Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55, zkusil jsem jak v prohlížeči, tak v samostatném klientu a do akce jsem se dostal a provedl výběr stromů. Žádné problémy nejsou hlášeny. Vyzkoušej restart hry.

    [​IMG]
    [​IMG]




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    jo naskočilo mi to po reštarte dik
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Proč zas dávají Strombolu, po ní Tombolu s chlívky a nářadím a furt do kolečka :eek: a Tombolu s bednami, kterou si přejeme nám nedají. Zdá se mi, že se nám RT snaží skrouhnout BZka ze všech stran, ať jsou to dekorace z Tomboly s bednami nebo sezoní žetony stažené napolovic, když je jich třeba jednou tolik na pořízení čehokoliv. Dá nám RT nerealizovatelné splnění 300 lvl a ještě nám nedopřeje rychlejší postup. Místo aby nám raději pomohly ještě lepšími vychytávkami, tak nám to ubírají, fuj
     
    -Jiřulka-, smoulinek123 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Fidorka007

    Fidorka007 Pisálek fóra

    Zdravím :) Nevíte proč mi nejdou koupit stromky ve strombole??? zkoušela jsem nahodit hru znovu i F5 a pořád nic.
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Fidorka007 zkus kontaktovat herní podporu a popiš jim podrobně svůj problém, aby mohli tvůj účet prověřit. ;)
     
  7. Fidorka007

    Fidorka007 Pisálek fóra

    Děkuji už jsem na to přišla. Chyba byla na mém přijímači :) konkrétně v mé hlavě :pxDxD
     
    Dob tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen tak lehce za 60 FL. Z toho 2x Půlnoční dub! :)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Strombola zase o ničem, ušetřím, nevím, proč nám RT nechce dát tombolu s bednami,:) vždyť už nebyla snad rok a ostatní nám pravidelně cpou, prosím modiky, aby za nás zasejc orodovali, děkuji, už je to fakt dlouhý a to by získali plno FL
     
    moncicak7070, -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    nahodou tam nemate chybu?je tam na obrazku ambarela a napisane je jelša červená
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279

    Protože před vydáním přišli ještě dodatečné změny, a na testu jsem to připravoval ještě podle dřívější verze, tudíž obrázek je špatně, ale psaný text je správně.
    Chyba tam není

    Fajn hru pezt
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Strombola bez alespoň jedné novinky pozbývá zájmu,pochopit to nemusím je to na RT, ale tahle akce mě nezaujala už po několikáté,aspoň neutratím;)
     
    Štika a bačkora85 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak jsem pár pokusů učinila. Půlnoční duby velmi potěšily :p

    stromb.png
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jojo ,taky tak.Jel jsem tuším po 8 kusech a v každé várce nějakej doubek byl.I ten muďoul nějakej přišel.Bohužel v trapné XL verzi!:wuerg:
    Dokonce i teď ze 6 kusů:https://1iq.cz/img/j3zDM/ESvj4.jpg
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No když uz nejsou ve strombole novinky,mělo by RT dát aspon upgrade stromům které ho dosud nemaji.....
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    libakos

    Jsem rád že tam nejsou žádné novinky, ať už nových stromů nebo upgradů stromů, které jej ještě nemají. Stačí když je to v podivuhodnu.

    Fajn hru pezt
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    pezt- máš pravdu,ale upgrade od těch co to ještě nemají bych asi koupila a o to přece jde nebo ne?;)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/22
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já jsem jen tak zkusmo koupila dva stromky a ejhle vypadla lípa XXL. Tu jako jednu z mála jsem neměla v XXL provedení:) Tak se mě poštěstilo, víc utrácet nebudu.
     
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Zase ušetřím. :cry:
     
    dasa1143 a Prepperka tohle ocenili.
  20. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Je 11.30 hod. a Strombola stále nejede! :(