Světluškové soumračné gala (11.8. - 17.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ta akce je pokaždé stejná. Takže ten kdo jí nedělá poprvé si snad už pamatuje jak to s tím rozsvícením je. Tentokráte odměny v lucernách nic moc. Při minulé akci jsem si při každém dokončení vzoru rozsvěcela i tu o kterou jsem měla ještě zájem :p
    Škoda :sleepy: Takže dodám opravdu jen to co musím ;)

    P.S. dinoalesi , ale já bych o půlnoci už chtěla být v pelíšku xD
    NU což, alespoň ušetřím SK. Dnes už to honit nebudu. Zítra je taky den :music:
     
    Naposledy upraveno: 11/8/21
  2. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Já pojedu v klidu jeden vzor za druhým. 1. mám hotový. Vidím, že stany padají docela hodně, tak při každém vzoru udělám navíc tu lucernu se superhnojivem: 15x 20SH už je pěkné.
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Teda kutilko?!! o_O Co blázníš.... o půlnoci v pelíšku, dyť noc je ještě mladá ;)xDxD
    Jestli ono je nemate, že poprvé zůstaly lucerničky rozsvícené, někdy si víc člověk pamatuje to, co bylo před deseti léty než, co měl včera na oběd ;)
     
    moncicak7070, maribeja a kutilka70 tohle ocenili.
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Protože mi nejde o řádek, tak budu plnit úkoly 2.3.4.5.7.11.13.14.15 - tam si ještě navíc rozsvítím
    i lucerničku s SH (superhnojivem), jak psal i .helm. a ostatní zkušenější farmáři ;)
    Přes den půjdou dlouhodobky, musím pracovat >:(, takže na krátkou akční nemám xD
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jde to celkem rychle s jedním bonusem 100% sklizeň :D

    [​IMG]
     
  6. janibu

    janibu Rádoby autor

    Dotaz: tato akce opět nejde hrát na tabletu jako ta předminulá?... Při dodávání mě to opět vyhazuje ze hry.:mad:.
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Teď poslední sklizeň a pokračování zítra :music:
    dinoalesi , noc je ještě mladá, ale já už tolik né xD Takže dobrou ;)
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Na to, že jsem říkala, že akci asi dělat nebudu, mám za sebou 1. - 4. úkol. Jedu lážo plážo s vodou a hnojivem. Na noc jsem dala pohopole se SH. Zapomněla jsem si zatočit s kolem štěstí :):D. Tak před další sklizní si zatočím.;)
    Už vidím, jaké rekordy mi budou padat. xD:cry:xD:cry:

    Poznámka:
    Nevím, jestli se to někomu stalo, ale ráno jsem měla problém vybrat si odměnu za splněný úkol. Na dotaz, jestli chci vybrat lucerny a vzít si odměnu, mi zelené políčko s najetím myší zešedlo. Ale nakonec se vše zadařilo. Třeba to byla chyba mezi židlí a PC ;), ale každopádně je vše v pořádku.;)
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Madulka_cz mne to od vcera blbne , ked chcem kliknut na zelene tlacitko uplatnit tak musim odist z hry a vratit sa nazad , a nedalo sa vcera odohrat ani posledne 3 hry , dufam , ze to uz opravili
    edit - uz to opravili
    [​IMG]
    tak nech sa vam dari uspesne rozsvietit vsetky lucerny ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/8/21
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je to jakési divné, mám odehráno 5 kombinací (her) jsou tam zelená zatržítka, ale v levém sloupci se počet nezobrazuje ani na mě žádné okno s odměnou nevyskočilo. Tlačítko Uplatnit si skáče jak se mu líbí.
     
