Světelná stezka (14.7. - 20.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    burds - děkuji za gratulaci.
    petaM2001 - to bych ti moc přála. Vlastně to přeji každému, ať má každý min. po 1 ks florenovníku
    sovicka64 - děkuji, držím palce s odtajněním a výsledkem - florenovník.

    Hezký večer
     
    Naposledy upraveno: 19/7/21
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Z posledního pokusu mě konečně vypadla piccolo.Tak čekám,co z ní vyleze.Při mé smůle určitě něco co už mám.Dám vědět.
    A je to tady,jak jsem psala z jediné bedny 7-mý modrý kouzelný strom!To je bez komentáře.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/21
    Helena1313, kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z třetí zakoupené bedny Tečkovaný deštník.
    Edit: Mám ještě 166 mincí a váhám co za ně koupit. Zřejmě bedny stezky.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/21
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, ani jsem nedoufala, že tuto akci udělám celou, ale stalo se tak a navíc z jednoho tajemného domečku na mně vykoukla sojka, moje první, tak mám převelikou radost, všem přeji také úspěch při rozbalování těchto tajemniček.
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Bedny si nechám asi na Vánoce - mám jich zatím 19 a nevím zda bych unesla tolik "štěstí a radostí" po odtajnění.
    Florenovníky mám 2 ( jeden z KŠ a druhý za akce) a tím jsem asi vyčerpala veškeré množství, které má farma z náhody získala.
    Vzhledem k tomu, že z beden s bonusy stále získávám vše ostatní než tolik potřebný Bonus rostlinných výnosů - můj optimismus je na nule.
    To bude vidět hned jak otevřu Bedny ohnivé stezky.
    Mějte se fajn a užívejte léta - pokud možno s Farmeramou.
     
  6. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já neměla pikolo bednu ani z jedné z bedýnek :cry::cry: Tak nic,jsem se tááák těšila;):p
     
    -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zejdy- měla jsi zajet na konec a koupit za 180* tam jsou 3 ;)
     
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Prosím pole 25 až 28 a tím řadu na stonku získám jen koupením za skutečné peníze? Při kliknutí na ně se mi objevuje pouze koupit. Moc děkuji....
     
  9. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ja-pe - ahoj, do těchto polí se vkládají padátka pyro prášek, po obvodové 760 x 3 až pak se ti otevře pole 28 kde musíš dodat 1180 pyro prášků. Musíš mít aktivovaná všechna pole po obvodu myslím tím 25,26 a 27. To ti napadalo málo padátek. Kolik ti jich chybí, můžeš požádat v diskusi o posílání dárků o nějaká padátka. Pošlu ti z vedlejší farmy. Mě jich napadalo zatím navíc 3459. Kdyby to šlo, pošlu vše. Přeji příjemnou hru.
    Akce končí až ve 22.00 hodin, to ti ještě nějaké prášky mohou napadat. Nebo nemáš možnost použít kaštanový řádek s okamžitou sklizní.
     
    Helena1313, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ja-pe

    Pole 25 až 28 se otevírají za akční padátko Pyro prášek, důležité je mít i otevřené políčka propojující jednotlivé svícny pro pole 25 jsou to pole číslo 12 a 6
    Vše najdeš ve FAQ k akci
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. modra-vila

    modra-vila Pisálek fóra

    zdravím zeptám se, mohu dodat padátka, když nemám splněné všechny 3 světy??
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modra-vila - ahoj, pokud nemáš splněné všechny tři části akce, ke stonku se nedostaneš.
    Viz FAQ k akci:

    upload_2021-7-20_15-11-22.png
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Už jsem to psala - štěstí z beden či tajemna je zatím u někoho jiného - z 10 skoroandulek - andulka = 0
    Z "ohnivých beden" - nic, čeho bych neměla hafo, ale nevadí, snad někomu při OaD udělám radost.
     
    moncicak7070 a kája53 tohle ocenili.
  14. modra-vila

    modra-vila Pisálek fóra

    OK díky za odpověď!:)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  15. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Děkuji všem za radu,uvidím,co ještě seženu . Pyro prášek ještě chybí......

    ***odstraněna žádost o padátka - na to máme speciální vlákno
    Zasílání a výměna dárků
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem prošla světelnou stezkou včera večer v ústavu. Teda klikat na tom mém pidizařízení na ikony a dodávat, to byl adrenalin; místo krásných obrázků jsem tam měla takové čtverečky, které se vzájemně překrývaly. Ale splněno, dodáno, řádek řádí, ráno jsem na PC zkontrolovala, jestli mám úplně všechno. Tentokrát kvůli tomu, jak jsem nic nepočítala a jen střídala akční kytky s dlouhodobými kvůli pajdátkům, mám drobátko přepěstováno a to všude xD
    [​IMG]
    Ještě musím o půl osmé naposledy sklidit hvězdičkové mince, chybí mi na poslední kouzelnou bednu. I když, kdybych ji nekoupila, asi o nic nepřijdu. Z první mám tanec v listí, ze druhé medvědího kámoše. Ale co kdyby tam fakt byl ten floreňák? Na dvou dárkových farmách je mám z kompenzačního balíčku; tam jsou mi platné jak svini sedlo ;)
     
    -Jara05- a duna.duna1 tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zase nic :cry: piccolo tečkovanej deštník a křeččí past :wuerg:no ještě jedna bedna je na ploěe:music:
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak se musím také pochlubit ..... před chvilkou jsem vybrala poslední mince, za ně koupila třetí Piccolo bednu a jelikož jsem byla nedočkavá, odtajnila ji za FL .... a světe div se, vypadl Florenovník :inlove:. Jak málo stačí k "dětské" radosti :music:
     
  19. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak já jsem dala na plochu tři Piccola bedny, mám dva x kouzelný klobouk a festival světla, spokojenost :)! Dala jsem i bednu z úkolu v družstvu a z té byl věčný lov pokladů.
     
  20. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Tak začíná to být trochu kovbojka. 1120 pyroprášku a nějak to zlenivělo. Já snad budu muset něco dokoupit, protože splnit všechno a nedosáhnout nakonec na řádek, to fakt naštve. No nic, za hodinu poslední sklizeň a pak se uvidí, jestli těch 60 ještě vypadne.

    ***

    Hurá - 1182 :)

    ***odstraněna citace příspěvku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.