Sváteční přípravy (13.12. - 19.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jo jo už přišel a stonek stonkuje:p;)
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak hlásím, že já splnil včera do půlnoci, ale pobočky měly málo padátek, tož jsem hodil nějaké to jiné bejlí a mám vše v cajku. Dál nepěstuji. :)
    Všem přeji trpělivost při snaze obdarovávání tu bručounů tu ptáků. Však času fůra a mezitím je třeba na plochy dát náklad z cugu. Doufám, že aspoň jednoho luskouna mi nadělí.;)
     
  3. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit. Farmářka_X
    už 24 hodin čekám na 4 tučňáky, velká trpělivost a asi to vypadá a může se stát ,že takto s touto trpělivostí akci nedokončím

    jen jsem si poplakal ,najednou už to šlo díky

    **Sloučeny příspěvky**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/23
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sejda621 - nepiš více příspěvků pod sebe pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit u svého příspěvku

    upload_2023-12-18_10-38-33.png

    Přeji hezký den
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké odpoledne, mám hotovo. Pěstovala jsem jen s MJS a vodou. Prázdné láhve krásně popadaly z akčního kvítí. Jiný doping nebyl třeba. Dodávání na hlavní bylo v poho. O chlup horší na Baha. Tam pomáhalo dodávání na střídačku. Pak jsem měla medvědy hotové bylo jich na rozdávání. Přepnutí do Alp pomohlo. Holt soudruzi z NDR/Číny vymysleli "inteligentní" věc.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, hotovo jsem měla včera odpoledne; moje nervová soustava nevydržela pomalé přibývání akčního plevele, tak jsem aktivovala Jacky, do zlatého slotu šoupla 100% (když Vehikl má volno) a už to jelo. Zřejmě to bylo nějaké vnuknutí, neb o půl desáté večer jsem byla odvolaná z dovolené, plánované až do druhého ledna a zas musím makat, nemoci se šíří pracovním kolektivem xD
    Neva, využila jsem Jacky a bonus na mírné doplnění stodoly, zdecimované po dožínkách, o zvěř, rostliny i plody stromů.
    Hlavně, že mám další řádek. To, že musím zase vstávat do práce, je podružná záležitost ;)
    Doufám, že se všichni propěstují, promelou a prododávají k přetržení cílové pásky.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/23
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nikam nechvátám, hotovo komplet budu mít s poslední dnešní sklizní (chybí večeře pro 2 tučtuč). Pak asi využiji jeden volný den dojezdu akce a vyložím veškeré stromové a zvěřné tajemno, které se mi naplevelilo za poslední akce od dožínek. To budu valit oči o_OxD.
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja zobkam uz asi 3 den no bosorka to flakala a skoncila az dnes xD
     
    bačkora85, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  9. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    pěkný večer,
    ve vyskakovacím okně se objevila jenom odměna v podobě dárku od tučnáčice Pavly, nikoliv bedna s bonusem II, mám psát na podporu jestli se připsala jak má? děkuji

    Dave Lister: dobře. děkuji.

    krásný zbytek adventu všem a hezké svátky
     
    Naposledy upraveno: 19/12/23
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj beruška-86, toto se mi stalo také, ale bedna s farmářským bonusem II se v pořádku připsala.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    lacrima, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. wikky29

    wikky29 Pisálek fóra

    Hezké odpoledne všem. Po milionech restartování, hodinách čekání na načtení atd. ........ konečně vše sklizeno, vytočeno, já nejvíc, obdarováno a HOTOVO. Jen díky tomu, že jsem dostala nový noťas, jsem s ní několikrát nepraštila o zem:inlove:, jako by ke stresu nestačilo předvánoční šílenství ;). Přeji všem klidné svátky, pohodu, štěstí a zdraví. A moooooooc se těším až na nás kdokoliv přestane útočit....:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    AKOALAA, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.