Tržiště ve Farmeramě (16.5. - 29.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nevim zda to je pravda, ale pokud Butik je videt jen na ne-akcni plose, tak mozna to je info do prvniho prispevku...
    No a ten Obchod dovedne skryty tak, ze ho najdu az s FAQ nebo klikanim, to je taky vec...
    Mam kohouta ze vidim upgrade, prase vidim 12 minci, ovce rozdelanych 10 minci, slon nic, veverka nic a krava vidim 2 mince...
    Tak to je totalni chaos, no budu se snazit trochu to srovnat, ale uvidime...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - pokud vím, tak žádné dekorace na spešl plochu umístit nejdou a dokonce i ikona bedny je zašedlá. tak je jasné, když to nejde, že musím jít jinam, ne ? ;)
    bedna.png

    Edit: A bohužel, ti co se stále na ptají, tak nečtou nic, ani to v těch již zodpovězených dotazech...je to marný :(
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak jak to je-splnila jsem 11x veverku,kusy z posledního úkolu se odepsaly ale po splnění 11 řada naskočila znovu jako, že nebyla dodána.Dívala jsem se do přehledu,ale každé zvíře má jen 11 řad.
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    babina51: v OFI je psano, ze poslední 11 ukoly u každého zvirete jdou dodavat neomezene, tzn., ze muzes takhle sbírat třeba hvezdickove mince, pokud jich chces vic, nicmene je třeba davat pozor, at nedodavas zbytecne, pokud třeba nemas splnena ostatní zvířata a splnit je chces
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přesně tak, jak píše Lenca_85
    Každé zvíře má 11 úkolů, které plníte postupně. Poslední úkol je bonusový a je možné ho plnit opakovaně, dokud máte potřebné zboží.
    Takže je potřeba si hlídat, kolik jsme toho už splnili (mám papírek s čísly a odškrtávám si to - kontroluju podle FAQ) :)
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Díky-sice jsem zadání četla vícekrát,ale toto mi nějak uteklo.
     
  7. petrstan

    petrstan Zelenáč fóra

    Dobry den prosim radu kde ziskam venecky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer po práci, jde to pomalu, se to doslova plazí :D ale kráva hotová do upgradu. Veverce chybí ještě skok do upgradu a ostatní zvířátka půjdou taky jen do devátého úkolu. Hlavně mi jde o upgrady Domu na stromě a co půjde udělat navíc, určitě nevadí :p. Tak držím všem palečky a neponocuji ... teda ne u počítače :p

    Y_ n_O to jó ... už nachystaná na jednu oslavu a ani po práci mě to neodradí xD
     
    Naposledy upraveno: 18/5/19
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo: taky to plním jen po devátý úkol. Mám pořešeného kohouta (a může tam hopsat jak chce, už mu nic nedám), u prasátka čekám na poslední akční z Baha... a pozvolna budu dodávat dalším.
    Ty se chystáš na nějakou párty nebo jen příjemný domácí večer? 8)
     
    maribeja, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Já už jsem opravdu na Chocholouška. Nemohu pokračovat v dodávkách, chybí mi okvětní lístky, věnečky a červi. Říkám si, tři úkoly, tři věci mi chybí, kam mám dodat ty trpajzlíky? No, trvalo mi aspoň 5 minut, než jsem přišla na to, že trpajzlíci se střídají s píšťalama.
    Teď dám všude pohopole a do rána nechci farmu vidět. Jediný volný den, a já funguju podle čtyř budíků. Moc se už těším, až konečně na 6 týdnů vypadnu a KFC nechám doma.
     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akce jde jako po másle,ale musím přiznat že na farmě jsem byl jen odpoledne a teď večer,jinak celý den jsem si dělal jiné věci (nevím jestli důležité nebo nepotřebné:cry::cry:)mincí mám 33,čili měl bych 34,ale nechtěl jsem to zdržovat s koupí nálepky ;);)
     
    prdelka010, burds a evainfo tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nakonec k tomu doslo - doplnil jsem vse do akce ale jaksi jsem si neuvedomil, ze to co roste na baha neni to co jde do bludiste... takze 0 pistalek a cekam... no jeste ze teda trva akce dele... mrzi to o to vic, ze jsem vytocil bonus a pridal do diamantu dalsi bonus...
    Moc akci najednou, rikam to furt...
    Zviratka trochu postoupila, ale 165 minci je fakt slabota... no rozpestuju dneska dvakrat, chjo...
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taky mi to jde na spešl ploše pomalu, padátka už trochu poskočila, ale stojím na nedostatku balónkvětinky. To, že nejde nijak urychlit je trochu frustrující. Stačilo by mi získat stonek, ale mám teprve 264 mincí. Ale je fakt, že zbývá ještě 10 dnů.
     
