Světelná stezka (14.7. - 20.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den, mám hotovo a nejde mi otevřít stonek. Kde dělám chybu. Děkuji za pomoc.:sleepy::sleepy::sleepy:
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím mamča50, dodala jsi pyro prášek do prostřední svatyně na stezce uprostřed?
    Tam je stonek ukrytý a aktivuje se dodáním prášku=padátka.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    První část jsem delal na hrbitove, tam mi chybi jedna otocka, ale klic na druhou jsem uz získal včera a delam baha... tak nevim zda jsem teda dost rychlej, zadny bonus zatím nepadl... jen to otaceni luceren co 10 hodin, to je zase věc...
     
    Helena1313, -Jara05- a babička-květa tohle ocenili.
  4. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj mamča50
    Co přesně máš hotovo? Máš dodáno vše od pole č.1 až po pole č.27?
     
    Helena1313 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak, poslední otočka na Farmě a už mě to pustilo na rozpěstovávání na Bubu-ploše. Poslední jsem si nechala na Baha. 8) Teď zjišťuju, že jsem se "rozjela" oproti info-návodu. Nu, co už.
     
  6. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj k.vitek
    Bylo jedno na které ploše začneš :)
    Jde začít pouze na políčkách 1, 9, 17 a ostatní se nám otvírají postupně podle dodávek ;)
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Všechno jsem překontrolovala, mám hotovo až ke stonku, dodání prášku, mám ho asi 1800 a nejde mi vložit, chybí tam ten řádek pro vložení.xD
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. kája53

    kája53 Expert fóra

    mamča50 - ahoj, zkontroluj si pole 25, 26 a 27 (podle toho, kterou plodinou jsi začínala).
    Možná nemáš dodáno těch 760 pyro prášků (celkem 3x). kája53
     
  9. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    mamča50
    Vypadá to, že na některých herních účtech vyzvednutí řádku nejde. Problém řešíme.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča50

    Jak psala kolegyně na některých herních účtech se může tento problém objevit, prosím kontaktuj herní podporu.
     
    Helena1313, mamča50 a 14087 tohle ocenili.
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám hotovo u strašidel, tam to na dvou plochách šlo rychle. Na Baha pěstuji jen na jedné a kousek, nechtělo se mi bourat, ale už mi chybí jen jedna sklizeň. Stejně ale budu muset počkat do večera, až mi na farmě dozraje laskavec na padátka. Těch mám zatím 2406ks, tak taky budou brzy komplet.
     
  12. 14087

    14087 Veterán fóra

    Rozpěstovávám strašidelnou ;) to půjde :D

    [​IMG]

    A mezi tím nasbírám pajdátka ;)
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No ja som sa konecne doplazila domov z roboty uff... Dnes to bola rychlovka :music:xD pouzila som jacka a tak som sa rychlejsie dostala k poslednemu klucu a kedze som mala 20 elixirov ;) tak uz frci aj baha :D :D:D Este ze som prisla na to ze nemusim cakat kym dodam poslednu dodavku,staci kluc a elixir a kym dokoncim jednu stezku druha uz frci naplno ;)
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už jsem na jedné farmě aktivovala stonek, na druhé to bude kolem 21. hodiny - poslední sklizeň v deštném pralese. Jsem ráda, že tentokráte nebyl problém s padátky a díky tomu, že klíče se získaly v předposledním kroku, tak nebyl problém dopředu rozpěstovat. Po zkušenostech z minulých akcí jsem si vždy hlídala elixír a dávala do řady za dlouhé mletí. Hvězdičkové mince zatím škudlím a rozmýšlím co si za ně pořídit. Chybí mi tady rady od zkušených spoluhráčů.
    Mějte se a přeji pěkný víkend!!
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak chybí 670 padátek :p Hrotit to nebudu, stejně to napadá samo ;)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som začal s tou najdlhšou na mesačnom a hubovom to mám hotovo.Dnes som sadil na Bahame tam mi treba 2 otočky a zajtra pokračujem na hlavnej a rúbanisku.Dnes toho bolo na mňa moc.Pozbieram na hlavnej čo som si rozpestoval a pôjdem do pelecha už mi oči utekajú šriegom:D:D.Dobrú noc žubrienky.
     
  17. amper10

    amper10 Pisálek fóra

    Po použití třetího klíče na třetí části se mi umožnila výroba pěti sazenic kokosu. Po jeho zasazení jsem ho při následném pokusu o sklizení nenašel. Pěkně děkuji za takovou akci.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj amper10, někdy se stane, že políčka vypadají jako prázdná a přitom na nich rostlina je. To zjistíš po najetí myší na políčko. Pokud i tak by byla pole prázdná, vyzkoušej restartovat hru. Nejlépe se odhlásit vypnout okno nebo klienta a znovu se přihlásit. Pokud by se ani potom rostliny neobjevily buď na poli nebo v inventáři, prosím kontaktuj herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  19. amper10

    amper10 Pisálek fóra

    Dave Lister

    Dík za odpověď. Ještě mě napadla jedna věc. Nemohlo se stát, že jsem namlel místo 5 kokosů 5 dýní. A potom jsem při setí zazmatkoval. protože kokosová semínka ve mlýně neschází. A já budu muset čekat na nových pět elixírů?


    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/21
    Helena1313 a Dave Lister tohle ocenili.
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    amper10, to je klidně možné, ale to zde na fóru nezjistíme. Jinak ano buď počkat na dalších 5ks nebo zakoupit nějaký z akčních košů.


    Není zač ;)



    Jen příště prosím necituj příspěvek pod který píšeš, stačí dotyčného oslovit. V tomto případě mě a napsat zprávu, děkuji ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.