Umělcova zahrada (27.7. - 2.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akce jdu jako do každé jiné ,skládání mám ráda i když se mi stane , že někdy akci nedodělám:D
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojo, tahle akce mi jde - tedy doteď. Po těch útocích může být vše jinak:(((((
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj ve spolek, do akce jdu.. tu minulou jsem vynechala i když byl řádek pěkný, ale tak nějak jsem tušila, že bych akci nezvládla, mno a ten výpadek by mi to jen utvrdil.. mám stále i problém se dostat na fórum do jakékoliv sekce.. ale podpora mi s tím nijak nepomohla.. tak že to je boj a výhra když se to podaří.. přeju nám všem, kdo do akce jde, aby šla plynule až do konce.. hodně štěstí :)
     
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    14087 do fóra se taky kolikrát nemůžu dostat. Ani na noťasu ani na mobilu. Tam je to ještě horší. Po kliknutí na konkrétní sekci mě to vrátí zpátky na úvodní stranu. Někdy trvá i na pětkrát než se vůbec někam dostanu a najdu informace co potřebuju
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    proč začíná akce až v 16 00 ? vždycky začínala ve 14 00
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19 - protože změna je život a RT nás tím takto udržuje ve střehu.

    Přeji fajn hru
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skládat budu, i když nerada, ty náhody fakt na mé farmě jsou náhodné na druhou a vyměnit můžu jen pětkrát. Chjo. A zase oproti loňsku zvýšili potřebu truhlíků na dokončení celé akce, i když na konci jsou dvě pikolky, místo jedné. Popěstuju, hlavně na řádek, pak se uvidí, kolik bude času na další akční plevel, lovení pajdátek a skládání :)
     
  8. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Proč to zase nejde :cry::cry::cry:
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  9. vaccis

    vaccis Pisálek fóra

    tady něco fungovalo.......joooo nabidka za penize ta vzdycky
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Spuntka, jde, stačí restartovat nebo vyměnit prohlížeč. Použít klienta. Taky bojuju :)
     
    maribeja, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    V prohlížeči akce běží od 16:00. V samostatném klientovi byl problém u nové verze, ale nyní by již akce měla běžet v obou.
     
  12. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Vyjela jsem z farmy a už se zase nemůžu přihlásit -.-
     
    INČUČUNA1959, maribeja a zdarsky79 tohle ocenili.
  13. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    20 min. mi to psalo error :mad:
     
    sabma411 a maribeja tohle ocenili.
  14. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    A mě nejdou položit dlaždice s květinami na plochu. Zkoušel to někdo? Vrací se mi zpět doprava na původní místo :(
     
    tony13257 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj - dlaždice položit jdou (už mám vyzkoušeno). Začínáš opravdu u okrasného keře?

    Přeji fajn hru
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nyní jsem odzkoušel a záplaty jdou pokládat,jako obvykle!:)
    Jen tedy od systému nedostaneme 10 ks,ale jen 7!:cry:
    Beru zpět,3 jsou už načtený.Takže OK!!
    Jojo,už sem nato došel!:cry:
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín 7 kusů + 3 na výměnu = 10 kusů. ;)
     
  18. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    spuntka, michalka59 - pokud hrajete v klientovi, zkuste hrát v prohlížeči. Třeba v edge hra jede celkem obstojně

    Přeji fajn hru
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemusí pršet,stačí když kape!
    [​IMG] 8)
    Aneb,lepší než drátem do oka!
    Jinak po celou dobu jedu v EDGE.Ani nevím coto ten klient je a vůbec mi nechybí!:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.