Soutěž Lennyho experiment / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož moje výsledky z miniher nejsou zrovna skvělé, tak se do soutěže asi nezapojím ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Chci se jen zeptat,jestli stačí se pouze zaregistrovat a nejlepší skóre pohlídá systém?!?
    Nějak sem nepobral,jak je to stěmi bonusy?!?:oops:
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 ano, přesně tak. Opět stačí se do soutěže pouze přihlásit. Veškeré výpočty bonusů, nalezení nejlepší pětice her a celkové zpracování výsledků už proběhnou automaticky.

    U bonusů je to jednoduché. Pokud odehraješ hru a budeš mít nárok na bonus, automaticky se na ni uplatní.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže jestli jsem to správně pochopil,s plněním akce je lepší počkat až poběží druhej bonus.:)
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 pokud budeš schopen dosahovat dostatečně vysokého skóre na druhý bonus, tak ano. :)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm ,ještě to asi uvážím.Přece jen pravděpodobnost získání prvního bonusu je mnohem vyšší.
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Odpovím na jeden dotaz, který nám přišel v soutěžním formuláři. Pro mazlíčky z této soutěže neplatí omezení počtu. Tudíž si můžete vybrat jakéhokoliv mazlíčka z nabídky a nemusíte se bát, že byste jej v případě výhry kvůli tomuto omezení nezískali. ;)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, od 14 hod jsou nové bonusy, ale chci se zeptat, jestli se skóre odehrané před 14h bude započítávát do soutěže (bez bonusů po 14h), já jsem z toho jelen nebo se jede nanovo? Díky.
     
    Richards76 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pytrísek47, stále se započítává 5 nejlepších po sobě jdoucích her a je jedno kdy se odehrají. Využití bonusů je spíše strategické. Ten kdo si troufne, že odehraje hry se skóre 291 a výše, tak počká na čtyřnásobky, ale i tak když dvě hry odehraje při dvojnásobcích a pak tři hry při čtyřnásobcích. Pořád se všechny započítají do soutěže, jen s jiným bonusem.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Casey, kaolín
    kluci, jak to děláte? Nechápu, jak se dá nahrát 300....i kdybych 100x vyměnila každou nevhodnou nabídku, stejně se tak vysoko nedoškrábu. A vy to tak máte pořád. I když tu skládáme pizzy a já nevím co všechno tu kdy proběhlo, tak prostě nikdy tak vysoko nevylezu. Prostě jste šikulíci...Musí v tom být nějaký fígl..;)
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Na prvních příčkách to vypadá hodně napínavě. :D
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak jo, vyplnila jsem formulář... třeba se tam někde i zařadím to tabulky. I když, mít skóre nad 200 bodů 5x za sebou? V mém případě utopie -.-
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mám obě strany hotové, ale dost ozubenek zbylo, skládat můžu dál (bez odměn). Budou se i další pokusy započítávat do soutěže? Ne, že bych byl přeborník, ale pro zajímavost. Pár her jsem zkusil, ale jak je tělo bez hlavy a hlava bez těla je problém :D.
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 samozřejmě, můžeš odehrát kolik her chceš, do soutěže se započítají všechny. ;)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Nemám to náhodou špatně započítaný?!? Se mi zdá,že bych těch bodů měl mít méně!;)
     
    evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 náhodou je to započítané správně. ;)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,tak fakt nechápu jak se to počítá?!? Hráč podemnou za stejný body, má započítán menší bonus.
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 to je jednoduché. Casey27 odehrál 1.-4. hru během dvojnásobků a 5. hru během čtyřnásobků, proto ty rozdíly. ;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  20. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak naháňanie bodov môžem odpískať. Pokiaľ boli káble tak to ako-tak išlo, ale bez káblov som už nenaštartoval. Sem tam bez kábla vyskočilo pekné skóre, ale potom kľudne aj pod 200. Priemer 239 na 55 hier stačil na pikolku. Hotovým gratulácie, ostatným veľa šťastia a káblov prajem :)

    Prepáčte, musím novú správu, ale nemám možnosť upraviť predošlý príspevok. Robil som iba dvojnásobok, lebo cez 270 by som sa z piatich pokusov dostal možno 1x
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/22
    evainfo tohle ocenil(a).