Tajemná laboratoř 2000 (13.10. - 19.10.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, můžu se zeptat, padátka jsou dvoje a z hlavní a divoké louky? Je to prosím tak...děkuji moc a ať se daří
     
    burds, moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - ahoj, ano, máme dvoje padátka, která budou padat při sklizni stromů a rostlin na hlavní a divoké louce - tak jak je psáno ve FAQ k akci
    Hezký večer
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    panda1183674: jak píše Skali, oboje jsou z hlavní i divoké louky. Především ale potřebuješ Udělátko, to je do mlýna; Startovací kabel je na výměnu karet v minihře.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som az teraz zistila ze zajtra zacina akcia :mad: Chcela som zasadit hortenziu ale zajtra som doma a tak som tam praskla plesnivec, nieco z neho napada ak ho o 10h. neodkliknem :oops: No dako bolo a dako bude,tak snad to zmaknem ;)
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :D sovicka, tak to ještě brzy! Já až teď ráno, co mám poklizeno a... samozřejmě jsem si tam kvůlivá Zelenině +1 zasela Cizrnu... no, co už, SH tolik nemám, abych vtlačila dlouhodobku pokrácenou...
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to já bych tu cizrnu klidně zbourala a dala alespoň nějakou 14-15 hodinovku s vodou a hnojem...
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zvykla jsem si rychle na klid na farmě a ráno jsem pozuzila a navlékla ponožky na obříky a až pak šla kouknout na forum,tudíž příprava na akci žádná, což budu muset dohnat o víkendu,protože jsem zazdila i kaštan řádek:pNějak to dopadne ,je to sice jen hra ale když už začnu tak chci dokončitxD
     
  8. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Zase nic? :pxD
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vše OK!
    Padátek 252 a 91.:)
     
  10. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Co je to zase za bordel? Je 14 hodin 14 minut a já nemán ani jednu akčí rostlinu?
     
    sabma411 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zavři prohlížeč nebo klienta a znovu otevři, vše normálně jede od 14 hod.
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    žádný bordel je třeba restartovat. Mám 355 a 131
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak a hotovo! :p Ide sa na to!;)
     
  14. julie12340

    julie12340 Rádoby autor

    na ploše mám jako stav akční ozubenky 10 ks, když ji chci zasadit nevidím ani jednu8)8)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    julie12340 - ahoj, tak zkus zavřít prohlížeč/klienta a přihlásit se na farmu znovu.
    (sázíme na hlavní a divoké louce)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    255 udělátek, 88 kabelů, skóre 224 (darovaný pokus)
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kaolín
    Tak mě farma překvapila - jednak padátka v počtu 327 a 114, a jednak jsem si před (a těsně po) zahájení akce vytočil 3x +1 z pole a 1x 100% do stodoly.
    Ve spolupráci s 5 Jacky rozparovači mi to dá z pidipolíčka neuvěřitelných 19 kousků rostliny a pokud souběžně nasadím na Děsivce tak 10 boosterů úplňkové sklizně (mám jich v liště 25), potom z pidi pole budu mít neuvěřitelných 29 ks nových rostlin. Takže při předpokládaném protočení 404 políček jsem po jedné sklizni na 11716 ks rostlinek (když je protočím každou 2x), budu mít rázem dostatek zdrojů pro 8 nových stromů (do jednoho Arboreta) a ty taky stihnu párkrát protočit s těmi boostery úplňkové sklizně.
    A to by bylo, aby to nebylo...:D
    No a souběžně se ještě zamyslím nad padátky do této akce, zdali se nevyplatí využít služeb vyšlechtěného Laskavce (když už mám vytočené ty bonusy z kola štěstí a aktivované Jacky)...
    Všem přeji hodně štěstí ve hře!
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ale jó,padátek mohlo bejt více.Jenže sem lenošnej farmář a JC sem nechal odpočívat v liště.:)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne z toho plesnivca vypadlo 219/84 na divokej som este dnes rano odstranovala dake chlievy,tak s poctom som spokojna :) Bosorka mala ruzu ihlovu a spadlo jej 221/75. Ks zatial neprekvapilo :wuerg:
    Skusila som skusobny 237 a u bosorky 231 :music:
    Tak makajte a nech sa Vam dari ;)

    Peto 121 si ma pobavil xD
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.