Strombola (17.1. - 19.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    Mám všechny stromy,kromě noliny,tu snad získám při o/d.:inlove::inlove::inlove:.Strombola je skvělá,tajemné sazeničky nekupuju,takže za mě dobrý.
     
  2. alenal

    alenal Stálice fóra

    Strombola báječná, chybělo mi 5 stromů a mám všechny
     
  3. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak jsem utratila 80FL, které jsem posbírala z úkolů, nemám totiž v plánu utrácet reálné peníze. A teda doufám, že jsem neprohloupila (taťkův mentor mu totiž napsal, aby floreny zbytečně neutrácel), tak doufám, že toto zbytečné utrácení nebylo.
    Dostala jsem: diospyros, lokvát, sakuru, vistárii, 2x vrbu černou, zlatý déšť, citronovník, meruňku, zlatý listnáč xl + něco na baha, ale jelikož jsem ho ještě neodemkla, tak si ty stromy nepamatuji (doufám, že se ale do invetnáře uložily).
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jedli jsem fakt měla ale v liště ji nemám:cry::cry:Restart, vypnutí zapnutí a nic:cry::cry::cry:
     
    mamča50 a babina51 tohle ocenili.
  5. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ak získam napríklad zlatý listnáč xl tak automaticky dostanem aj základný strom?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte

    dasa1143, s týmto sa budeš musieť obrátiť na hernú podporu
    Ako kontaktovať hernú podporu?

    Nenince, áno k XL stromčeku dostaneš aj základný

    Peknú hru prajem
     
    babina51 a evainfo tohle ocenili.
  7. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    maximálně spokojená :Dkoupeno pětkrát a všech pět co jsem chtěla tam bylo :inlove:
     
  8. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, hledej ledová jedle, třeba seřaď stromy podle abecedy (hledej) a zadej třeba jen je.. nebo le.. atd. Určitě ji máš na farmě.
     
    dasa1143 a babina51 tohle ocenili.
  9. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Jsem spokojena, stromky co nebyly uz truni na farmicce. Lepsi akce jak tajemnicky
     
  10. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Chybí mi spoustu stromů,ale jsem spokojená,dva nové stromečky jsem získala.Příště možná budou další.Stačí když kape!!!Možná další v O a D.Přeji všem,aby získali,to co potřebují.;)
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Strombolu vypustím, žádný strom mi nechybí, některé mám sice po 1ks, ale nemusí pršet stačí když kape a úkoly se pomalu plní. Ještě by na mě vypadlo něco jako jablko nebo švestka nebo 30.citron tak to radši nechám být.
     
    karbar, babina51 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Katule008,

    vysvětlíš nám nevzdělaným, jak lze v této akci získat jabloň a švestku? Případně i ten citron, když si jej do možností sám nezaškrtnu?
     
    kytka50 a kiki2305 tohle ocenili.
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno, tak tu jedli mám někde na ploše asi jsem ji hned zasadila ale už hodinu ji hledám a nemůžu ji nikde najít:(
    Zjistila jsem to přes stodolu, mám v ní 4 šišky -nebo jak se ten plod jmenuje-;):p

    Konečně jsem ji našla,už sem chtěla zbourat všechny stromy i ty ve vývinu:oops:
     
