Světelná stezka (14.7. - 20.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Hlásím hotovo. Ani jsem moc nepřepěstovala. ;) Ráno jsem dodala vše potřebné a aktivovala stonek. Nyní nesmím zapomenout sbírat á 10 hod mince.
    Odměny jsem si zatím žádné nevybrala. Syslím mince a potom se z toho asi poměju.xD
    Přeji pěkný den, ikdyž u nás prší a hodně zdaru při pěstování.:)
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dostala jsem skorohadilova z picola bedny a ráno na mě vybafla žl. výrobna jap.kapra.Cokoli jsem čekala ale asi 10 let starou výrobnu tedy ne>:(Nikam jsem nespěchala,přesto jsem akci dokončila .Jen zapomínám sbírat mince, ale když na mě čeká taková odměna tak je to jedno:(
     
  3. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    kupoval někdo všechny tři Piccolo bedny? Nejde mi koupit třetí, dvě bez problému.
    Farmaření zdar! kája53
     
    jisenka53, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kája53

    A máš dost hvězdičkových mincí ?
     
    Helena1313 a kája53 tohle ocenili.
  5. kája53

    kája53 Expert fóra

    pezt - dobrej fór, jenom jsem chtěl vědět, jestli je chybka u mě nebo systémová, než budu otravovat podporu.
    Farmaření zdar! kája53
     
  6. missinka249

    missinka249 Zelenáč fóra

    z piccola florenovník,jupíí
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kája53

    Máš pravdu nejde koupit ani mě, pozeptám se kde je problém.
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ještě jednou nasadím krokus a také hotovo,nikam nespěchám času dost.Vybrány dvě bedny a padátka ty vyskakovaly jedna báseň.Už jenom budu sbírat mince,ráno nahodím stonek a hurá na sázení červené řepy.
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    pezt - ahoj, já už napsal na podporu. Dík za info. kája53

    Edit: Cyba je systémová, předáno vývojářům k opravě.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/21
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Toz mi Puffin na obou plochach zasel drakulovu orchidej misto akční, ač jsem klikala furt na správnou ikonu. No, tak to budu muset dohnat večer doma na PC s kapkama :-(
     
  11. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    Ahoj jak jste získali ty truhly mě ta bedna dává samé blbosti už jich mám koupených 5 a žádná truhla
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  12. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Tak mne to dovolilo kupit aj poslednu, tretiu Piccolo debnu a pripisalo mi ju aj na sklad. Mozno je len problem na niektorych uctoch...
    Co ja budem robit s tolkymi frnakovnikmi???:music::music:xDxD
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, ani jsem nedoufala, že už vyberu 3 odměny za 70 mincí, ale stalo se, i když tam žádná pikolo bedna nebyla, jedna dekorace a ostatní tajemné chlívky, zatím jsou v liště, když nebude stonek, nevadí, veliká gratulace všem, kdo má hotovo.
     
  14. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    hana555,pikolo jsou v odměnách až na konci,musíš popojet šipkou.
     
    kutilka70, Pitrýsek47 a dinoalesi tohle ocenili.
  15. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, doplnila jsem krokusy ale klíč na odemknutí nikde. Nevím, vám šly klíče po dodání odemknout? Přitom mi svítí, že bych mohla namlít sazeničky, ale ve mlýně nic.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/21
    kája53 tohle ocenil(a).
  16. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    rysak87 jak když to dává náhodnou odměnu z těch co tam jsou a navíc mi to davá stále stále stejný podivuhodný strom
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 - ahoj, klíč za krokusy dostaneš na poli č. 7.
    Dodej krokusy na následující políčko č.8 a poté si klíčem odemkneš buď č.9 (kokosová semínka) nebo č.17 (dýňová semínka).
    Políčko, na které lze vstoupit, vždycky slabě pulsuje.

    klíč.png

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    .hana555. - ahoj, bedny Piccolo jsou až na konci nabídky (lze je zakoupit přímo) - prolistuj to šipečkou vpravo.
    Pokud kupuješ bedny ohnivé stezky, tak z těch sice můžeš tuto bednu Piccolo získat, ale také nemusíš - je to o náhodě.

    pic01.png pic02.png
     
    Naposledy upraveno: 17/7/21
    kája53 a Helena1313 tohle ocenili.
  18. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Skali, moc Ti děkuji, podařilo se :).
     
    kája53 a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 - tak to je super. Taky jsem tam maličko zazmatkovala ;)
     
  20. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    Helena1313 jejda moc děkuji těch šipek jsem si vůbec nevšimla a já jsem 350 těch penízků vydala za blbosti
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.