Technické problémy v akci "Děsivka"

Diskuze na fóru 'Technická oznámení' zahájená uživatelem danda-vnovis, 4/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím farmáři,
  opravné scripty byly spuštěny a dokončeny a nyní by již všichni hráči měli mít hru opětovně plně funkční a opět se mohou přihlásit do hry. Samozřejmě i sloty pro strašidelnou květinu a hrobní květináč byly v opravném scriptu a problém by měl být zcela odstraněn.

  Script znovu zarezervoval nefungující bonusy "strašidelnou kytici a hrobní květináč" do inventáře uživatelů a daroval jim aktivní bonus, který v průběhu začátku akce nemohli využít kvůli problémům ve hře. Prosím nezapomínejte, že tito hráči mají možná v danou chvíli bonus aktivní. Rovněž se oprava netýkala hráčů, kteří bonus neaktivovali.

  Upřesnění

  Uživatel použil 5x bonus například strašidelná kytice, ale první již běžel a další 4x bonusy nijak neprodloužili dobu (při zrušení by se vrátili zcela do inventáře) a takovému hráči bylo zpět do inventáře připsáno 4+1 (jako dárek za běžící nevyužitý bonus)

  Rádi bychom vás informovali, že jsme prodloužili "Děsivku" do zítřka do 20.00 hodin jako kompenzaci za způsobené problémy.

  Děkujeme za vaši trpělivost a omlouváme se vám za vzniklé komplikace
  Váš Farmerama Team
   
  fialka40 a KOKO5169 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.