak pohopole se SH a zuzi. Po sklizni bude těch kytek 16 tisíc. A to je teprve druhý den, takže pokud bych tam mínila někdy zase farmařit tak by se i to hnojivo dalo stáhnout na pár desítek kusů.:)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja ešte posledný krát akciovku na divoške pozbieram a ňou končím,keď som zabudol počítať.Navyše bude 35 dláždic.Len nemám rukavice tak budem to naháňať dlhodobkami.Uvidím či som až veľa nenapestoval bolo by škoda keby mi tie rastliny zostali a rukavice kupovať nebudem:sleepy::sleepy:.
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou procházku v umělcové zahradě :) i když kytičky moc nemusím, stejně jako tuto akci, jsem se do toho u obr kafča docela zažrala a už je hotovo :p kolo bylo hodné na bonusy, kytičky jsem mezi hrou nestíhala sklízet a ještě je namletých 125 sáčků s osivem, tak to nechám až navečer ;) Plochy na plnění se mi zdají častěji menší a některé truhlíky zešedly už ze začátku hry,

    nešlo co dodávat ... je to o náhodě. Jestli byl truhlík prázdný, stačilo restart a jelo to bez problémů. Tak tuto hru už dlouho nechci vidět a kdo ještě bojuje, držím pěstíky ;)

    ....... [​IMG]


    P.S. teď koukám, že stoneček je v předmětových, neměl by být správně v ostatních, kde mají být % bonusů na sklizně? :oops:

     
    Naposledy upraveno: 29/7/23
  4. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Dá se nějak zrušit již umístěná dlaždice ? Díky za radu
     
    INČUČUNA1959 a maribeja tohle ocenili.
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pavcape - již položená dlaždice zrušit nejde

    Přeji fajn hru
     
  6. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Hadilov,želva a 256-tý bobr oranž.z taj.stájí pelikán.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám poskládaných 359 truhlíků, na dalších 40 je napěstováno a na obou plochách zraje akční plevel. Až sklidím, zaseju nějakou dlouhodobku na pajdátka, jdu na noční, tak se to hodí. Pikolobedny jsem už koupila, uvidím, na co ještě nastřádám :)
    Gratuluji hotovsonům a nám, drobným záhumenkářům, přeji, ať se všichni zdárně dostaneme za cílovou pásku ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/23
  8. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Jsem na 251 truhlíku, jedna picoška je koupena, tak uvidím, co ještě stihnu. Bonusy na KŠ mi opět přály, 2x po sobě vytočeno +1 z pole a k tomu z bedny mi vypadlo +100% ze sklizně. Večer hodím dlouhodobku na padátka, tak snad o něco málo ještě popolezu. Na úplné dokončení akce to ale nevidím.
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já zatím takhle,co jsem chtěl mám tak uvidím kam polezu.

    [​IMG]
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu som pred chvíľkou dokončil a idem ďalej.Čo s tými predpestovanými rastlinami?Ešte niečo z obchodu zoberiem;);).
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Mám hotovo, jedu dál, každý bodík, nebo penízek dobrý.
     
  13. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak jsem něco málo nahnala a třeba se povede zítra dokončení. Uvidím kolik padátek napadá.
    [​IMG]
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na pikolku za počet skládání mi chybí sedm truhlíků, ale pěstuju dál, ještě nějakou bedýnku s hnojivy bych z obchodu chtěla ulovit, zatím mám obě pikolky a jednu tu hnojivovou :)
     
  15. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Stonek mám hotový, to byl můj hlavní cíl. Po dlouhé době jsem jej dosáhla alespoň v této akci. Co zvládnu ještě udělat nechám osudu. Napěstováno mám, jen padátek je po málu.
     
  16. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Tak jsem konečně udělala stonek :);)
    Dál už pojedu hezky pomalu, hezkou hru všem..............
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    řádek je a teď už jen bez bonusů, stejně už došly :D
    [​IMG]

    Je to děs se sem dostat:mad:
     
    Naposledy upraveno: 31/7/23
  18. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Asi brzo skončím. Nejprve přestanu vyhazovat peníze za bonusy ve hře a potom skončím. Protože neustále čekat na načtení hry mě opravdu nebaví.
     
    maribeja a smoulinek123 tohle ocenili.
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek je doma,dál se uvidí.;):p
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. K rychlejšímu průběhu pomohlo KŠ, které se slitovalo a v sobotu dalo 100 % (hodně pomohlo při víkendovce, kterou jsem zazdila). Tímto mu děkuji. Pak chyběla padátka. Stačila otočka karafiátu a bylo vymalováno.
    Všem hotovsům gratuluji, kdo ještě stříhá plot a sází okrasné květiny, držím palce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.