Tombola s bednami / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj Mikeš

Jelikož se jedná o vzácné věci je třeba hledat mezi posledními bednami a potom je to jednoduché, otevřu si stránku s bednami.
    Zmáčknu CTRL + F objeví se vyhledávací okénko kde napíši část textu hledané bedny a ono už mi to najde samo a jsou tam popřípadě označené kolik to našlo výsledků.

Screenshot_1.png

Jak prosté milý Watsone (Mikeši)

Fajn hru pezt

2. kaolín11

kaolín11 Živoucí legenda fóra

Nejlepší je získat bednu,pak zase bednu a z ní "Věčný lov pokladů"!o_O
    Od té doby co dali pasti do beden, to stojí za starou bačkoru!:p

3. MatysekKamilek

MatysekKamilek Imperátor fóra

Uvidíme zítra ... raní káva, nerušená on-line výukou .... bude klidný den.

evainfo tohle ocenil(a).
  4. tronaldo55

tronaldo55 Veterán fóra

ešte mi tam chýba možnosť zisku "film nostalgia" a "neónový medveď". Keby aj tieto veci boli v tej ponuke, inak asi sa program nado mnou zľutoval. Křeččí past už doma :)

evainfo a -migos- tohle ocenili.
  5. máťochov

máťochov Velmistr fóra

Zdravím farmáři. Vloženo cca 330 fl a výsledkem 11x vytoužená bedna ( 5x křeččí past, 2x melodie, 1x nemrtvý poklad a 3x věčný lov pokladů ). Spokojenost:p.

6. -migos-

-migos- Baron fóra

Zdravím, pár beden nachytáno, vždy po 15 pokusech (45FL). Celkem za 675FL. Bedna s cenama padla 15x. Otevíral jsem po 5 kusech. Padnul třikrát lov pokladů, takže 12 kusů je užitečných. Myslím, že to mohlo dopadnout i hůř. ;).

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Hezkou hru ...

7. modro.ocko22

modro.ocko22 Dozorce fóra

Ahoj
    utratila jsem 150 fl a mám
    toto
    super bedna 4x takže co můžu chtít víc.

-migos- a Apachie1 tohle ocenili.
  8. MatysekKamilek

MatysekKamilek Imperátor fóra

Také jsem něco utratila (tuším 4 x 15 FL ). Tj. 60 a mám jednu past, nečekala jsem nic, jen jsem si párkrát pohrála. :)

dasa1143 tohle ocenil(a).
  9. Ciri13

Ciri13 Vévoda fóra

Podařilo se mi získat 2 x nemrtvý poklad. 8)

-migos- tohle ocenil(a).
  10. Peto121

Peto121 Polobůh fóra

No,tak niekomu padá,mne to nepadne a nie!Minul som 50 fl a bola tam jedna bedňa a z nej 1 Nemŕtvy poklad.No celkovo to na mojej farme nepadá!Z bedne S oddanosťou mi šľachtenec nepadol už asi pol roka!:sleepy: Idem skúsiť ešte jednu a uvidím...;)

Edit: Tak som skúsil a je tam ešte jeden Nemŕtvy poklad!

Naposledy upraveno: 19/4/20
    -migos- tohle ocenil(a).
  11. Mikeš

Mikeš Titán fóra

Z 27 ( 10, 5, 3x3 a 3x1) pokusů žádná vzácná bedna.
    Pochopil jsem, doufám navždy, že je to marný a že se dál nemám o nic pokoušet.
    Deštníček se nekoná.

Peto121 tohle ocenil(a).
  12. tronaldo55

tronaldo55 Veterán fóra

V tombole s bedňami už nebude možnosť získania samostatnej dekorácie křeččí past ale už iba v bedni? v predchádzajúcich tombolách to tak bolo tak preto sa pýtam, že či je táto možnosť už stiahnuta z hry definitívne, nemyslím tombolu s dekoráciami tam to myslím, že ide zaujíma ma len táto tombola.

13. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

tronaldo55 - ahoj, čo bolo, to bolo, terazky je to takto. Co bude příště, opravdu netušíme, bo BP nám své plány dopředu jaksi nesděluje, bohužel.
    Hezký den

14. -migos-

-migos- Baron fóra

Zdravím, RT nám určitě chce tuto tombolu zpříjemnit, tak nám dalo bednu kde jsou lepší dekorace než křeččí pasti. Třeba takový lov pokladů to je terno :p.

Nějaký FLoren pustím, ale nic se nemá přehánět.

Hezkou hru ...

15. Skali

No, nelenila jsem a trochu v těch tombolách vyrolovala nahoru a křeččí past je v bedně s cenami bednové tomboly už od 16.9.2019 :)

16. -migos-

-migos- Baron fóra

Nějaký pátek už to je, co to změnili :(. Přeci nedají ty lepší dekorky jen tak na první dobrou ;)

17. Skali

To je jasný. Taky mi to radost nedělá, ale nedá se svítit. Nějaký chlup taky pustím, ale jen tak rekreačně ;)

18. ...Nepo...

...Nepo... Vycházející hvězda fóra

Na porovnanie:
    za 60fl na konte sa podarilo 5x bedňa s dobrotami a výsledok -> 1x škrečkolapka, 2x nemŕtvy poklad a 2x kvetinové melódie
    za 250 zakúpených fl sa nepodarila ani jedna bedňa
    kupoval som po 3 a 5 kusoch...dopadlo to lepšie ako naposledy, ale aj tak je to veľmi slabé.

19. evoku57

evoku57 Živoucí legenda fóra

Na vedlejších farmách namamoněno 5 deštníčků a nějakou tu křeččí pastičku a už může zase odjet ;)

MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  20. máťochov

máťochov Velmistr fóra

V dubnu jsem si tu bedýnky poměrně chválil ale tentokrát je to opravdu bída. Za cca 400 FL jsem získal 1 pastičku a 3 melodie. Příště už asi vypustím. Snad se dalším hráčům bude dařit lépe.

MatysekKamilek, -migos- a evainfo tohle ocenili.