Tajemná laboratoř 2000 (13.10. - 19.10.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Vím, kde a co mám hledat. Nemusím ani číst pořád dokola.
    Několik z nás napsalo, že akce nejede. Nejela a tečka. Ju?
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sabma411 - ahoj,
    když začíná nová akce, tak pokud jsi už na farmě přihlášená dříve, je potřeba zrestartovat hru (tak jak psal pezt), aby se vše mohlo řádně načíst. Tak to prostě je, dělám to také tak.
    Hezký den
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Začala jsem až dnes ráno, večer po práci jsem si nevšimla začínající akce a zasadila něco jinýho, tak že když nebudu stíhat dokonce nic se nedá dělat.. neukázalo se mi ani upozornění.. ukázalo se mi jen nový úkol na bubákově.. víkend mám volno, tak na tom budu makat ze všech sil.. hodně štěstí vše ;)
     
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jedu jako vždy bez bonusů takže klasika MJS+voda+hnůj mám odehrané 2 minihry
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    idem sa teda vrhnúť na skladanie príšer:D;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A éjej, DANKA už taky řádí, tak hodně úspěchů :).
    10 her
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jenom se ptám nenašla jsem k čemu jsou startovací kabely?
    nebo neumím číst?
     
    modro.ocko22 a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj wallik68

    Ty používáš na výměnu karet, pokud se ti třeba zrovna nehodí.
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    67 her odehráno,ž ádná sláva ale je hotovo a to je hlavní,obříci jsou zpět kde mají být a teď si jen užít hezký víkend který přeji všem xD
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne to ide ako v lete na saniach.Koleso nešťastia stále štrajkuje tak že 3 ks z 1 políčka to mi neurýchlia.Uvažujem,že od akcií si dám pauzu a budem si sadiť a mlieť čo mi treba:sleepy::sleepy:.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stonek doma, pikolka doma za 64 her a ještě mám přepěstováno, tak něco ještě uhraji :p
     
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    Stonek osazen, farma v normálu, co dodat
    [​IMG]
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    dík za info
     
  14. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Do akce jsem se nakonec pustila, i když jsem to moc v plánu neměla. Ale odemykat si druhé okno za floreny tentokrát nebudu, šetřím :music: A když už dělám akci, tak jsem se rozhodla nakonec nevynechat ani sezónu :D Takže lážo plážu tento měsíc nepojedu, potřebuju to vzrůšo sezóny a akcí xD
    Velkou radost mi udělalo odtajnění nastřádaných pikolek (i když to střádání jde poslední dobou hodně pomalu). Vypadl Postřikovač, Nemrtvý poklad, a na doplnění florenů a rama mincí, Kouzelný klobouk a Pogo show! Co víc si ještě přát :inlove:
    Takže ta farmářka ve mně dostala zase chuť do života ;)
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ks bolo ku mne stedre dalo mi dnes 2x 100% a tak som sa trosku rozbehla ;)xD len uz mi strojceky zacinaju chybat :cry: Ked skoncia bonusy tak na nich popracujem a bude vymalovane :music: Bosorka je na tom horsie,ks je stale pokazene :wuerg: Zajtra ho skusim opravit a ak nie tak jack pomoze xD ved casu je este dost ;)
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sabma411

    Bohužel mě neoblafneš, jelikož jsem se poptal kolegů z herní podpory, jak to s tvým účtem vypadalo po začátku akce, a akční rostlina ti byla připsána ve 14:02:06, to je doba kdy jsi se do hry přihlásil do hry. Takže akce ti normálně běžela.
    To jen pro příště, abys nás tu neosočoval.

    Fajn hru pezt
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem doklikala čtrnáctou minihru. To by mohlo na řádek vyjít. Přes noc a dopoledne jsem měla pidipole, v polední pauze jsem přesadila na pohopole s SH, protože do druhé pauzy by mi pidi nestihlo dozrát. Zítra to udělám taky tak.
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Zatím takto :). Bonus z KŠ vypršel tak už pojedu pomalu, ale na Pikolku bych měla dosáhnout. Skládání mi moc nejde, ke konci jsem to už házela bezmyšlenkovitě, protože 55 her v kuse, už bylo náročný. Průměr pouhých 218,3 :(
    Hezký víkend
     
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    14/52
     
    modro.ocko22, bačkora85 a evainfo tohle ocenili.
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Blížím se statečně ke konci, ale teda minihry mi vůbec nejdou - když mi nepadá to tělo, tak asi není moc šance nahrát víc bodů..skládám podle mého mínění co nejefektivněji a stejně mám vždy cca 220....prostě tohle je mimo mě. Nechápu to.Vlastně mi nejdou ani šachy, to bude nejspíš tím...:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.