Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už rozpestovávam žlté sviečky to by som už mohol akciu dorobiť ľavou zadnou.Nebolo a ani nie je kam utekať:D:D.
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam fajront v robote aj na farme o))))) Uz budem len vegetit a doplnovat stavy :) a este budem cakat na Novy rok,snad bude lepsi ako tento :) Tak Vam prajem hlavne vela zdravia v Novom roku lebo bez neho nieje nic ....
    No a snad Uniti bude frcat v Novom roku lepsie aby sme sa tu mohli zabavat dalej o)))))
     
    Naposledy upraveno: 30/12/20
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ze 3 TS na sojku - orel žlutý,žlutá výrobna trezorů a havyš.ještě že je OD,kde jsem získala 2 stáje sojky.Jinak dodělávám poslední svíčkuzelenou.Z piccolo bedny puntíkovaný deštník,takže paráda.

    LV 227
     
  4. 007lala

    007lala Pilný autor

    Dokončila jsem akci dopoledne, tak nějak celkem pianko, bez plýtvání SH, jen s hnojem, vodou a MJS. Šlo by to i dřív, ale měla jsem prostoje, zapomínala jsem často sklidit. Za mě docela nudná, líná věc, ale na vánoční období vlastně dobrá, protože člověk měl čas i na rodinu, svátky a tak podobně. Odměny žádná velká sláva, kolo štěstí mi už asi nikdy žádný bonus nepřinese. Hraní na Unity i na klientovi je dost hrůza, obojí mi zamrzá a seká se a celé mě to tak nějak přestává bavit. Budou se muset páni a paní od Bigpointu od nového roku moc snažit, aby mě zase přitáhli zpět do tempa. Všem stále svíčkujícím přeju snadné dokončení a úplně všem farmářům hezký, klidný a zdravý rok 2021.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/20
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, potřebuju teď 3.200 těch zelených svítidel. Mám 1.268. Pak ještě 1.200. No, furt musím pěstovat akční. Ale času dost...:)
     
    -Kuteno- a k.vitek tohle ocenili.
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rak328 - dekorku zde na fóru ti nikdo nenajde. Můžeš zkusit požádat herní podporu o pomoc. Jak na to >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chybí mi osmnáct, 18, zelených svíček na předposlední dodávku. Krucinálfagothimlhergotnochamelhromtěťuk, já to do půlnoci nezvládnu :cry: Ještě že je dalších pět dnů, teda čtyři a půl, k dispozici 8)
     
  8. ragma77123

    ragma77123 Zelenáč fóra

    Já taky na dvou farmách nemám poslední dekoraci.
     
  9. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Akce dokončena už včera. Všem farmářům , farmářkám, moderátorům, RT, prostě všem lidičkám, přeji do celého nového roku hodně štěstí, lásky, pohody a hlavně moc a moc zdraví
     
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Akcia hotová. Všetkým prajem Šťastný Nový rok 2021 , najviac zdravia .
    A ďakujem za radu s tými sviečkami , dosť to pomohlo pri rozbehu novej farby :)
     
    Naposledy upraveno: 1/1/21
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce dokončena včera večer. Díky za vánočně pohodovou akci. Dala (dá) se krásně stihnout v pohodě a bez stresu. Jen ten začátek byl trochu nepovedený. Akce byla povedená přesně tak, jak se na vánoční akci sluší a patří. Farmářské povolání je sice náročné - pátek nebo svátek, makat kolem farmy se musí pořád. Přeci jen je fajn, si dát pauzu, odpočinout si, věnovat se více rodině, cukroví apod. Zvláště u té virtuální.
    Všem přeji vše nej do nového roku. Hodně zdraví a ať nám farmička šlape jak dobře namazané kolo.
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já mám hotovo už dlouho a už se docela nudím :D Nechce někdo sirky ? :D Rád bych se podělil :p

    [​IMG]

    Jinak všem krásný a šťastný nový rok a doufejme, že bude lepší než ten co byl, :) Že korona no asi neodejde, ale že vakcína pomůže, že tenista bude moct jít zase do gymu a že všichni budeme zdraví :) A i přeju hezky nový rok RT a děkuju za novoroční dárek, protože z 1 bedny s % mám toto:

    [​IMG]
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Přeji všem krásný Nový rok :inlove:

    Někdy je padátek nedostatek, ale tentokrát až příliš. Aktuálně zápalky 3599 o_O
     
  14. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Krásný Nový rok.Umelu 5 žlutých svíček,chci nasadit a svíčky nikde,tak rozpěstuju až budou zase svíčky:cry:
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    romanafa tohle ocenil(a).
  16. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Kašlu na podporu,svět se nezbořil,ale díky za radu;)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jéééé, ještě potřebuju nějakých 1.700 ks posledních Zelených na Farmě. Mám "pěkné" prostoje a jde mi to jak psovi pastva...
    Ale času dost.
    A padajících Zápalech 3.547 ks... to jsou počty!

    Časomíra do konce hry 93:44 hod.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    romanafa, není zač. Ta možnost tu je ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak svíčky jsou zpět plus 5 dalších umleto,uvidím,jestli půjdou zasadit:p
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak hotovo, ale zas nemůžu najít jednu dekoraci Vytříbené palačinkové smysly, není v ní nějaká záludnost na kterou jsem nepřišla?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.