Tombola s předměty 2017

Diskuze na fóru 'FAQ - Akce' zahájená uživatelem pajda361, 22/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  ..:: Tombola s předměty 2017 ::..
  Prostor pro vaši diskuzi


  [​IMG]

  Od 26.12. 14:00 hod. do 31.12. 22:00 hod. proběhne mini-akce Tombola s předměty.
  K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

  [​IMG]

  V levé části najdeme tři stránky s nabídkou předmětů, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce patnáct obyčejných předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
  [​IMG]
  Na druhé stránce je v nabídce devět neobyčejných předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
  [​IMG]
  Na třetí stránce je v nabídce šest vzácných předmětů, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
  [​IMG]

  Výběr lze před zakoupením předmětů upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného předmětu, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech předmětů najednou.

  Jakmile máme vybráno všech osm předmětů, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jeden z osmi vybraných předmětů. Jeden předmět stojí 5 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání předmětu, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených předmětů se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

  [​IMG]

  Po zakoupení vybraného množství předmětů se ukáže vyskakovací okno s informací, jaký předmět/předměty jste získali. Například - jeden zakoupený předmět…
  [​IMG]

  ...a dvacet zakoupených předmětů
  [​IMG]

  Upozornění: obdržíte tolik předmětů, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některý konkrétní předmět, vždy získáte předměty náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

  Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu předmětů při dalších nákupech.

  [​IMG]

  Přejeme vám, ať získáte předměty, po nichž toužíte.