Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tož celkem dobrý rybaření!xD Postrádám příspěvky s pěknými úlovky!o_O Je divný,že ani tenista sem nehodil žádný obrázek!:oops:
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] zatial som hodila dve navnady,jedna chobotnicka a jeden scarus
    takze na rybacku pojdem podobne ako DANKA722 az bude tych listkov viac ;)
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Nejlepší ryba u mě takto :D

    [​IMG]


    A tu chobotnici mám 11x a ty ostatní párkrát
     
  4. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    dobré ráno, asi jsem se ztratila, kde získám další žeton rajčeho, já pitomec jsem otevřela 1 políčko s žetonem, potom bublinu s farmářskými mincemi , bublinu se superhnojivem, a ted nemůžu najít nikde další rajčeho žeton k otevření 2 bubliny na opětovné sbírání speciálního leknínu, poradí někdo? 1 podlaží u rajčeho mám hotové, i když tápu jak se dostat dál do skleníku / dveře mám č. 2 mám otevřené/ moc děkuji
    už jsem to asi vyřešila, moc děkuji SKALI
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak zatím jsem otevřela pouze první leknín na víc nemám chytila jsem 1x čtverzubec a stojím od včera
     
    maribeja, kutilka70 a 14087 tohle ocenili.
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Taky nějak plavu,otevřela jsem políčko s žetonem,na 23 hod,mělo by dát rybářský poukaz
    dnes jsem ho odklikla,znova najelo 23 hodin na 2 poukazy,ale po prvé jsem žádný poukaz nedostala? u lodičky s rybářem nic není,tak co tedy bylo po těch 23 hod co jsem už odklikla?A kde to mám hledat? Nějak nevím co dál? Poradíte mi,děkuji

    Už to vím:) jsem trubka-hurá,krásné sebepoznání:))
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - ahoj, rybářské poukazy lze použít v Obchodě tajného rybníku. Tam uvidíš i počet svých poukazů. Nakoupit si za ně můžeš nástrahy a bedny s návnadami ;)

    navštívit obchod.png obchod tajného rybníku.png
     
  8. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Skali- Děkuji,už mi napsala jedna hráčka.Tedy procházím kde co,ale ta hvězdička mě nenapadla,vždy tam bývají odměny,no nic snad příště budu chytřejší a nebudu zmatkovat,promiň;)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - v pohodě, hlavně, že už to máš pořešené :)
     
  10. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    V obchodě tajného rybníku jsem si koupila Premium nástrahu - použila - vylovila Merlina, ale nevím kde je odměna. Prostě jsem ji nenašla. Jsem hlúpaňa, ale babo raď ....
     
    jirka2000 a Richards76 tohle ocenili.
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj výpliv, mělo by se ukázat info okno s odměnou. Je ještě možnost napsat na herní podporu a tam požádat o prověření účtu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    upload_2021-4-15_17-37-20.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    výpliv , mne sa stalo to isté , nevedel som , čo som vyhral (až teraz viem , že pri ulovení daného počtu rýb dostaneme len 1 z položiek uvedenú v zozname ) . Pre mňa nová akcia , vlastne všetky sú pre mňa nové :) .
     
  13. ruda180

    ruda180 Pisálek fóra

    jaký je rozdíl mezi deluxe nástrahou za 5 poukazů a deluxe nástrahou za 7 poukazů?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ruda180

    Mezi těmito deluxe nástrahami rozdíl není, akorát je rozdíl za co je kupuješ, jednu kupuješ za 5 rybářských poukazů a druhou kupuješ za 7 vzácných perel ;)

    Fajn hru pezt
     
    moncicak7070 a 14087 tohle ocenili.
  15. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Podpora opět rychle zareagovala a odtajnila co jsem nestačila zaregistrovat. Je to super, že se máme na koho obrátit. Musím si příště dávat větší pozor.
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím takto s nejlepší rybou už mám na to šťastnou ruku :D
    Měl jsem už 2 bedny co mohou dát piccolo ale samozřejmě nic z toho nebylo :D
    Padla už i nějaká bedna s % :)

    [​IMG]

    Co se týče stonku ještě 3 perličky a je doma :p

    [​IMG]
     
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak to je bezva rybolov je super no chce to trošku máknout na dalších akcí ale to půjde rybičky si nechávám na předposlední den to pak sednu otevřu něco dobrého to se pak chytá.Petru zdar
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Prosím o radu:
    Nanečisto jsem si koupila za jeden poukaz 1 rybářskou nástrahu - chytla jsem spíš rýmu (tedy vlastně čtverzubce).
    Potom jsem udělala to , že jsem vrazila 7 poukazů a kouila si bednu L s návnadami. Odtajnila jsem jí a ejhle, tam byly pro mě schovaný
    3 rybářský nástrahy. Takže jsem prodělala 4 poukazy :sleepy:. A vo tom to je a to se vyplatí.:(o_O.
    Nyní babo raď, kde že jsem udělala chybu???? Prosím poradtě mi tu nejlepší strategii. :sleepy: Děkuji ;)
    Když se podívám na tenistu99, tak nechápu. Šikulka :)
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Madulka_cz-nesmutni,já udělala také tu blbost,že koupila za 7 poukazů a dostala jen jednoho merlina,víc ani ťuk,takže já prodělala hned na poprvé 6 poukazů.Takže jsem na tom ještě hůř jak ty a vidíš i to je možné:cry:;)Když se daří,tak se daří viďxD
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Je to o náhodě, taky jsem to riskla a koupila jednu bednu L a vypadly mi dvě deluxe nástrahy, takže já na tom spíš vydělala ;)
    Ale nakonec nejlepší asi bude kupovat obyč nástrahu, případně bednu S a trefovat střed :music:
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.