    Naposledy upraveno: 18/1/17
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    300 florenů utracených a nepovedl se ani santalovník, ani jedle, dokonce i diospyros nebo jak se ta věc jmenuje jen jediný. To co jsem chtěla nejmíň (něco do výběru přece dát musím), to mi napadalo nejvíc. Takže spokojená nejsem, i když pořád lepší než klasické tajemnice. Tam je to mnohem horší, alespoň na mé zakleté farmě. Šlechtění nula, tajemnice nula, kolo štěstí tragédie, mentoring samá nehrající nekomunikující kuřata, výhodná zlevněná nabídka žádná, prostě motivace nulová. Jediné, co mě tu drží je blížící se stý level, což byl můj cíl.
    Takže tentokrát se opět nepovedlo, všem ostatním přeji co nejvíc těch stromečků, co si přejí a já holt budu muset počkat na nějaké OaD a shánět obvyklou cestou - pro mne asi jedinou.:(
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak na 10 pokusů jsem získala všechny tři stromy, co mi chyběly, takže velká spokojenost.
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Anvan až to půjde tak ti pošlu. a pro flexku mám to co se jí nepovedlo, napadalo toho dost. Já tajemno už nekupuji pravidelně, stromků mi chybělo docela dost, poslední balík byl se santalem ale mezitím si dám i 2x s tajemnicemi pokoj, takže pro mě tam bylo novinek hodně. Názvy stromků jsou děs, diskovi říkám dinosaurus. Je to stejné jako s bugenvilou??? Omluva pokud to koním ale na začátku jsem měla nulu a teď mám na farmě růžový háj, ze získaných TS v akcích to napadalo stejně jako Ohnivý květ a podobné rašple. Pro ty co nemají starší stromky je to šance, nevím jak moc se ještě obchoduje a daruje, poslední 2 OD jsem dokonale zazdila a to co chci stejně nikdo nenabízí a nebo chce majlant co nemám. Jenom nostalgicky vzpomínám na naše první OD kdy nás hodně zásobila Libuška a všechno to bylo ještě jiné. Teď jsou akce hodně po sobě, kolikrát přijdu na fórum a zjišťuji co je a co jsem prošvihla a ani mě to nevadí, to kouzlo někam zmizlo. Stejně posílám ve valné většině farmářům které znám z fóra a jenom tak, když to nevzdali po tolika letech tak tam je větší šance že stromek nebo cokoliv potěší. Kuřata měním, teď zase jsou ale jenom do levlu 4-5 a nic se neděje, teploměr jede dolů. Jedno kuřátko bylo aktivní snad po 4 měsících čekání, jinak mám pocit že to tam práská výrobce sám abysme nekdákali že to nefunguje ale už to není ono. Co kdyby zavedli do hry že i vysoký level může být přidělený k někomu, tam by to cenu mělo a mě by se to líbilo dostat dárek Sk nebo SH pravidelně, dokonce bych poslala i já děkuji a co chceš posílat, co to je ta bedýnka :). Mohli by se jednou seknout a dát do nabídky obr stromky, myslím si že bych povolila i já stavidla a zařvalo by víc florenů než včera. Pro ty co ještě hrají tenhle strom cenu má, kdyby ho povolili posílat v OD tak ho nedám ani za JC ale kdyby se dal koupit jak už dlouho brzdím tohle bych odbrzdila. Na stromky to byla moje druhá akce a chlívky jsem dělala jenom jednou, tam padl jelen hned poprvé. Jelikož kupuji na trhu protože je mi cena u nosu tak jsem si udělala pár úkolů a jdu na plochu dát tajemno, třeba se povede růžová potvora na bahamu i když po ní moc neprahnu. Na bahošce se mi chlívky v poslední době nedaří, max C++ lenoši a papouchové. Akci nezatracuji, pokud pravidelně nekupuji tajemno tak mám šanci dost velkou když polovinu novinek nemám ale byla bych nakvašená že za 120kaček ani ň to jo. Po florenovníku kupodivu moc netoužím, se mnou by zamávali obři, tam by musel asi farmář zakročit lopatou přes prsty abych s tím sekla 8). Už jenom proto že se bezvadně sklízejí, 1x1 je někdy horor když u toho člověk chrní ale tohle trefím i bez zraku.
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    pajdo, Katule psala, že získá něco jako jablon, švestku nebo citron, což není totéž, jako by tvrdila, že to získá. Promiň, že se do toho pletu...
    A pro ty ostatní: Kdopak ještě chce po téhle Strombole dračinec? Nezištně daruji. :p
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak se mi povedlo získat všechny 4 stromy, co nemám.... Až bude OaD, mám zlatý déšť, durian, nolinu, anjou hrušeň..... několikrát, daruji.
    A kolo štěstí za párty lístky kupon 48h, 20x SH a poslední Ptačí plážová chýše...
    Dneska se mi dařilo... víc pokoušet nebudu a nechám si lístky zase na novinky nebo pokusím kupony :)
     
    Naposledy upraveno: 18/1/17
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    rampusak
    Děkuji, to je od tebe moc hezké. I kdyby to nevyšlo, už tak to potěšilo....aspoň nějaký hezký počin na farmě!!!
    Jak ty máš růžový háj, já budu mít nejspíš zlatý háj, páč toho štědřence mi napadalo opravdu štědře...
     
    Trepifajksl, tydýtková a k.vitek tohle ocenili.
  20. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    Anvan- a nemluvíš ty náhodou o mé farmě? Akorát s tím rozdílem, že já nekupuji. Celkem mi chybí, jak jsem ted zjistila, 12 stromů. Dala jsem do družstva růžové prase, dostala 10fl, 1 jsem dostala za lv.99, něco kdysi z kina, to šetřím na nějakou super bombu, no protočila jsem 6krát, dostala jsem dva co jsem neměla, ostastní co jsem tam dát musela. Už by konečně to náhodné číslo měli trochu prohodit, jinak už ztrácím chut hrát. Všem držím palce, at se zadaří.
     
    Trepifajksl, anvan a k.vitek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.