Světelná stezka (14.7. - 20.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jé jsem to ale blb no jo ok moje chyba nekoukala jsem až dozadu no nic hvězdičky už vybrané
    asi mám plnou hlavu záplav jsem už 14 dnů v německu na dovče a 40 km od záplav ok dík za info
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chyba týkající se nákupu beden Piccolo by již měla být opravena. ;)
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tak jsem si myslela, že Piccolo bednu koupím až zítra, dnes koupeny pouze 2 a třetí mi koupit nešla. Tak opravdu chybička je opravena, koupila jsem si třetí Piccolku. Výsledek zítra - písnu.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Postřikovací umění.
    Edit: Věčný lov pokladů.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/21
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ehm, tak to bylo zakerny, nekouknul jsem do popisu a uteklo mi ze ty 4 obrazky nejsou všechno a hvezdicky nesly do beden, ale uvidíme zda to dozenu do konce akce a jesty ty tri bedny vzadu dostanu... chybi jen kousek a bude komplet akce a pak jen otáčet 6* po 10 hodinách...
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Asi jsem udělala sousedům budíček. Odtajnila jsem třetí Piccolo vednu. A dočkala jsem se. Mám florenovník. Mám neskutečnou radost a normálně mi hrkly slzy do očí. Dočkala jsem se. xD:DxD:D Bože, mě fakt stačí málo k radosti.;) Mám florenovník, mám florenovník. Jupíííí :).
    Takže kdo na něj čeká, nesmutněte a počkejte si. Taky se dočkáte.
    Přeji pěkný den a hodně štěstí.
     
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky se zadařilo a mám florenovník a taky první a taky plav. zábava a postřik. umění (ráno dalo 79100000)
     
    Naposledy upraveno: 19/7/21
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Procházela jsem z nudy mapu a nenašla jsem za kokosy políčko, co dává 12 mincí za 10 hodin :), je to tam někde? nebo jsem slepá, jinak jsem našla vše
     
    Naposledy upraveno: 19/7/21
    -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 je přesně na místě, které je označeno ve FAQ. ;)

    upload_2021-7-19_12-10-0.png
     
    -Jara05-, Helena1313 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jééé, už jsem ho také našla :p byla potvůrka schovaná, jsem fakt slepá. Ještě by mne zajímalo, jestli jsou hráči spokojeni, že mají přísun hvězdičkových mincí jen 2x za den, kdyby to bylo po 8 hodinách, tak se to dá zvládnout 3x a to vždy bývalo, pokud si dobře pamatuji, tak to nějak zkrouhli, aby jste si nepřilepšili
     
    -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sbírat mince 2x denně mi zejména během léta přijde mnohem přijatelnější, než v průměru získávat podobné množství mincí a sklízet 3x denně. Ale samozřejmě na to může mít každý svůj názor. ;)
     
  12. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    otvorila som piccolo bednu a mám genius zvládajúci viac veci naraz. neviem čo všetko dáva. Máte ju niekto
    Ďakujem
     
    -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Sláva, řádek řádku je i po třech 13,5 hod, směnách jsem to nějak plácala a ze dvou piccolo beden vyrostlo 2x kouzelný klobouk
     
    Naposledy upraveno: 19/7/21
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    Ďakujem pezt
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. burds

    burds Titán fóra

    Madulko blahopřeji k florenovníku.Atˇse ti daří dál
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak a ted jsem na řadě snad už i já:p

    jináč taky hotovo
     
    Naposledy upraveno: 19/7/21
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Aj mne by sa hodil no zatial sa musim uspokojit s Jackem a carovnym klobukom :) Ale to mam od minula teraz mi vypadol tanec listov a Vili pramen ach jo :eek:
    No Madulke blahozelam aj ostatnym kto ziskal florenak :inlove: mne mozno vypadne z tej posledne ;):pxD
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak pocatecni chyba a treti bedna Piccolo nebude... co bylo v tech z první stranky ani nemluvim, tak snad bude dost aspoň na oranzovy chlivek, to je jistota podle myho lepsi...
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.