Tombola s bednami / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Ahoj, dnes mi nejsou otevřít bedny (z lišty vlevo)? Problém trvá i po restartování hry, dělám něco špatně? tulen
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - tady je diskuze k tombole s bednami a ty píšeš o bednách z akce Velká honička, nemýlím-li se. Nicméně problém se již řeší
    - klik tady

    majina13 - není opravdu nutné, abys svůj problém hlásila do více vláken. Odepsala jsem ti již tady (klikni). Příště to budu hodnotit jako zbytečné spamování.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Děkuji za odpověď, já jsem se nejdřív koukala na aktuální problémy, ale tam nic nebylo, mám na mysli všechny bedny, nejdou otevřít žádné, ale zkusím to klidně zítra, jen jsem chtěla nějaké lístky do mlýna...tulen
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - aha. V každém případě jsem zkusila pár beden ve spotřebním zboží otevřít a šlo to v pohodě. Ale raději vyčkej na info, že je to opraveno ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Ajaj, nie len že zmena a namiesto dekorácií bedňa s nimi, ale ešte aj zmenili náhodné číslo. Ak to tak vidím len ja, tak ma prosím opravte.
    Na porovnanie, pri minulej akcii z 300 FL 11-12 škrečkolapiek, tentokrát 360 FL 2x škrečkolapka a 1x kvetinové melódie.
    Tak som sa na túto akciu tešil, až si ju nechám kľudne utiecť...a vyzerá to tak, že asi aj pravidelne :) Pekný večer
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ...Nepo...: no a proto má na mou farmu potulný šejdíř zakázaný vstup xD Nemusím potom nadávat sama sobě za utracené prostředky ani RT za vyču...vychytralost ;) Holt musím bodíky nahánět bez výhodných dekorací... :)
     
  7. doben

    doben Ikona fóra

    První pokus za 3 floreny:
    [​IMG]

    A důvod, proč nebudou další:
    [​IMG]

    Za mě jednoznačně posun k horšímu.
    Předtím stačilo mít štěstí na padnutí dekorky.
    Nyní je potřeba mít štěstí na padnutí bedny a ještě dekorky, kterou hráč chce.
    Ano, ten jeden pokus se vyplatil, ale z příspěvku od ...Nepo... je jasně vidět,
    že ta bedna nepadá moc často.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Za 3 FL bobr albín ,-))

    Edit: to jo, ušetřím 4 bobry a 2x SK ,-)) jinak mám albínů 27, tak mají kámoše.
     
    Naposledy upraveno: 17/9/19
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A to se vyplatí, jak by vedl reklamu Horst 8)

    EDIT: zase ruka rychlejší než hlava... přece ušetříš SK na šlechtění :D
     
    mituli a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Z 10 pokusů 2x bedna a 2x křeččí past:oops:
     
    -migos-, davidson00 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, zkusil sem, viděl sem a 400FL utratil.

    Výsledek:
    [​IMG] [​IMG]

    Točil sem po 15 pokusech (45FL). Bedna štěstěny padla asi 15x. Nevím přesně, mám tam nějaké ze stonku.


    Hezkou hru ...
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také jsem zkusila ;) a protočila asi 270 FL, točila jsem nejčastěji 10 tj. za 30 FL a mám 2x křeččí past a 1x deštník tečkovaný :p:music:
     
    -migos-, mituli a MatysekKamilek tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, tak tato akcička mě láká a určitě něco zkusím, protože tečkovaný deštníček a křeččí pastičky by se určitě na farmičku hodily :p
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak tedy Eviku nevím, vysokou školu kalendářní nemám ale není to přeci trochu mimo datum?
    Nebo zase víš něco kupředu jako levá?
    :D
    o_O

    Edit: Aha... Už tu máme bambulu II​
     
    k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jondý jsi mě teďkonc docela vylekal xD no čtu tombolu s bednami 18.4. .... jsem zase něco poletla? :p :p

    [​IMG]

     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Můžete mi někdo prozradit, která bedna by měla vydat ty nejvzácnější skvosty?
    Už se tu půl hodiny motám mezi bednami a jsem z toho na bednu.
    SOS
    Děkuji.
    :p
     
    Jonsdorf a evainfo tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mikešku záleží jaké skvosty propaguješ, ale je pravda že se v novém ofi s tombolou nedá na nic kliknout, abychom viděli, co bedýnky dávají. Tak jedině je dohledávat ve FAO v bedýnkách a to je zdlouhavé. No mě zajímají jen tyto :p


    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 17/4/20
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo
    To je proto, aby jste si také potrénovali vyhledávání ;)
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pezt já vím a když mám trochu času, to vítám ... jak říkáš. No někdy není čas to vše dohledávat, dělám zmatky a farmička zbytečně trpí kvůli mě a taky se mi to dvakrát vrací xD
     
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    evainfo - tuze moc děkuji, to je přesně to, co jsem měl na mysli. Deštníček by se mi líbil (ale určitě nebude).
    :inlove:
    pezt - já snahu měl a hledal jsem poměrně dlouho. Když jsem se mezi bednami začal ztrácet a cítil
    jsem, že už jsem na bednu, jala mě hrůza a vzdal jsem to. Trénink sice byl, ale bez výsledku.
    >:(
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.