Uč se a rozvíjej se (24.11. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Danča57, ak skutočne dodáš učiteľke štrk, malo by sa ti nejaké to políčko uvolniť (odtrávniť). Až potom sa dá umiestniť políčko na sadenie. Ak štrk nemáš, tak to políčko neuvolníš.

    Edit: sú miesta na cestičke, kde štrk dodáš, políčko sa neotvorí, ale zato získaš darček nálepku alebo dekorku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/16
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    marcelino, a dávala jsi políčka napravo i nalevo? Nějak se mně nezdá mít po dodání všech plodin otevřenou jenom polovinu plochy, ono se to totiž tvářilo jako tráva, ale nebyla to tráva,byly tam políčka... také jsem měla asi dva dny " zatravněné" plochy. Pak jsem začala používat umístění políček nebo stavitele
     
    hrobinh, dana9494 a danda-vnovis tohle ocenili.
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    GordonSargent, já to mám taky nějaké divné, vše dodané asi 2dny a štěrky dodány a na cestičku bych potřebovala ještě 15 štěrků, aby byla plná.
    Ale myslela jsem si, že jich bude chybět méně.

    No nevadí, akce mě neuchvátila, ale bavilo mě pěstovat ty malé množství místo tisíců. nemusela jsem řešit jestli z toho něco vypadne.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Lida7373 - mám všechno dodané, košíky jsem nekupovala a paníčelka stojí u rybníku s fontánou (či co to je)
    [​IMG] Tak to má asi být, bo dál se bez štěrku nedostane ;)
     
  5. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Mám to stejně, u fontánky konec a pak - zaplať :))
     
    hrobinh, mazurec a axamík tohle ocenili.
  6. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Akce pohodová. Napěstováno s velkým předstihem, platit nebudu, takže taky konec u fontánky :) Překvapuje mě, že nestartuje nějaká další akce. Že by klid před Vánocemi? :)
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    LookAtMyHorse: Nová akce začíná zítra, a dnes je šťastný den plodin, což taky vyžaduje přípravu. Takže klid ani náhodou. Uvidíme kolik toho bude Santa žádat :-D
     
    milostivas a hrobinh tohle ocenili.
  8. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    tydýtková: Aha, já že nikde v přehledu není :-/ Oraculum nečtu. Tak jsem zvědav.
     
  9. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Jestli to dobře chápu i když vše sklidím, tak stejně akci nedokončím. Chybí mi štěrk a kupovat rozhodně nechci.
     
    hrobinh tohle ocenil(a).
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kytička62,
    záleží, co kdo počítá za dokončení této akce. Většina z nás dokončila tím, že překrmila kozlíky a ti zbaběle prchli znečistit aleje a další stupeň dokončení spočívá v nákupu košíku a uvolnění celé louky pro pole.
     
  11. Ocickooo

    Ocickooo Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš velkým písmem, považuje se to za křičení a to není zrovna vhodná forma komunikace. Pajda361
    PŘÁTELÉ A KAMARÁDI, MUSÍM SE PODĚLIT O TO, CO SE MI PRÁVĚ STALO. SPLNIL JSEM 96 LILKŮ, MĚL JSEM DOSTAT KE CHLÍVKŮM 1x ŠTĚRK. DOSTAL JSEM CHLÍVKY, ALE ŠTĚRK NE!!! TAK NEVÍM, JESTLI TO NENÍ PODVOD....??? MÁTE NĚKDO STEJNOU ZKUŠENOST?
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Ocickooo,

    pokud jsi něco nedostal bude nutné kontaktovat herní podporu, zde na herním fóru bohužel nejde provést prověření.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    hrobinh tohle ocenil(a).
  13. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Ahoj lidičky tak už mam skoro hotovo :) chybí mi dodat asi 50 lilku, ale nevím jak aktivivat stonek?? prosím kdo poradí :)
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bexopipa8181 Velice jednoduse a bez namahy - otevri penezenku a zaplat :pxD
     
  15. Fluffy

    Fluffy Pisálek fóra

    Proč všichni tvrdí že je ten stonek k té akci? Stonek k akci si představím že má speciální kolonky kam jde umístit jen dekorka z akce. Takže kdyby se tam cpala ta 4 semínka která pak zaberou v parku dokonalou spoustu místa. Tenhle stonek je "kup si mě a vlož sem cokolik chceš" a jediné co je je, že se kupuje během této akce, ale je to vlastně nezávislá entita.
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Fluffy A co se takhle podivat do OFI k teto akci, ty entito? Stonek tam je... divny, co?
     
    drevenakova a milostivas tohle ocenili.
  17. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    matlafous123 mám pocit, že to Fluffy myslel trošku jinak. Že ví, že stonek patří k akci, ale netuší proč, když se do něj dají umístit jakékoliv dekorky a ne ty z akce a ještě k tomu se platí. V podstatě se jedná o to, co tu řešili mnozí před tím, že ten stonek klidně mohl být úplně zvlášť jako u ostatních charitativních nákupů. Tedy tak jsem to alespoň pochopila já :p
     
    zelenamys, hrobinh a zejdy66 tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Robinela1 Ono si staci precist OFI, aby clovek vedel (nejen tusil) proc k te akci patri. A kdyby se nekomu nechtelo moc cist, tak akce se jmenuje "Uc se a rozvijej se" a rada na stonku se jmenuje prekvapive "Uc se a rovijej se" :p
    Cimz jaksi cela problematika zacinajici vetou:

    zaroven i konci.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  19. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    No nevim proč bych do toho měla rvát prachy hraju jen pro zabavu, ono otevřít peněženku umí každý blb že :) fakt rada nad zlato :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bexopipa8181 jiným způsobem ten stonek neaktivuješ, takže odpověď, co ti dala matlafous, je správná a jediná možná.

    A já přidám ještě jednu radu, takovou obecnou: nauč se číst - to znamená pochopit, co znamenají písmenka, která přečteš ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.