Strašidelný domov (7.10. - 13.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Hlásím hotovo, komplet, opozdilci mají ještě času dost. Teď jsem nasadila pár příšerek a syslím zásoby. Určitě ještě nějaká děsivá akce proběhne.
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Od začátku jsem jela jen voda hnůj páč víkend byl pracovní a včera večer jsem něco protočila a padl bonus 1x100% ze sklizně
    řádek je už doma a jedu dál ;) [​IMG]
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, akce je komplet hotová ;). Teď potřebuji pěstovat do zásoby nějaké rostlinky a hlavně něco na umletí krmiva. Začíná docházet :(.
    Všem hotovým gratulace a těm, co finišují přeji mnoho úspěchů do konce ;). Hezký den všem :)
     
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásné ránko, stonek je od včerejška doma a pomalu pokračuji dál.Ale chtěla bych taky ještě udělat úkol s arboretem.;)
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce je již chvíli hotová. Donutila jsem se hodit na farmu podivuhodné výběhy (v závorce počet u výpliva):
    skoromůr 7 (17), skoromrožů 6 (7), skorodikobrazů 3 (4)
    a výsledek překvapivý - u mě až na 2 dikobrazy nic z nových výběhů a u výpliva to bylo lepší - můra 0, ale 3 mrože a 2 dikobrazy.
    Veliká spokojenost- co říkáte??
    Přeji krásný a slunečný den (ten ranní mrazík mně to vůbec nekazí).
     
  6. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Po nějaké době jsem se pustila do akce, včera se mi povedlo vytočit 2x100% do stodoly a 2x +1 z pole, tak jsem toho využila, pustila pár stovek superhnojiva z nádrže, a večer bylo hotovo :p:)
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Zdravím, všechny tři domečky jsou postaveny. :) Už se pěstuje znovu do stodoly :).
     
  8. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, u mňa 2 hotové, z tretieho mi chýbajú 3 políčka. Riadok na stonke funguje, pikolka a kaktus s náhrobnými sviečkami XXL na ploche. Večer bude komplet hotovo, odtajním pikolky a budem čakať na Desivý update I :oops:
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak konečně komplet

    Screenshot_1.png

    Kdo ještě dodělává , tak přeji, ať to zvládnete.

    Fajn hru pezt
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    To by bylo a stačil jeden bonus a sh ať vám to jde ;)
    [​IMG]
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pomalicku se sunu do cile, stonek uz mam, dekorku uprostřed taky, takze par policek z posledního praveho bloku dodelam...
    Piccolo bedna vybrana a dumam zda mam vzit ty nahodny TS nebo jit do beden s neonama nebo bonusama... vlastní hlavni odmeny celkem ignoruju, sem tam je dlouha desivka, ale většinou ne, no a to pak jsou mi XXL nanic, jen se ceka na další desivku...
     
  12. dasla

    dasla Rádoby autor

    Také hotovo, nakonec to šlo docela dobře. A ještě honem utratit mince. Přeji všem ať se daří.
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mezivýsledky:
    L - 12/12 - hotovo, zisk Větve
    Střed - 10/12 - blížím se cíli, možná příští sklizeň a bude dekorace...
    P - 4/12 - nu, to je poslední domek, který jsem vybrala ke stavbě.
    Když ale dívám na časomíru, snad akci dokončím. I kdybych ve středu neměla wifi připojení. Zítra v terénu mám, slabé, ale mám. Tak s akčníma kvítkama pohnu. Docela se hodí, že mám bubu-zásoby, tak můžu na Strašivce pěstovat jenom akční kvítka.

    Jinak, Kolo neštěstí... prostě "Krkoun jeden krkounská" -.-

    Časomíra do konce akce 65 hod.
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pikola vyzvednutá - takže já mám splněno, ale jedu dál, protože vyloženě chci ty sazenice xDxDxD
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zatroleně těžká akce, nevzpomínám si, že by mně kdy dopadalo až zítra večer. Začínám se obávat těch výzev budoucíchxD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/10/22
  16. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Akcia ukončená. Pokračujem v pestovaní desivých plodín. Ostatným želám veľa šťastia pri plnení úloh.;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    U poslední stavby mi chybí splnit dvě políčka. Padátka mi ještě zbydou, už jen napěstovat. Takže opět klídek, pohoda, cigárko. A pak se pustím do chovu nenasytných potforek :)

    Přeji všem, kdo se lopotí na polích, ať se daří ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/22
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mezivýsledky:
    L - 12/12 - hotovo, zisk Větve
    Střed - 12/12 - hotovo, zisk dekorace
    P - 6/12 - jo, to vypadá, že bych to taky mohla dokončit...

    Časomíra do konce akce 51 hod.
     
  19. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Od večera hotovo a ani to nebolelo :);)
    Hezký sluníčkový den..................
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak taky hlásím akce komplet hotova. Přeji krásný den a radost ze hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.