Soutěž Sypající se tropické body (5.5. - 30.6.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- a kamienka tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já toho asi moc neuhraju, jsem konzerva, co má na Baha svoje furt a stále, ale jste skvělí, že zase něco pro nás děláte, aby hra bavila :)
     
    bačkora85, pezt a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To by sa mi hodilo,nejaká tá odmena,ale na borcov odvedľa sa nechytám,ale idem do toho.Ja sa voľným pádom pohybujem smerom k 800-vke,tak je to jedno.
    Otázka: napíšem nick,napíšem ID a priložím screen baha bodov, a l e b o všetko toto musí byť na jednom spoločnom screene?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    Stačí vložit obrázek počtu TBZ a nick a ID dopsat do příspěvku
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já už mám dosypáno i přesypáno, level 800 :) a to si nestěžuji, nefňukám, jen konstatuji.
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jůva, to je soutěž za soutěží, paráda, ovšem tentokrát budu jen tichý pozorovatel a fanda, Bahu mám uzpůsobenou k podpoře farmy, takže bych moc bodíků nenasbírala, ale jsem zvědavá, kolik TBZ se podaří nasbírat tomu nejlepšímu a jestli to nějak pohne s TOP10.
    Hodně štěstí všem zúčastněným ;)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taktéž tentokrát vynechávám.Dva měsíce jsou moc dlouhá doba.Zrovna sem se dal nedávno na sadaření a nechce se mi to zase měnit.
     
  8. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Ani tentokráte není soutěž určena pro mě, bo nemám dostačený lvl, ale neva,budu potichoučku pozorovat všechny zúčastněné.
     
  9. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak jediné co musím naštudovat, jak se vkládá screen.
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sheron11 to je vyloženě smůla. Většinu soutěží levelem neomezujeme. Tudíž je docela náhoda, že se nám sešly dvě soutěže s touto podmínkou hned po sobě. :oops:
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Súťažiť môžeš,odfotíš počet bodov na začiatku a na konci.Tu nejde o levely.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto, zdravím, já vím, body se připisují, ale soutěžit nebudu, nemám tu správnou náladu :)
     
  13. evinana

    evinana Znalec fóra

    Zdravím všechny farmáře,
    váhala jsem, ale nakonec jsem se přihlásila. Je to na dost dlouhou dobu a jeden neví zda na baha nebude nějaká akce ále co, tak se bude prostě bourat a stavět:)od toho máme přece stavitele. Nějak to dopadne, že jo

    Díky modíkům za další nápad který pro nás vymysleli
     
  14. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, tak jen tak pro účast. Malinko jsem probral lištu a naházel to na ostrůvky. Z farmy se ale nic extra přesouvat nebude, tam mám skluz, tam se musí dohánět 1,5 roční výpadek. Jsem zvědav na bodové přírustky našich TOP hráčů:).
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mohla bych stěhovat výhodnější dekorace z farmy na bahamu, ale farma má přednost ;) co uhraji, to bude
     
  16. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, idem do toho, môžem len získať. Miesta je dosť na dekorky - lištovky.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se taky přihlásila, ale nesmějte se pro malé body co mám, farmička je na popředí :p Určitě nic na baha měnit nebudu, odměnu nečekám, ale náhoda je blbec xD spíš je to o iniciativě na foru ... nová hra, proč ne :p ;)

     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, s malým zpožděním jsem se taky přihlásila, více méně ze zvědavosti, nic měnit nebudu, jsem zvědavá na přírustek za normálního provozu(mého)xD
     
  19. evinana

    evinana Znalec fóra

    Ahoj,
    moc děkuji za dárečky i za soutěž ;)
     
  20. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Gratulujem víťazom, ja som mal hektický piatok a ešte poobedná k tomu, úplne mi to vypadlo. Ale výsledok by bol rovnaký aj keby som nezabudol dať konečný stav. Bol by som suverénne posledný :)
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.