  15. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    tak zlaté banániky už mám, ide to fajn, ani som nečakala, ale podobne ako Y_n_o - plním len ovečku, trošku kravičku a viac e-e, akcií nad hlavu a treba aj relax , pekné slnečné popoludnie všetkým
     
    Pitrýsek47, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01: ale i na Aljašce je určitě signál xD Fakt ho využiješ jen na vyřízení rodinné a firemní korespondence? ;)

    Kohout a čuník závěsy na strom vydali, teď oberu veverku, ještě dvě kola... ale je to nudááá xD Mincí 214.
     
    GordonSargent, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nejhorší jsou pak situace, kdy se blíží doba sklizně a ty si začneš uvědomovat, že nesklidíš, protože asi tak v tu dobu musíš být jinde, nebo prostě nemáš zrovna čas, popřípadě si to v noci špatně načasuješ.

    Tohle je prostě už tak zaměřené na nákupy košů, že to začínám vidět i já, který jsem vždy všem tvrdil že když na to nemají čas, tak se s tím musí smířit.
    Já mám času dost, prostoje mám podle mě minimální (ale samozřejmě v noci k tomu nevstávám a nemám přesně načasované budíky atd.) a stejně nestihnu. Jsem počítám tak ve třetině dodávek do těch stánků, a to počítám jen se stonkem a dekorkama - čily to ani nemám v plánu dělat 100% celé.
    No co se dá dělat. Další zmařená akce a další hřebíček do rakve zvané farmerama.
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mohu tě ujistit, že tam, kam jedeme není (a jsem tomu velmi ráda). Jedeme do divočiny na řeku a po celé trase není jediné lidské obydlí. Účelem je odpoutat se od civilizace, odbourat stres a žít chvíli jako naši předkové. Jediné o co se musíš postarat je, abys měla co jíst, pít a kde spát. Ani netušíš, jak to člověku vyčistí duši.
    I když jedeme někam, kde signál je, máme nepsané pravidlo, že mobil na dovolenou nepatří, a už vůbec ne firemní. Jedeme si přece od práce odpočinout. Rodina už je na to zvyklá z dob, kdy žádné mobily nebyly. Pokud existuje možnost se předčasně vrátit, rodina v případě nějaké urgentní záležitosti pošle sms. My večer na chvíli mobil zapneme a kontrolujeme, zda něco přišlo. Pokud možnost návratu dřív neexistuje, žádné zprávy nepřijímáme. Člověk by se zbytečně trápil a zkazil dovolenou i těm ostatním. Dřív se to taky nijak nedalo řešit.
    K akci - dodávám odzadu, tam je v odměnách více mincí. Upgrade Dám na stromě už mám od prasátka a veverky, na upgrade od kravičky mi chybí 180 balónkytek. Na stonek chybí ještě 177 mincí.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nejak se v tom placam, dodavam vzdy do toho co ma nejmin, takze jsem se k zavesum jeste nedopracoval... jeden sice vidim, ale pouzivam ho jen k "odhazovani" prebytku abych ziskal +5, nicmene to je velmi pomaly postup...
    Taky se orientuju jen podle odmen, takze shora vzato je to 16 14 14 9 13 10 minci v nabidce, mam ted 212 minci pro obchod...
    Presto chybi hlavne venecky, i kdyz je lze za mince koupit... takze je otazka, zda tedy pres noc davat akcni (uz jsem obnovil a rozpetoval baha po tom debaklu) a nakoupit venecky at za ne ziskam dalsi mince zpet nebo ne...
    Copak trpasliku, tech mam jak z trznic u hranic, ale specialni plocha by pak mohla byt brzdou a investice by se nemusela vratit...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    minci mám 237 omylem jsem udelala veverku poslední 11. 2x
    ted delám prase jsem na 8.
    chybí všechny vypadavatka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.