Tajemství bylinek (13.6. - 19.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte, ja som poslednú akciu nerobila, tak som oddýchnutá a pripravená na ďalšie farmárčenie.
    Sopti - zaujíma ma však, či by sa nedala dopĺňať len pravá strana?

    Ja keď mám všade dekorky, tak s vypadávatkami budem mať problém... Šlo by to vyriešiť tak, že si nakúpim potrebné rastliny a urobím len pravú stranu. V nej je odmena - stonka na 15%BZ z dekoriek, takže tu by som potrebovala. :)
    Ďakujem krásne za odpoveď.
     
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nevidím nic, proč bych se měl do téhle akce hrnout. Údržba :D8)!
     
  3. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Do akce se rozhodně pustím a udělám co se dá, však ono to nějak dopadne, hlavně se nestresovat je to jen hra pro zábavu a odreagování.:music:
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak tahle minihra mě na rozdíl od bludiště baví. Minule sem nějak nevychytal plusové bonusy, tak teď to musím vyšperkovat k dokonalosti 8).

    Celkový počet plodin na splnění všech 75 úkolů:
    Vodní bobule - 3100
    Úžlabní růže - 3080
    Píchavka - 3130





    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 12/6/19
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Samozřejmě že dala, ale jak víme z minulých akcí, tak 1 sazenička se kupovala i za 50 000 krejcarů ;)
     
  6. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Sopti - áno, na začiatku akcie boli drahé, ale ku koncu akcie boli na mojom trhu v pohode. Už si nepamätám presnú cenu, ale nebola to taká hrôza. Takže skúsim tomu venovať jednu plochu a pustím aj nejaké SH + Jacka a uvidíme...
    Stonku na 15% BS určite chcem, takže v najhoršom zbalím dekorky a pustím sa do seriózneho farmárčenia. 8)
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny vecer vsetkym..tak mne sa zase paci na akcii,ze je do nej zavedana vymena byliniek za tie ktore potrebujem...tak to bolo aj v nejakej akcii vymena predmetov..uz si veru nepamatam ako sa volala..k tomu sa priklanam ,,ze akcia bude uplne fajn a aj nakup na trhu byliniek bol fajn a dostupny..hodne som v minulej pokupila tak mi usetrili cas aj pracu..
    Nech sa nam vsetkym zajtra dari...uzite si este krasny horuci vecer..:p
     
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tohle je pro mě akce PREMIÉRA,budu ráda za každou radu,vychytávku.
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ahooojky :) Tak ja jdu do akce samo kam dojdu tam dojdu,no nejlepsi by bylo az na konec :D
     
    jirinasinova198, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    jesterka74:

    • Zdravím, akce je založená na minihře. Čím více bedniček nasbíráš, tím lépe pro pěstování. Pokud se ti podaří nachytat padátka na všech 100 (90 je potřeba na všechny bonusy ze sklizně) miniher, tak by to bylo super.

    • Můj plán je do neděle sbírat padátka a pak namlít co nejvíce skleníků a odehrát všechny minihry najednou (bude to fuška), kvůli bonusům ze sklizně. Pak otevřít všechny nasbírané bedny a zasadit semínka. Použiji MJS a Superhnojivo, abych stihnul v rámci 8 hodin (platnost bonusů z minihry) co nejvíce otoček akční květiny. Nejdříve zasadím ty kterých budu mít nejméně (jeden bonus má pouze 4h platnost). A pak se uvidí co bude navíc nebo co bude chybět, tak pomůže trh.

    • Pokud nebudeš chtít nebo nemůžeš použít Superhnojivo, tak si odehrej potřebné minihry podle sklizní, aby jsi je využila všechny. Nejdříve odehrej 7 miniher. Otevři bedny a zasaď semínka. Před sklizní odehrej jednu minihru, aktivuje se bonus +1ks. Sklidit a odehrát až po 30 minihru. Otevři bedýnky a zasaď. Až dozrajou, tak odehrát 1 minihru pro aktivaci dalšího bonusu. A takhle pokračovat.
    • Celkové potřebné počty akčních kytek -->ZDE<--

    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 12/6/19
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Má oblíbená akce se vrací,to jsem rád,budu se snažit najít co nejvíce pokladů se zlaťáky,a myslím,že nějaký ten zlaťáček získám i na farmě
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Beru si volno z akční "dispiclíny." Sice jsem narýžovala mrtě krejcarů za zvířátka, ale nemíním je teď utratit víceméně za nic. Dám si farmu do módu odpočinkový volný chov a pěstování, však až za chvíli bude ta akce na všech třech plochách, budu muset mít nervy jak ocelová lana xD
    Kdo do akce jdete, tak ať se všem daří :)
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Y_n_O: moje řeč ;) Nechce se mi... v tomhle vedru lítat po poli v gumákách a s motykou xD
    Všem ostatním přeji fajn hru!
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Neprehledl jsem se v popisu akce, ale bude utoceny kolo stesti na akcni fungovat? Ono nekdy je lepsi velky pole a s bonusem by to slo pak velmi rychle...
     
    radyn.m, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    -migos- moc děkuju za super návod
     
    Honzulka05, -migos- a jirinasinova198 tohle ocenili.
  16. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    migos : díky za detailní popis postupu - budu se jím řídit a snad někam dojdu :) ... i já jsem doposud farmařila jen ,,naoko,, a do akcí se nepouštěla, zítra se ale chystám :)
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    nechci prudit, ale v odměně č. 43 na pravé straně mi logicky vychází krejcary ne BZ.
    Netvrdím, jen mi to vychází z logiky posloupnosti odměn
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jediné co mně zajímá, jestli bude i nadále fungovat v bludišti "křížeček", ten podstatně usnadňoval hledání ...;)
     
    maribeja, Honzulka05 a Zoufálkov tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vidím to na 90 skleníků.Tj 1.080 ks pikslí a 900 ks střepů.Asi zvolím stejnou taktiku jako minule. Odehraju 7 miniher,podle množství získaných semínek zvolím velikost polí,zaseju, nesklidím!, odehraju další minihry a až po navýšení počtu plodin teprve sklidím. :eek:
    Včera jsem dal všude základní stromy a dneska zkusím dát po 14 hodině chlévy.:)
    Akce se mi zdála minule na pohodu. Pokud si dobře vzpomínám,bylo výhodnější točit chlévy. Na noc dám něco pokrácenýho ze skleníku, abych navýšil počty pikslí.
     
  20. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    nejak to v poslednom čase nestíham,ale čo sa podarí to bude
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.