Tajemná laboratoř 2000 (13.10. - 19.10.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček všem :) včera jsem to po práci dojela na 80 her, pikolko dalo pěstitele a začala se přihlašovat k Lennymu, ale když jsem viděla průběžné výsledky šikovných hráčů ... utekla jsem xD :p

     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Připomínám, že souběžně s touto akci probíhá na fóru i soutěž Lennyho experiment. Dnes od 14:00 v ní bude aktivován druhý bonus, díky kterému mají stále šanci vyhrát úplně všichni, kteří se zapojí. ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vidím,že nám přituhuje!:)
    Jdu vyšpekulovat nejlepší strategii a po 14 hodině krapet zaberu.8)
    Zatím odehráno 16 her.
    Jinak pro ty co hrají na tabletu či mobilu,doporučuji myš! Bez ní se musí jet velice opatrně,bo to hází pak vedle.Díky tomu sem si pokazil jednu hru a motorkář mě předjel!:cry:;)
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: jj zaber ,-) Taky sem si raději hodil tzv. zajišťovák na menší bonusy, kdybych byl úplná lama a nedal pokaždý těch 290, kde se to láme ve prospěch vyšších.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte všetci.Odohraných hier mám 52 trocha som to popohnal zo zelenými kvapkami,lebo som sa nemohol pozerať ako sa to vlieklo.Teraz už pôjdem iba s vodou a bobkami.Ešte sú 4 dni do konca a to už by som mohol urobiť akciu až do konca;);).
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Holka moje je doma :inlove:. Stálo mě to 60 her, což není až tak strašné.
    Všem co ještě nedošli do konce, přeji hodně úspěchů. Když jsem to zvládla já, zvládne to úplně každý ;)
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    nerozumím tomu.
    Ale asi žádný div, celý týden v práci těžký, a momentálně vařím srnčí guláš a vůbec... oběd. Vzhledem k tomu, že je 14:27, je to hodně pozdě :-(

    Kde mám sehnat ty bonusy?

    teď jsem odehrála 4 hry... a rozpětí bodů 186 - 225... nechápu, jak někdo může v tomto soutěžit

    Jinak, aktuálně 18/52... celkově body 3.789/3860/13.040

    Kolo neštěstí je zas "Krkoun jeden krkounská"
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek dotazy k soutěži prosím směřovat sem. Je to jednoduché, prostě hraješ minihru a snažíš se dosáhnout co nejvyššího skóre v 5 hrách v řadě. Pokud dosáhneš vysokého skóre, tak se ti pro účely soutěže přidají bonusové body. Vše se počítá automaticky, tobě v podstatě stačí se jen přihlásit do soutěže a odehrát hry. ;)
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vpravo hotovo...
    [​IMG]
    Vlevo ještě ne, ale to bude vbrzku rovněž v cajku...
    A co dál? Budu se snažit si vylepšit skóre v Lennyho experimentu, ale těch prvních 5 pokusů, kdy mi to šlo záhadně samo, už asi nenapodobím.
    Všem přeji úspěšné skládání.
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tlakoměry jsou připravené, jenom ta chuť pustit se do minihry zatím není, snad zítra. Přeji krásný a pohodový den!!

    PS. Pokud si vzpomínám na minulé podobné minihry, bylo to vždy - zpočátku super výsledky, které postupně byly nedosažitelné, ale když je dost napěstováno, tak jde jen o to to přetrpět. :D:D:D
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Pikolku dám na plochu ráno
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D To miluju, do soutěže se nezapojím (asi) a už mi dýchá na krk ;)
    42 her
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Jaj nechápu jak to děláte,já su rád že mám 230,tohle mě prostě nejde.

    kaolín11 ty teda jedeš
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    opravené pécé už doma,takže začínám akci.Vytočeno 1x24 hod,první moje točení žlutá výrobna a v dalším 3 žluté výrobny,to opravdu člověka nadchne,když do nekonečna jsou na kole neštěstí tyto fajnový výhry:(
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dnes rano som sa dopracovala k picolke, minihry som hrala priebezne a stacilo mi 59,najlepsie skore som mala 257 :) Bosorke som rano opravila Ks a dalo jej z poslednych 9 Pl 100% a pred chvilkou sa tiez dopracovala k picoline :music:xD No u nej som dosiahla lepsie skore 263 xD No ja som spokojna a do sutaze som nesla ta JE PRE PROFIKOV AKO JE kAOLIN :) mne sa o takom skore moze akorat snivat xDxDxD


    Nakoniec som sa rozhodla zaregistrovat a zistila som ze niesom na tom az tak zle xD


    Piccolka mi dala kvetinovu melodiu :mad: a bosorka ziskala uz 2 Jacka
     
    Naposledy upraveno: 17/10/22
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dokončil jsem levou stranu,došla padátka!:cry:
    Nyní budu vyčkávat,jak se to bude vyvíjet. Není to žádná sranda,jet na slušný skóre.Jel jsem variantu 4/3 nebo 5/2.Jednou se mi zadařilo odehrát hru na plnej počet bodů.:)
    Tak ať se daří!:)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jo jo, taky bych rád hrál na slušný skóre, tělo by bylo, ale hlava chybí :D systém nic lepšího nenabídne.
    Čekám na sklizeň, poslední 2 "levé" hry.
    Edit:Vlevo hleď, hotovo. Zůstatek 4 padátka
     
    Naposledy upraveno: 15/10/22
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odehraných 25 miniher. Před chvílí mi vehikl poskytl 200% na 12 hodin, dvě sklizně snad stihnu, tak se kousek poposunu. :) Že sem, já blbaňa, netočila před sklizní, když jsem měla zaseto z práce na pohopolích... Njn, po dvanáctihodinové směně už mi to myslí ještě míň, než jindy 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/10/22
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    mezivýsledek
    24/52
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.