Sváteční přípravy (13.12. - 19.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Ahoj jaké dekorky?
     
    -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    První úkol na farmě splněn, nálepka je doma. Elf je mezi stužkami špatně vidět. Na plantáži jsou postavy výraznější.
    mrkvicka9: Mrkni do FAQ, dekorace. Zrovna nedávno byla jedna v akci, trůní v muzeu (pekárna...).
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    KŠ mi dalo 100%/24hod....takže hurááááá.
    Padátka:
    Nástroje - 193 (Laskavec)
    Lahve - 188 (Pobyška)

    Rozpěstovávám.

    Dotaz - má už někdo hotovo :D
     
  4. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Děkuji
     
    babina51, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Průběžný stav : [​IMG]
    Ještě 2x otočím akční na baha a bude to.
    Podotýkám,že výsledků na baha bylo dosaženo s 28 JC ,na farmě okamžitou sklizní na pohopolích!
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj kaolín11,kolik jsi použil bonusu že už to máš hotové.
     
    babina51, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    200% diamant,3x Jack,1x +1 do stodoly a zuzanu. Zisk byl 16 rostlin z jednoho pole 1x1.:)
    Jinak na stonek potřebujeme:
    Máma Betty chce 16 x jablko v karamelu,takže nejprve semlít 16x sladký sirup
    Tučňáčice Pavla chce 18x vánoční lízátko,takže nejprve semlít 36x sladký sirup
    Elf Sheldon chce 20 x dárek k vánocům
    Raději sem si to napsal na papírek,abych to nepopletl!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 13/12/23
  8. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Akci začínám a uvidím kam dojdu a co mi dovolí padátka. Stonek by se hodil :D. Jóóó 16 rostlin z políčka to by se mi hodilo :p
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tohle se tedy moc nepovedlo!
    [​IMG] :wuerg:
    Aby se objevil tučňák,nepomůže vypnout postavičky,musí se restartovat hra.A čekat,čekat,čekat,ještě chvílí čekat,než se hra načte!!:cry: Pak se párkát nakrmí a musí se to absolvovat znova.Fakt vopruz!o_O
     
  10. .Šňuky.

    .Šňuky. Pisálek fóra

    Akcia je dosť náročná a odmeny nie sú adekvátne teda ani boh vie ako zaujímavé. Čakala som, že pri tých problémoch čo máme s Farmou budú odmeny lepšie - teda bohatie ale už tiež asi skončím po OaD.
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak to by bylo, ještě jsem zasadila, ať využiju bonusy a něco z těch postaviček vytřískám :p
    [​IMG]
    [​IMG]

    Taky jsem párkrát restartovala hru kvůli postavičkám.
    Ať se vám daří ;)
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Napěstováno bych měl...
    [​IMG] [​IMG]

    ...a teď ještě padátka na Baha...;)

    Na Farmě už i dodáno...A situace na Baha?
    [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/12/23
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No a já tam mám samé tučňáky a mámu žádnou, přitom jsem pomlel jablka :D. Už jsem fakt na Chocholouška.
    Edit: Kytka2001: Ani bych se nedivil, kdyby mi už hráblo, ale na farmě je Elf a na plantáži 2 pajďuláci: Máma (medvěd)a Tučňáčice (Pavla).
    Když se mi na plantáži mrskají samé Pavly (tučňáci) a ani jedna máma, tak je to podobné jako u kaolína. Jenže obráceně. (příspěvek č.49)
    Takže, zřejmě jsem se ještě nezcvoknul a hledám správně.
    Edit č.2: No vidíš, tak jsme dva a nejdou vystrnadit.xD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/23
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek
    A hledáš na správné ploše? Jiný panďulák je na Farmě a jiný na Baha...;)

    Tak koukám, že na Baha je vskutku mnoho tučnáků a málo medvědů...xD

    Já ty tučňáky zaháním klávesou F5...:p
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Napěstováno bych měla, teď se ještě pokaždé dostat zpátky farmu, při tom neustálém odhlašování a přihlašování, aby se změnily postavičky se načítá dlouho a nyní vůbec. Sice chybí padátka ještě na 4 hry na Baha, ale to počká. Zbytečně komplikované, dvě postavičky, dvě rostliny, tři mletí.Odměny za dodávky nejsou až tak, abych přepěstovala. Na farmě budu pokračovat, jedna kytka,jedno mletí a zatím z 2O nakrmení 3x bedna s bonusy.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky, už rozpěstovávám :D
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nedalo mi to a dumal sem jak bych záplavu medvědů , nebo tučňáků ošálil a jediné co pomohlo,bylo navštívit Alpy!8) Stačí vyjet lanovkou a vrátit se nazpět.Akorát mám obavu,že je to podobný restartu!:wuerg:
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak na Baha už se mele a na farmě jsem to trochu přehnal, ale chci zkusit kolik bude Beden s bonusy. Ještě bude jedna sklizeň. Tak snad z toho něco kápne. 8)


    upload_2023-12-13_20-32-19.png

    upload_2023-12-13_20-33-25.png


    Přeji úspěšné dokončení akce.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To jsem opravdu nepobral, proč se musí medvěd změnit na tučňáka a nemůže zůstat medvědem a obráceně. Kdyby byly postavy 2:2, beru. Jinak ať RT příště nevymýšlí složitosti a nechá jednu postavu, klidně na farmě i na ostrovech. Bylo by i mletí jednodušší.
    F5 sice pomůže, ale při současném zpomalení hry je to věčné čekání.
    Na hory ani nelezu, tam už jsem nebyl asi měsíc, taky bych se nemusel dostat zpět ;)(sekne se a šlus).
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, jak u koho... zkusila jsem to a při tom alpy nehraji. Vyrazilo mě to rovnou ze hry. Do konce akce ty tři tučňáky určitě nakrmím. Nakrmením 15 tučňáků jsem strávila hodinu času, to jsou přece pouhé 4 minuty na jednoho tučňáka.xD
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.