Tajemná laboratoř 2000 (27.10. - 2.11.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nedočetla jsem diskusi až do konce, to mne mrzí, musím jít spát, jenže nemůžu nereagovat; že by se matlafouska ospravedlnovala tebe? To by přestalo být ráno ráno a večer večer... Jdu spát, důkazy přečtu zítra ráno po noční, pokud odpovíš a dodáš.

    EDIT: Tiež tie fakty, skopírovaná korešpondencia a tak... Já si matlafousce zavolám, tady se do ní nikdo zbytečně navážet nebude jen proto, že byla často vidět jako kritik a momentálně přestala hrát...
     
    Naposledy upraveno: 26/10/21
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Tronaldo 55: Jsi trochu mimoo_Orealitu, nikdo tě přece k ničemu nenutí;)
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ajajajaj, lidičky, přece se tu nebudeme "hádat" a navzájem osočovat!?!
    To mi hlava nebere...o_O
     
  4. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak zatím jsem z toho paf, tahle hra mi minule moc nešla, ale chtěla bych žetony abych dokončila akci s rybářem, tak uvidíme co z toho bude ;)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mrknul jsem na předchozí podobnou akci a nic tak dramatického tam nevidím. Oproti minulé akci, nám zrušili jednu akční plodinu a chybí pšenice.
    Jinak pokud člověk u toho krapet přemejšlí,tak se dá hrát s průměrem kolem 200 bodů na hru. Jestli si tak matně vzpomínám,ani jsem moc karty neměnil a taky šlo to.:) Řekl bych,že plodin budeme potřebovat na celou akci podstatně méně než minule.
     
  6. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Vůbec tomu nerozumím,možná zkusím a pak uvidímxD
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě rozjedu a uvidím.
    Sice mě zarazila diskuze, která se tady rozproudila... že by nějaké erupce na slunci??
    Lidi, vždyť je to jenom hra - pěstovačka = vypěstuji a kvůli akci nebo ze zištných důvodů se produktů zbavím a když se s tím nesmířím, tak si najdu jinou hru, kde mě toto nehrozí.

    Pokud si dobře pamatuji, karty jsem se snažila neměnit, protože po pár pokusech jsem zjistila, že to je spíš k horšímu. A aspoň minihra rychleji byla u konce.
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, do akce jdu už proto abych dodělala akci s rybama, na začátku jsem psala, že je to pro mně bonus k ostatním akcím, ale to neznamená, že ho nemůžu vyždímat do poslední kapky(perly), teď jsme měli 14 dní volnou plochu na pěstování a chov do stodoly a úkolů, tak proč nepěstovat 6 dní do akce. Taky nepatřím mezi nadšence tohoto typu hraní, ale v předchozích akcí jsem nešla pod 200 bodů za kolo, takže obavy, že bych akci neudělala nemám i když dva dny budu věnovat "hřbitovní turistice" po vlasti české a Evropě, tak pokud mně někde nezavřou do karantény(neměli by, jsem plně očkovaná), tak to zvládnu i tak. Bohužel můj "chytrý" telefon s farmeramou nekomunikuje. Všem přeji úspěch při hraní
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Zkusím, ale asi nedokončím. Jednak tomu nerozumím, ukáže až realita, jednak, pokud je to podobné malování vajec, tak tam asi neuspěju. Zkusím a uvidím, kam dojdu
     
  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    uplne s tebou suhlasim,ja som sa tiež nastavila u viac hier,že zoberem picolá a finiš ,už ani neonky neberiem,niekedy sa z toho smejem ,že si take ciele davam,ale da sa to splnit bez vačšej namahy tych 460 kusov hviezd
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, poprosím vás aby jste se v tomto vláknu věnovali akci která nás čeká. Pokračovat můžete v Debatní vláknu. Děkuji.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Na jakou topku se mám připravovat? :)
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    před pizzou bylo cosi co mi nešlo pizza šla tak doufám že to půjde;)musíme přeci dokončit proradné vody né:p
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tedy k akci. Co mě může přesvedčit abych dál plnil akci ,po dosažení odměny číslo 44 v pravém sloupci?!? Dva hodinové kupóny?:wuerg: Tedy pokud se mi pravou stranu nepodaří splnit po získání všech upgradů.o_O
    Mám tedy jasno. Získat všechny upgrady,mince a nazdarbazar.
    Dotaz
    Soutěž tentokrát nebude?!?:)
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu :D pindy nepindy :D nesyslím nic, ať se to hejbe na mé farmě :D
    Trochu života do toho umírání, nejraději aby to začalo už dnes :D bubu zdar :D
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Že bych byla ve skládání těchto puclí nějakej přeborník, to tedy nejsem :p, ale dekorku se všemi vylepšeními chci mít, ta se fakt hodí a nejlépe i na vedl. farmě. Tak to zkusím a uvidíme. Z obchůdku co mě láká, to jsou jen Pikolky, tak se na ně snad zadaří aspoň po úkol 37, nejlépe však 44. Teď se mi akce plní jedna radost, když nemusím pěstovat expertní plodiny, tak šup šup, ať už je zítra 14 hod.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/21
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    evoku nějak nerozumímo_O
    Teď se mi akce plní jedna radost, když nemusím pěstovat expertní plodiny, tak šup šup, ať už je zítra 14 hod.

    Dík za vysvětlení.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/21
    Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  18. Alena

    Alena Rádoby autor

    nedali nám SB :(
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chci dokončit Proradné vody, takže budu hrát.;)
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, myslíš SK? Tak si ho umel ve mlýně :)
    Po přečtení návodu se ze mě stalo monstrum a potřebuji změřit tlak :D, ale je to stejný princip jako u pizzy, tak to zvládneme.

    mylenka9: Na to se ani neptej ;) pokud jsi se nepřipravovala po celý rok, tak nemáš šanci na umístění na předních místech a snad ani v TOPce. Je to soutěž pro pilné farmáře a "křečky" něco ze zásob můžeš ale přihodit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.