Světluškové soumračné gala (11.8. - 17.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    světlušky baví, pěstování ok, nic překombinovaného.. ;) jdu do nich a jako vždy.. co udělám to udělám :D kdo jde do nich hodně zdaru při lovu :D ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/21
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Farma předělaná k mé potřebě - chlévy, stromy.:) Koukám, že do odměn přidali body sezóny.;) Přiznám se, že jsem si nechala asi 3/4 plochy políček na hlavní. Možná, že něco napěstuji.:) Chtěla bych alespoň nálepku, když už. V sezóně jsem v 38, takže i body do sezóny by se hodily, ale potřebuji jiné, důležité věci -slepice, králíky. o_OTo krmivo pro anakondy je bezedné o_Oa tolik stříbrňáků za slepice a králíky dávat fakt nebudu. :eek::wuerg:
    Taky jsem se podívala do Farmářského domu, jaké že mám vytuněné rostliny.o_O To je dobrá minulost, když cibule, karafiáty byly topem.:) Vše jsem včera zrušila a půjdu nanovo. Teď se musím podívat, jak se to vůbec dělá a přeměnit to. :)
    Je tu někdo, kdo dělal v nedávné době změnu ve Farmářském domě a poradil mi, co je asi tak nejlepší, na šlechtění? :)Vím, že zase se v tom budu plácat. Za ochotu .... děkuji ;);)
     
    moncicak7070, Štika a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím všechny svobodné farmářské otroky.

    Mám-nemám? Mám-nemám? Mám...

    Tak jsem si právě hodil kopretinou a padlo číslo sedm, do akce tedy musím!
    No, ono bude ale problém si na tak výbornou akci vzpomenout, že bude, nebo že už běží...
    Já si totiž myslím že hra poslední dobou u mě vypěstovala závislost na skleróze.
    Ne, není to vůbec nebezpečné, myslím a dokonce bych řekl že to má své výhody, když jde tedy jen o farmu-tak určo.
    Moje žena mi někdy říká když mluvím o skleróze: " Miláčku? Víš že jsi nejšťastnější člověk na světě?
    Odpovídám už léta stejně: " Vím! Mám Tebe Miláčku.."
    "No to taky, ale hlavně máš všechno na co si vzpomeneš!"

    Tož vyvedenou akci přeji a krásný celý ???
    A rozhodně neužívejte žádné medikamenty na sklerózu!
    Váš Jonsdorf.
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Mám volníčko :) ale jestli ho chci trávit zrovna se světluškama na Farmě? Světlušky moc nemusím a stonek pro mne k ničemu,na BZ už nehraju snad jenom ty sezonní body i když poslední opakovací odměna sezony už za to moc nestojí. Zasazeno na padátka mám a uvidím jak to bude padat a pak se rozhodnu.
     
    Apachie1, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    1. 7*3 batohy,2. 7*4 stany, 3. 5*509 SB, 4. 6*8 termosiek, 5. 6*233 SB, 6. 8*1 batoh, 7. 7*18 termosiek, 8. 6*6 stanov, 9. 8*8 stanov, 10. 6*13 termosiek, 11. 8*2 batohy, 12. 5*369 SB, 13. 6*24 termosiek, 14. 7*140SB, 15. 6*10 stanov, 16. 7*2 batohy
    59 batohov(3658 SB+236 termosiek), 6768 SB, 188 stanov, 396 termosiek
    Snáď som to dobre spočítal, ak má niekto chuť, môže spraviť skúšku správnosti :)
    Kutilka70, ďakujem za opravu
     
    Naposledy upraveno: 11/8/21
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky jsem to včera zkoušela spočítat a snad 3. 5*509 SB. V tom případě by bylo o 509 SB více :music:
    Jinak ostatní mám stejně ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/21
    moncicak7070 a dinoalesi tohle ocenili.
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Richards76,
    asi to máš dobře na splnění 16. úkolů, ale já se obávám, že bude mít pravdu ašada01.
    To by znamenalo, že podle toho jakou odměnu chceš získat z těch patnácti možných, musíš dodávat napěstované a napadané.
    Ale hlavně, že pro zisk další odměny budeme muset dodávat na některé políčko víckrát,
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Nevím co počítáte ale podle mě je potřeba napěstit 12 030 SB, 61 batohů, 154 stanů a 622 termosek. V bobulích a termoskách je započítáno už i potřebné množství na mletí batohů.
    Tak si vemte do ruky papír a tužku a pěkně znovu :p

    Je možné, že jsem také někde sekl ;)
     
  9. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    petz,
    já hlavně řeším, jestli zůstanou osvětlené lucerny na které je již jednou dodané, nebo po dokončení jednoho vzoru zahasnou.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    A čtete, alespoň trochu FAQ, nebo se s tím dělám zbytečně ??

    Screenshot_1.png

    Takové otázky bych čekal od nějakého nováčka, ne od zkušeného matadora ;)
     
  11. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    petz,
    díky, samozřejmě, že čtu, jen nějak nepozorně. Nenašla jsem to, ani když jsem si přečetla příspěvek od ašada01.
    Díky
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Len 3. je podla mna zle - 5*509 SB by malo byt, nie?
    Takze podla mna bude treba 10426 SB, 188 stanoc a 396 termosiek (a z toho 59 batohov treba zomliet).
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Vezmu to čistě logicky. Já a Richards76 se shodujeme skoro na 100% :music:
    A info pro ostatní. Já počítala pouze to nejnutnější k rozsvícení :p
    Počítala jsem to na papíře a dokonce si malovala a vybarvovala xD

    P.S. A teď ještě koukám, že BigClick stihla mezitím reagovat. A ano, už jsem to psala že 3. 5*509 SB
     
    Naposledy upraveno: 11/8/21
    -samadoma- tohle ocenil(a).
  14. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    NESKLÍZET, AKCE OPĚT NENÍ V ČASOMÍŘE
     
    moncicak7070 a Borek51 tohle ocenili.
  15. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Pozor ještě to nejede............:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  16. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    14:04 hod. - někde něco vázne...
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    a jejda, zase je nějaké rozbité, ještěže jsem už naučená nejprve hledat zda akce běží a teprve potom sklízet
     
    Atina5454 tohle ocenil(a).
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak soudruzi mají zase zpoždění... zdá se, že pověstné "v zemi, kde zítra již znamená včera" je poněkud nakažlivé, zejména mezi eurasijskými národy... nebo že by šlo o zpoždění intelektuální?
     
    moncicak7070 a Atina5454 tohle ocenili.
  19. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Asi tuhle akci dělat nebudu,odměny nic moc v poslední době.
     
  20. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Nic a nic se neděje :cry::cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.