Tombola s předměty 2017

Diskuze na fóru 'FAQ - Akce' zahájená uživatelem pajda361, 22/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  ..:: Tombola s předměty 2017 ::..
  Prostor pro vaši diskuzi


  [​IMG]

  Od 26.12. 14:00 hod. do 31.12. 22:00 hod. proběhne mini-akce Tombola s předměty.
  K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

  [​IMG]

  V levé části najdeme tři stránky s nabídkou předmětů, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce patnáct obyčejných předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
  [​IMG]
  Na druhé stránce je v nabídce devět neobyčejných předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
  [​IMG]
  Na třetí stránce je v nabídce šest vzácných předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
  [​IMG]

  Výběr lze před zakoupením předmětů upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného předmětu, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech předmětů najednou.

  Jakmile máme vybráno všech osm předmětů, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jeden z osmi vybraných předmětů. Jeden předmět stojí 5 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání předmětu, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených předmětů se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

  [​IMG]

  Po zakoupení vybraného množství předmětů se ukáže vyskakovací okno s informací, jaký předmět/předměty jste získali. Například - jeden zakoupený předmět…
  [​IMG]

  ...a dvacet zakoupených předmětů
  [​IMG]

  Upozornění: obdržíte tolik předmětů, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některý konkrétní předmět, vždy získáte předměty náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

  Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu předmětů při dalších nákupech.

  [​IMG]

  Přejeme vám, ať získáte předměty, po nichž toužíte.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.