Tajemná laboratoř 2000 (13.10. - 19.10.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký tajemný večer :) tak jedu zase jenom na hlavní louce, kolo nic moc a tak mám ve zlatém slotu i rostlinný bonus a ta vánočka tam docela chybí :( Ještě dvakrát otočím a ráno chci dát farmičku do svého režimu. Plnit začnu až zítra po práci, bude na to klid :p


    [​IMG]
     
  3. michnaj

    michnaj Pilný autor

    tak konečně hotovo, na splnění celého úkolu jsem odehrála 61 her, nějak mi ty kombinace nepadali;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gratuluji borcům i borkyním, já to vidím tak na těsný konec akce, volno mám jen sedmnáctého a ve dvanáctkách v práci neovlivním pauzu podle sklizně. Ale to pude, ošidím spaní a naklikám :)
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    uff... kam zase zdrhate hmm.... Ved nestiham :oops: kolo na mna stale kasle bonus mam akorat 1 a ten zatial odpociva v liste, Jack uz ani neviem ako vyzera,vlastne ano bosorke odniekal priletel xD Dokonca som jej vyhodila zabudnute skoro mole ci mury ci co su to za potforky a jedna vyletela zo 7 ;):p

    Michnaj posielam gratulku ;) aj ostatnym co maju napestovane,oprava uz prepestovane xD
     
    Naposledy upraveno: 14/10/22
  6. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    michnaj KONEČNĚ hotovo - po 8 hodinách od začátku:Do_O
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    KŠ bylo skoupé :sleepy: Tak jsem si vypomohla nějakým tím bonusem a hlásím hotovo :p
    [​IMG]
    Soutěže se účastnit nebudu. Tohle mi úplně stačí ;)
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Koleso mám rozbité vyše 100 PL vyletelo komínom čo sa mi vyplatilo za samé blbosti pretočiť.Tak že pôjdem slimačím krokom a koľko urobím toľko bude.1 x dnes pozbieram a dám si do rána pauzu.
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Moje skusenosti su netocit, ked je predaj PL.
    ;):)

    P.S. Len nakukavam ako to ide ostatnym. Makam a makam v reale este. Mozno do rana :cry:. Kdo mate hotovo - gratulka!
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pezt, Ty to vidíš, Ty to vidíš... to je daň za to, že jsme uvěřili Jeho skromnosti. Pokud se berou akce jako dostihy, pak je potřeba jak je v dostihovém světě běžné, přepočítavat handicap. Na start mě pustili o 4 hodiny později.Jak si stojím? xD
    [​IMG]
     
  11. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Já zírám..... Teď jsem dorazila z práce a prvně nasadila a vy už máte hotovo???
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak jsem alespoň na bedně

    Screenshot_1.png

    Gratuluji těm co to stihli přede mnou

    A všem ostatním držím palce

    Fajn hru pezt
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vždycky má někdo hotovo hned po začátku. Asi jsou to čáry a kouzla. Na to my :p nemáme.;)
    Všem hotovsonům posílám gratulku:);):p
     
  14. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    To asi těžko. 3 x restart, nic se neobjevilo. Aspoň z nás nedělej voly.!
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sabma411

    A kde akční rostlinu hledáš?
    Ta se pěstuje na Hlavní louce a Divoké louce, tak zkus kouknout tam a příště si lépe přečti FAQ, ju ?
    A nedělej ze mě "vola", když mám akci již hotovou ;)

    Fajn hru pezt
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nu což, nechcete-li akceptovat, že každý má jinou časovou startovací čáru a podle toho se plácáte na bedně?o_O
    [​IMG] tím jsem pro dnešek nahradila malé pole za pohopole.;)
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak držím palce ať se umístíš, když máš tolik napěstováno ;)
     
  18. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak to se máte,že akci dělat můžete,já chtěla včera začít,ale od 18 hodin nám nešla elektrika,prej porucha vysokého napětí,no nevím,jak to opravili.Chtěla jsem začít teď ráno a znovu výpadky,takže jsem to vzdala.Až se rozední,půjdeme se synem na houby.Hezkou hru všem.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno by bylo, chybí pár padátek ;)
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Jedu pomalu, ale jistě. A do toho makám na zahradě v reálu. Gratulace rychlíkům.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.