    kutilka70, dinoalesi a Madulka_cz tohle ocenili.
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ve světle nadšení ze světel světlušek (vlivem bonusů 4x +1 z pole za zelené lístky a 1x 200% do stodoly za modrý mám napěstováno) jsem ještě více podpořil to štěstí, které mě potkalo, a mohu se ode dneška zabývat myšlenkami na pěstování 30hodinového laskavce...
    [​IMG]
    Tak ho jdu koupit a těším se na jeho šlechtění...
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Lucerny jsou rozsvícené ,farma v normálu a jdu si ,,užívat" krásné počasí na posekané břehy okolo rybníků;)
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné srpnové ranko vespolek (vím, pro někoho už poledne;)) :) Mě tlačítko uplatnit taky blbne, ale stačilo mi překliknout na jinou předlohu a zpět a bylo vše OK, levý sloupec ukazuje tak jak má a zatím takto
    [​IMG]
    Ale asi bude brzy hotovo, protože co se nestalo dnes ráno přátelé...? Kolečko mi šouplo 200% rovnou do stodoly, takže to teď půjde samo :D

    jan.svatek: gratuluji k 234 lvl a přeju ti, aby ti LSH padla co nejdřív ;)


    Nevěřím!!! Kdo si hraje, nemůže být starý a navíc věk je jenom číslo ;):)


    Edit: Tak mě se před chvílí podařilo taky dosáhnout jednoho cíle, i když jsem o něj moc neusilovala. Přišlo to tak rychle, že jsem infookno o postupu v zápalu sklizně odklikla a až teprve pak jsem zjistila, co se to vlastně stalo:D
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/8/21
  14. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Peču na to, kdo má na divoké louce pořád bourat ty chlívky, aby mu něco padalo? Nějak mě ty akce přestávají bavit, stonek taky úplně extra sláva není. A po sezóně je stodola zoufale prázdná, vůbec to v mezičase nestíhám doplňovat. Ty sezóny jsou vražedný.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Taky mi to nejede. Jakmile kliknu na hotovou kombnaci dole, a chci jít na tlačítko uplatnit,to mi zmizí a nejde nic. Rozsvícené lampičky mám ale vlevo nulu a nic dělat jinak nemůžu
    EDIT Tak když vyjedu ze hry tak se mi tlačítko uplatnit objeví. Ale kliknu na něj a nic. Takže je hra passé??
    EDIT 2 Tak po dvou restartech hry se hra chová pokaždé úplně jinak. Jdu to zkoumat xD
     
    Naposledy upraveno: 12/8/21
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: lucerničky rozsvíceny, stonek aktivován, ale byl to boj - jak píší i další hráči, vybrat odměny a odkliknout hotovou kombinaci nebylo jednoduché, tlačítko Uplatnit se chová zcela nepředvídatelně, zelená a šedne jak se mu zlíbí ... chce to trpělivost a zkoušet a zkoušet opakovaně myší na kombinaci a na uplatnit a zase zpět, ono se to po několika pokusech povede
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Přátelé, koho nebaví bojovat s tlačítkem uplatnit, klikněte si nejdříve na předlohu, kterou chcete dodat a po rozsvícení poslední dodané lucerničky dle té předlohy, se vám rovnou ukáže tlačítko uplatnit zelené a jde to bez problému ;)
    Ať se vám daří :)
     
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No, zapomněla jsem od minule, že nemám naplnit všechny lucerničky... :cry: holt... přišlo mi to divné, že mám takový rychlý rozjezd... nebudu počítat, o co jsem přišla. -.- zas to napadá a holt budu pěstovat o pár otoček víc

    ...asi mě taky zmátlo, že ta tlačítka šedla, zelenala... jak se jim líbilo.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Přesně jak píše dinoalesi, nejlepší je kliknout na vzor který chci udělat, označí se příslušné lucerničky, ty rozsvítím a když je mám všechny hotové tak kliknu uplatnit a hotovo, neměl jsem žádný problém až na tu včerejší chybu.

    Fajn hru pezt
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce jede už po několikátý! Vzory pod plánem tam nejsou pro srandu králíkům! Tak snad není ani možné se nějak splést!o_O
    Jináč ráno vytočeno 2x +1,tak jsem tomu pomoh třema řádky na SH.:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.