To pravé osvěžení (16.3. - 22.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maruska75

    maruska75 Zelenáč fóra

    Akce byla moc pěkná,jen jsem ji nestihla o pouhý jeden nesplněný úkol.Musela jsem do práce a tak my nezbývá nic jiného než si říct hra je hra.
     
  2. cobra

    cobra Pisálek fóra

    nic nového pod sluncem... musíme cálovat, aby jsme měli lepší odměny :cry::cry::cry:
     
    hrabenka1951 tohle ocenil(a).
  3. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Akce byla fajn, vše jsem nedokončila (68/75), ale jsem spokojená. Sazenice šly do lišty a stáje taky. Vykouknul na mě čáp a tři oranžády: bobři, oslíci a pštrosy, to vše už mám. Došlo SH, takže jestli se bude příští akci pěstovat, tak mám smolíka.
     
  4. Rybaryk5

    Rybaryk5 Pisálek fóra

    Ahoj,
    proč byl smazán příspěvěk od MatýsekKamilek a následně dána blokace na měsíc? :( Nevím, co bylo špatně.
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  6. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Nevím jestli se můžu zeptat tady, ale zkusím to. Krejcary a bz za brčka a melouny jsem dostala, ale za umleté sklenice ne mám napsat na podporu? Děkuji.
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj lucie1978,

    zatím nemáme informace, zda výměna proběhla a zda již byla ukončena.
     
  8. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ďakujem. Želám Ti, aby sa nabudúce šťastie usmialo aj na Teba :)
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, všechny předměty již byly přepočteny zde ukázka

    [​IMG]

    Přepočet je jako vždy v tabulce v logu farmy při přihlášení, později už k dispozici není.
    Snad se vám akce líbila a vlákno si již dovolím zavřít.
    Příjemnou hru danda
     
    mamča50 a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.