Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Vynechávám !!!!!
    Na sváteční dny je to moc zabraného času a odměna také nic moc. Hra už mi sebrala chuť i sázet seno, na vše 10x kliknout a ještě F5.
    Hraji to už nějaký rok a o to víc mne to mrzí, ale budu muset hru ukončit a nebo dát rezervaci u Chocholouška.
    P.s
    Přeji všem pohodové svátky a hlavně zdravíčko.
    Opatrujte se !!!
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Takže Cesty Alchymie v novém oblečku. A s tím "mletím nasucho" přišel tenkrát v létě jan.svatek.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/20
  3. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Taky žádné nadšení se nekoná,kdy na vánoce dali něco nového? Kdyby tato hra nebyla nedávno ,tak by mně to i bavilo ,jenže opsat úkol umí každý ! Kde se poděla nějaká kreativita, nebo je už vyčerpáno a programátoři zkouší co vydržíme ?:music:
     
    irenabenczeova, pompo68 a tenista99 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olčaML - ahoj, raději ať opíší úkol a věnují se naplno funkčnosti unity a pracují na odstraňování chyb ;)
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no, do pred Troch Kráľov, neviem, či sa to dá stihnúťxD, radšej to do pozajtra napestujem, lebo potom už budem len otvárať darčeky a jesť a , čo ja viem, čo ešte robíte keď nečakáte v rade na vlek8)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Lyzarka - ten fígl je z minulé podobné akce, už nevím, kdo ho vymyslel, ale je to dobrý nápad;), minule jsem nevyužila, tentokrát to budu tak praktikovat na farmě, kde melu SK, tam to půjde snadno. Až budu potřebovat semleté, hodím to na bahu a bude to hned. Skali, díky za připomenutí
     
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    A můžu začít kde chci? třeba od Měsíčního pole? nebo musím začít od pole č. 1?
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řada na magickém stonku "Sváteční banket" nic moc odměna a ostatní taky.. ale co stihnu, to stihnu. Farmu mám celý den otevřenou:p;)
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  9. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    vídím že tu jsou všichni tak negativní, no jo kdo chce bít v této době pozitivní. Všem veselé svátky a budte ohleduplní
     
    Learka, kutilka70 a tenista99 tohle ocenili.
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Pohanka a pobyška připravena :) Začnu nejspíš taky na měsíčním světě kvůli pěstování do družstva :)
    Přes vánoce nic stejně nedělám jen cvičim ( když jim cukroví musím ) :D Za celý rok mám týdně jen dva dny pauzu :) A o vánocích koukám jen na tv atd takže farma už 11 let pro mě k vánocům neodmyslitelně patří :D
     
  11. keliška51

    keliška51 Zelenáč fóra

    Jsem na tom úplně stejně. Pole se tváří jako zrovna zaseté a přitom jsou na sklízení a stromy vykazují že jsou dozráté a přitom na nich není žádné ovoce. Hra je už o ničem. Doby kdy jsem trávila velmi mnoho času na farmě jsou již minulostí. Ruční sklízení je některých místech zcela nemožné díky tomu že to zakryje štítek s popiskem.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    keliška51: tak se nenervuj a přepni na Flash, zatím ještě funguje.
    Jasně, že rozpěstuju i něco napěstuju a banket si nenechám ujít ;)
     
    -Jara05-, zejdy66 a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sezóna byla nakonec prodloužena, tudíž skončí zároveň s touto akcí.
     
    Learka, jana563 a Skali tohle ocenili.
  14. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Tak všechno připraveno na rozjezd akce a farma načítá klasicky do 55% a dvě bláznivé ovce se tam můžou s tím kolečkem strhnout. Velmi zábavné , řekl bych až k popukání. Lépe nás RT pobavit neumí? Už je to ohraná písnička 8)
     
  15. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Kde najdu těch slíbených 5 sazenic __
     
  16. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ani ja sa neviem dostat na farmu..nepusti ma ani adobe ani unity :( nic nefunguje..neda sa vybrat denny darcek,ani z kalendara darcek..nedaju sa do slotov dat žiadne bonusy,nejde koleso..nefunguje nič..čo asi robí RT??? už má vianoce?? Ja len nepochpoím jednu vec..je milion hier a všade všetko funguje a toto unity nie a nie..
     
    Naposledy upraveno: 22/12/20
    velik52, Borek51 a malanek70 tohle ocenili.
  17. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Hm tak zase nic zase to nejde,to je hrozný tohle:sleepy:
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  18. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    nemám lžíci????
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nemám Farmu. ?????
    V ničem.
    :DxD

    Edit
    Nenačetla se ani za půl hodiny, jdu si po svých a na vypečenou akci peču.
    Pa pá.
     
    Naposledy upraveno: 22/12/20
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Kdyby se raději celý RT vybodl na akce a věnoval se tomu aby hra šlapala jak má a ne tenhle paskvil,odradí to spoustu hráčů od dalšího pokračování,snad to není záměr:mad::mad::mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.