Tajemství bylinek (13.6. - 19.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    ahoj,jak vyrobit přenosný skleník?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ja-pe: podívej se do mlýna, pokud máš dostatek střepů a pikslí umeleš skleník.
    Nejlépe je kliknout ve mlýně, nahoře na Akce.
     
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    jesterka74:
    Ano základní chlívky, kvůli času. Někdo dává urychlené myšáky někdo králíky.


    Hezkou hru ...
     
    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    a někdo čičinky :D

    čičinky.png
     
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    -migos- díky,základní kurníky jsou asi o ničem,že? Jak se mě teď hodí 7x neon kurník, C++ by se šikly,už vím,proč po nich byla při akci O&D poptávka
     
    evainfo, Honzulka05 a -migos- tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    ÚBLSP(úplně blbá stará paní): Jak urychlují JC produkci chlívků?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Většina kočiček vyjde pěkně draho :p



    jesterka74:
    Základní kurníky nebrat ;).


    Mám dilema, vůbec nevím kdy se pustit do pěstování akční kytky. V sobotu jedu na celý den do naší stověžatý matičky, v neděli sem v práci až do večera v pondělí taky a dělat to v úterý je o ústa. Jedině v sobotu večer až přijedu od Vltavy, ale zase budu mít skleníky?


    Hezkou hru ...
     
    Trepifajksl, radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pechfógl: ÚBMLP asi nijak. JC zvyšuje počet padátek.

    Tedy, mix kurníků (různé druhy) a kukučíků na dvou plochách (kolem hustě stromy) vydal materiál na jeden skleník :) tudy cesta nevede.
    Ještě mám králíky na mýtině.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já taky teprve vymýšlím strategii jak pojedu - akce jsem v minulosti vždy zvládla, ale kdo si to má pamatovat jak jel ;)
    Jinak pokud máte v liště nějaké tajemné stromy nebo stáje tak teď je ta správná doba je hodit na plochu - padá to z nich docela pěkně (na to že to jsou 5-ti hodinovky - teď mluvím o stromech).
     
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Na trhu se občas objeví akční plodiny po 25 ks,ale za nehoráznou sumu,přitom kdybych dala nabídku já,tak nic moc netrhnu,čím to je pls ? Suma za ks se snad navyšuje častějším prodejem u každého hráče ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Pitrýsekč47.....moc díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    jesterka74:
    Teď sem koupil vodní bobule za 26 tisíc, což byla průměrná cena, někdo na těch dvou kusech nechtěl vydělat :) a mohu je prodat za 46 tisíc.


    Hezkou hru ...
     
    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Tohle mám z 35 beden. Momentálně jsem u 7/8 a mám k dokliknutí bonus +1 na akční rostliny, což znamená že je to další nesmysl ze strany RT totálně postavený na hlavu, protože takový bonus je vyloženě mrháním onoho bonusu, když akční kytky mám tak málo, což postrádá jakýkoliv smysl. Vůbec nechápu co se v těch pomatených hlavách nachází ale určitě chci ty drogy co evidentně berou.

    Po prvotním zhnusení, jsem si řekl že to teda alespoň vyzkouším abych zase nebyl až za takového negativistu ale tohle je prostě tak náhodně postavené, že to opravdu nemá smysl ani rozjíždět dál. Plýtvat SK na to abych ten bonus na akční využil, taky postrádá smysl. A abych šetřil akční kytku na to až budu mít dostatek skleníků abych to mohl rozjet v získání "+" bonusů na sklizeň, zase nedává možnost to stihnout časově.
    Tohle je zase akce u které jen kroutím hlavou a nedokážu pochopit ty nadšené reakce, když i ty stonky a samotné dekorace (a odměny) stojí za starou bačkoru.
    Jde to z touhle hrou hodně z kopce. Akce už jsou tak složitě překombinované že už ani nedokážou vyloudit tu radost z toho že bych ji plnil.
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já měl ze 6ti skleníků 44 beden = 25 semínek píchavky,24 semínek vodní bobule a 11 semínek úžlabní růže,můj cíl je utržit za rostlinky 50 mega krejcarů,zatím nevím jestli se to povede nebo ne
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    tak ja idem na jednej ploche a čo môžem kupujem. Pravú stranu už mám 30 riadkov hotových, tak uvidíme, kedy sa dopracujem k stonke. Cena rastlín stúpa, takže najlepšie je kupovať hneď na začiatku a potom na konci, keď sa všetci zbavujú prebytkov.
    Kvôli padátkam točím na SH pór (mám ho vyšľachtený na 45 minút) a na noc som vysadila gaštany kvôli padátku nádoba.
    A ako si tu čítam Vaše príspevky, tak som si spomenula, že mám v liste dvoch NOKY, takže tých padátok som mohla mať viac. :(
    Všetkým držím palce.
    Bezejmenný - hlavu hore, vždy môže byť horšie. ;)
     
  16. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Ono se to nezdá,při větším počtu na trhu za max.částku,to dělá hodně.cena se ještě vyhoupne.Nj,ale o poslední šlechtěnce na trhu asi nikdy nezavadím,ani při akci BB,tak za co bych ty krejcárky jinak utratila xD

    alderonka ajaj,na to šlechtění rostlin jsem úplně zapoměla,budu muset zapracovat,dík
     
    alderonka a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Máš aktivovanou na stromě moudrosti runu Tržní víla ?

    tržní víla.png

    A hlavně prodávat za max. cenu max cena.png
     
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Moc to nechápu s tou velikostí pole, proč jsou pole 1x1 výhodnější ? Já vždy a všechno pěstuju na velkých polích , je to blbě ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. janmil

    janmil Perspektivní autor

    ja pestujem akciovku na malých poliach, ale tuto úlohu robím na veľkých poliach a používam aj remeslo mrkvovo jablkovú zmes
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Angelica190 - ptž když použiješ mrkvovo - jablečnou směs, přidá ti z pole +2 rostlinky. Takže z malého políčka sklidíš 2+2 (Mjs)=4 kusy - ze 4 políček je to tedy 16 rostlinek (4 zase zasadíš, takže čistý výnos je 12 rostlinek).
    Kdežto z velkého pole 2x2 (stejná plocha jako 4 pidipolíčka) sklidíš jenom 5+2(Mjs)=7ks (jedno semínko zasadíš - čistý výnos je tedy 6 ks).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.