Tombola s bednami / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikeš

    Jelikož se jedná o vzácné věci je třeba hledat mezi posledními bednami a potom je to jednoduché, otevřu si stránku s bednami.
    Zmáčknu CTRL + F objeví se vyhledávací okénko kde napíši část textu hledané bedny a ono už mi to najde samo a jsou tam popřípadě označené kolik to našlo výsledků.

    Screenshot_1.png

    Jak prosté milý Watsone (Mikeši)

    Fajn hru pezt
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejlepší je získat bednu,pak zase bednu a z ní "Věčný lov pokladů"!o_O
    Od té doby co dali pasti do beden, to stojí za starou bačkoru!:p
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Uvidíme zítra ... raní káva, nerušená on-line výukou .... bude klidný den.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ešte mi tam chýba možnosť zisku "film nostalgia" a "neónový medveď". Keby aj tieto veci boli v tej ponuke, inak asi sa program nado mnou zľutoval. Křeččí past už doma :)
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  5. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Vloženo cca 330 fl a výsledkem 11x vytoužená bedna ( 5x křeččí past, 2x melodie, 1x nemrtvý poklad a 3x věčný lov pokladů ). Spokojenost:p.
     
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, pár beden nachytáno, vždy po 15 pokusech (45FL). Celkem za 675FL. Bedna s cenama padla 15x. Otevíral jsem po 5 kusech. Padnul třikrát lov pokladů, takže 12 kusů je užitečných. Myslím, že to mohlo dopadnout i hůř. ;).

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    utratila jsem 150 fl a mám
    toto
    super bedna 4x takže co můžu chtít víc.
     
    -migos- a Apachie1 tohle ocenili.
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Také jsem něco utratila (tuším 4 x 15 FL ). Tj. 60 a mám jednu past, nečekala jsem nic, jen jsem si párkrát pohrála. :)
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Podařilo se mi získat 2 x nemrtvý poklad. 8)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,tak niekomu padá,mne to nepadne a nie!Minul som 50 fl a bola tam jedna bedňa a z nej 1 Nemŕtvy poklad.No celkovo to na mojej farme nepadá!Z bedne S oddanosťou mi šľachtenec nepadol už asi pol roka!:sleepy: Idem skúsiť ešte jednu a uvidím...;)

    Edit: Tak som skúsil a je tam ešte jeden Nemŕtvy poklad!
     
    Naposledy upraveno: 19/4/20
    -migos- tohle ocenil(a).
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Z 27 ( 10, 5, 3x3 a 3x1) pokusů žádná vzácná bedna.
    Pochopil jsem, doufám navždy, že je to marný a že se dál nemám o nic pokoušet.
    Deštníček se nekoná.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    V tombole s bedňami už nebude možnosť získania samostatnej dekorácie křeččí past ale už iba v bedni? v predchádzajúcich tombolách to tak bolo tak preto sa pýtam, že či je táto možnosť už stiahnuta z hry definitívne, nemyslím tombolu s dekoráciami tam to myslím, že ide zaujíma ma len táto tombola.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - ahoj, čo bolo, to bolo, terazky je to takto. Co bude příště, opravdu netušíme, bo BP nám své plány dopředu jaksi nesděluje, bohužel.
    Hezký den
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, RT nám určitě chce tuto tombolu zpříjemnit, tak nám dalo bednu kde jsou lepší dekorace než křeččí pasti. Třeba takový lov pokladů to je terno :p.

    Nějaký FLoren pustím, ale nic se nemá přehánět.



    Hezkou hru ...
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, nelenila jsem a trochu v těch tombolách vyrolovala nahoru a křeččí past je v bedně s cenami bednové tomboly už od 16.9.2019 :)
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Nějaký pátek už to je, co to změnili :(. Přeci nedají ty lepší dekorky jen tak na první dobrou ;)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To je jasný. Taky mi to radost nedělá, ale nedá se svítit. Nějaký chlup taky pustím, ale jen tak rekreačně ;)
     
  18. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Na porovnanie:
    za 60fl na konte sa podarilo 5x bedňa s dobrotami a výsledok -> 1x škrečkolapka, 2x nemŕtvy poklad a 2x kvetinové melódie
    za 250 zakúpených fl sa nepodarila ani jedna bedňa
    kupoval som po 3 a 5 kusoch...dopadlo to lepšie ako naposledy, ale aj tak je to veľmi slabé.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedlejších farmách namamoněno 5 deštníčků a nějakou tu křeččí pastičku a už může zase odjet ;)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  20. máťochov

    máťochov Stará škola

    V dubnu jsem si tu bedýnky poměrně chválil ale tentokrát je to opravdu bída. Za cca 400 FL jsem získal 1 pastičku a 3 melodie. Příště už asi vypustím. Snad se dalším hráčům bude dařit lépe.
     
    MatysekKamilek, -migos- a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.