Tombola s nářadím (19.9. - 20.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 18/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Tombola s nářadím ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 19.9. 10:00 hod. do 20.9. 11:00 hod. proběhne mini-akce Tombola s nářadím, která funguje na stejném principu jako mini-akce Strombola a Stájbola. K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou nářadí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    • 300x hřebík
    • 250x prkna
    • 150x střešní tašky
    • 150x cihla
    • 5x kladivo
    • 5x barva
    • 4x pila
    • 4x rýč
    • 4x část stroje
    • 4x staré železo
    • 4x sprej
    • 4x sazenice dubu
    Na druhé stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
    [​IMG]
    • 600x hřebík
    • 500x prkna
    • 300x střešní tašky
    • 300x cihla
    • 10x kladivo
    • 10x barva
    • 10x pila
    • 10x štítek na zavazadlo
    • 10x odkapávací nádrž
    • 10x štětcové pero
    • 10x hřeben
    • 5x košík
    Na třetí stránce je v nabídce deset druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
    [​IMG]
    • 1200x hřebík
    • 1200x prkna
    • 600x střešní tašky
    • 600x cihla
    • 5x nůžky
    • 5x ventilátor
    • 5x včelí královna
    • 2x zachycovač pírek
    • 2x dřevěné kladivo
    • 1x vrtačka
    Výběr lze před zakoupením nářadí upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného nářadí, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech druhů nářadí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm druhů nářadí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných položek. Jedna položka stojí 5 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání nářadí, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených položek se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství položek se ukáže vyskakovací okno s informací, jaké nářadí jste získali. Například - jedna zakoupená položka…
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených položek
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik nářadí, kolik jste koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní položku, vždy získáte nářadí náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu nářadí při dalších nákupech.

    [​IMG]
     
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak tohle úplně vypouštím, není tam nic, co bych tak nutně potřeboval (obzvláště když jsem teď zjistil, že mám ve "vázičce" 16000 položek, které jsem si ještě nepřevedl do skladu), abych na to musel plácat floreny. Ještě možná v případě, kdyby součástí byly stavební plány pro arboreta, zvěřince a pod.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/17
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Také se do této akce nepustím,minule jsem vybrala jednou a nic moc tak jak jsem rychle začala tak jsem skončila.Nářadí mám dost a vrtačky ani nesleduji,ale určitě 100 ve stodole bude.
     
    milostivas a -Amalka tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt se této vypečené akce někdo účastní?o_OxD
     
    milostivas a -Amalka tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    kaolin11: Sice ne, ale už si zvykli, podle toho, jak ji hráčům neustále podsouvají.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  6. llew65

    llew65 Vážený autor

    Noo, 100 jich nemám, jen 89... :D
     
    Trepifajksl a milostivas tohle ocenili.
  7. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Až přidaj k tomu nářadí i pár šlechtěnců, co jsou k těm stavbám potřeba, možná se zapojím xD :p ;).
    Ale radši se nebudu moc chechtat, nebo utáhnou šrouby u nářadí a bude se muset kupovat za zlaťáky... :oops:
     
  8. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Potřebuji ZACHYCOVAČ PÍREK je možnost si ho tady obstarat nebo je to chytačka ?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tohle se mi tedy vůbec nelíbí. Je to jak v pohádce "Jak staříček měnil až vyměnil".Vrtačky - no něco je, jak je již výše uvedeno, když k tomu nejsou další předměty v supervysokých hodnotách, tak jsou k ničemu, dřevěná kladiva jakbysmet a navíc, jaká je šance, že fakt za mých drahocenných 5 florenů dostanu co chci???
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    brundík - zachycovač pírek vidím ve třetím výběru (dokonce dva), takže šance je. Možná by bylo ale lepší kouknout do skleníku, která rostlina má bonus na zachycovač pírek a pěkně si ji vyšlechtit ;)
     
    šebejda, milostivas a kiki2305 tohle ocenili.
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    brundík: myslím, že je u růže, ale jdu to ještě zkontrolovat :)
    A ještě u maliny.
     
    šebejda a milostivas tohle ocenili.
  12. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Je pravda, že prkna nebo cihly by se mi hodili na rozšíření zvěřinců a výroben, ostatních krámů mám plnou stodolu, navíc má vyšlechtěný skleník, takže dřevěných kladiv nebo zachycovačů pírek můžu mít do minuty 100 ks. Ale počkám si, ono těch 6000 prken určitě napadá, akorát mi příjde nepřiměřené dát do zvěřince II. cpát 12 000 prken, byl bych pro, aby jich bylo taky jenom 6000.
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  13. brundík

    brundík Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Dík za radu kouknu se nato.

    Asi to bude jistější díky moc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/9/17
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tahle akce se v posledních měsících opakuje doopravdy často. Doopravdy by mne zajímalo, kolik farmerámáků se jí účastní a jaký vývar z ní RT má. Domnívám se (třeba úplně mylně), že je to jeden velikánský propadák a že nám RT prostě nabízí "tuto zbytečnou akci", aby se prostě pořád něco dělo. Ve své podstatě nechápu, kdo by se do téhle akce zapojil....(pakliže necpe do hry pár tisíc korun měsíčně).
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třeba taková zakaždoucenubuďprvnínažebříčku ktynka (nebo jak se píše) asi vráží i víc o jednu nulu xD do zákulisí nevidíme; že my to bereme s rozumem neznamená, že je to tak všude a u všech...
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.