Světlušková soumračná slavnost (14.6. - 20.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Kdybych se pořádně věnovala této akci, tak by mi nemohlo chybět 19 ks akčního kvítí, no co za necelou hodinu bude konec. Je to ponaučení pro příště.
    Alpy nikdy nebudou prioritou, abych kvůli nim zanedbávala farmu. Ne nadarmo se říká " Mnoho psů - zajícova smrt."
    Přeji všem pěkný večer
     
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Dob to mi právě nejde. Ať klikám jak chci a kam chci, tlačítko uplatnit se mi neobjeví. Takže musím jít na jiný úkol.
    Hru snad dokončím.
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem jdu také se svou troškou do mlýna ,akci jsem dokončila ,získala jsem 100% na kole a použila také bonus z lišty a nějaké kapky a mám hotovo ,stonek už pracuje,akce byla docela pohodová,jen jsem zbytečně přepěstovala dva tisíce ,špatně jsem si to spočítala,moje chyba,všem kdo ještě pracují na akci ať se jim daří,
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] Dobré ráno, komplet ;):). Akce skvělá. Všem, kdo máte také hotovo, gratuluji a těm, co pokračují přeji mnoho úspěchů .... ať se daří ;). Hezký pátek :)
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovooo! KŠ dalo 100 % do stodoly, pak jedna otočka narcisků na baterky. A je vymalováno. Hotovsům gratuluji, těm, kdo pěstují hodně úspěchů. Všem krásný víkend.
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kolo neštěstí nic nedalo tak teprve 9 kousků splněno beru je od zadu kvulivá upgrejduxD
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, s kolem jsem netočila, času dost jen s MJS, vodou a bobkama (3.488 ks akčního plevele). Stanů už mám téměř dvojnásobek potřebného počtu, ale i termosky (baterky, jak napsala Ciri13) jsou na počtu 408. To dopadá. Akorát bych lískla toho vývojáře, který umístil přístupovou ikonu na divošku, když se pěstuje do této akce na hlavní louce...
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nevím kdo to tam programuje ale měly ho vyhodit.
    Stanů, kterých potřebuju pár kousků mám asi už 8000 a butylek kterých potřebuju asi půl milionu, protože jsou ještě potřeba na batohy, mám silný nedostatek.
    Stanů mi vypadlo asi 120 i z Melounů zatímco butylek mi vypadlo 70 z Kosatce (přes noc abych měl padátka)

    Asi nedokončím, protože nemám bonusy (200 modrejch a nic) a abych sázel dlouhý kvůli padátkům zase nemůžu protože potřebuju akční.
    Prostě standartní začarovaný kruh.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, já jsem si třeba na padátka vyšlechtila šafrán, který se všemi bonusy ze skleníku, vánočkou, nevinností, vodou, hnojem a SH dozraje okamžitě. Takže o padátka na farmě se nikdy nebojím. Těch zelených kapek není nikdy potřeba moc, protože to padá z každého velkého pole. A když bych chtěla s SH hýřit, na polovičních polích je to taky paráda :)
    Tady to padá dobře i z akčního plevele, tak nemusím ničím urychlovat...
     
    Naposledy upraveno: 16/6/23
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já mám vyšlechtěnou Cibuli, Artyčok a Jiřinu a stejně mi to nepadá.
     
    Helena1313, -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak už taky hotovo dnes odpo :)
    [​IMG]
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak jdu do finiše, zítra bych měla dodělat. Padátek mám zatím dost. Času je habaděj, všem co nemají hotovo přeji uspěšné dodělání akce.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, zřejmě sis pozorně nepřečetl to, co jsem napsala. Vyšlechtěný šafrán dozrává se všemi vychytávkami okamžitě, takže pokud má farmář v zásobě pár zelených kapek, jsou pajdátka vcukuletu. Je dostupný od lvl 145. Stačí jen trpělivost ve skleníku...
     
  14. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte akcia lahká v piatok na obed už ukončená
     
  15. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Dnes jsem opravdu spokojená akce hotová a ještě mi vypadla želva nádherná , tak velký úspěch.!:D
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]... hezké ráno všem :) tak jako vždy jsem se do toho pustila zase v sobotu, kdy je čas a klídeček :p akcička

    hotová, no původně jsem chtěla vybrat jen upgrady, ale o jeden bych pro neudělání celé akce přišla. Kolo moc nedalo, použila jsem Jacky a bonusy a zbytek dne využiju na pěstování kytí do družstva, protože na trhu jsou samí hamouni xD kdo finišuje držím palečky ;)



     
  17. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj všem :)
    [​IMG] Jedu jen MJS+voda+hnůj a stonek je doma ;)

    Edit: [​IMG] hotovo :music:
     
    Naposledy upraveno: 17/6/23
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tady mám hotovo,
    [​IMG]
    Tohle zbylo:
    [​IMG]
     
  19. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Jak opravím, když spletu vzor a jiný se už nedá použít? Zvoraný předposlední o(.
    Díky
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Rosmas34 - neopravíš. Rozsviť lucerny, které vzor vyžaduje a po té dej uplatnit. Lucerny, které máš navíc jsou "ztracené"

    Přeji fajn hru
     
    INČUČUNA1959, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.