Strašidelný domov (7.10. - 13.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová a na vedl. už toho také moc nechybí ;)
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak už jsem malý kousek před dekorací
    Nakonec jsem zjistil, že se vyžaduje fakt malé množství rostlin z děsivky, ale ta akční je horší a horší na pěstování
    Když si představím, když jsem sklidil obě dvě plochy, měl jsem asi 1300 ks rostliny nebo kolik, po zasetí zbylo tolik rostliny na cestu k farmářské minci a třeba teď jsem postoupil už asi jen o 4 políčka a jsem před zmíněnou dekorací
    A ještě mám dotaz - kolik toho musím splnit abych měl potřebné hv. mince na piccolo ?
    Mám jich 180 v současné době
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, jde to dobře, už 2x jsem měl husí kůži :) třetí barabizna rozestavěná, ale mají to tam strašidelně pěkné. Zatím jsem koupil bednu, jednu jakomůru a jeden bramborák. Zůstatek 150 mincí.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som ešte v obchode za HM nič nekúpil počkám si až budem mať všetky:D:D.
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    -Kuteno-
    Zlatí, pro ty déle hrající moc možností není. Já vzala samozřejmě Pikolku, 3x bednu s bonusy (těch na BZ mám málo ;)) a XXL svíci - mám jen základy. TS pro mě nemají cenu, vždy jsou z nich jen lištovky.
     
  6. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, po ranní sklizni mi došlo, že bych měla dodělat úkol i když to hlavní už jsem měla(z pikola ingritin student)podařil se mi udělat rekord s přepěstováním a to jsem po rozpěstování jela jen vodu a hnůj. Přeji krásnou neděli a ať se vám daří

    [​IMG]
     
  7. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, dekorku som získala pred obedom, niečo som dodala na strednú stavbu, dúfam že skončím celú akciu.
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Přeji Všem krásnou neděli :) Padátka dopadala a je hotovo ;)
    [​IMG]
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám hotovo. Nakonec i ty nízké sklizně padátek v pohodě vystačily, jen na poslední dvě dodávky jsem dala hrůzný lilek. Nejdelší rostlina a vypadlo 49+52 karet. Naštěstí to stačilo, tak už jen doplňuji stodolu.
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já mám jenom jeden domeček hotový, ale hlavně že mám stonek, teď už jedu lážo- plážo, když nebudou všechny domky, nevadí, jinak, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Z piccolky mám Tečkovaný deštník:)
     
  12. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Prvý domček hotový a druhý do polovice. Vybrala som si 5X záhadný výbeh Marin. To je teda výhra : 2x Bobrý hrad oranžový, nora pre Činčily žltá, Korytnačia nora oranžová, jazierko pre Hranáče oranžové. Čakala som aspoň jednu moliu ženu, ale nič. Na piccolo bednu asi nedočiahnem. Bobrých oranžových hradov mám 60 :sleepy:.
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stonek je doma :music:
    Takže teď budu plnit ve vlastním zájmu, ale na pikolo určitě chci dosáhnout. Vše bych asi nakoupil před koncem akce
     
  14. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Z picolky vypadlo postřikovací umění,velká radost už mám4*:p
     
  15. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, prvá úloha splnená :D
    veľa šťastíčka kamaráti;)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som mala hotovo uz rano ;) bosorka uz maka na 3 baraku :music: Zpicolky bol bodkovany dazdnik :) Teraz doplnujem zasoby co mi pozieraju tie nenazrane potvory xD Druzstvo mam davno hotove a uz som zvedava na slachtenie v desivke, zvierat mam dost tak sa uvidi ...
    Pekny vecer prajem a ty co este makaju tak drzim palce,ved casu je este dost ;)
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Za 2 hodiny bude posledný zber a esových kariet mám už dosť.Potom už ísť do obchodu na nákup;):D:D a šmitec.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě jedna sklizeň na druhý domeček. Ten třetí už ve volnu zvládnu levou zadní a začnu chovat zvěř. To pude, bubu bonusů mám kotel, tak napěstuju na krmivo a budu průběžně chovat. Nemám ráda nedokončené akce a tady bych si s chovem v současné situaci ani neškrtla :)
     
    Naposledy upraveno: 9/10/22
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak zítra to snad dorazím po ranní sklizni

    Screenshot_1.png

    Tak zas to není takový špatný ne ? ;)

    Fajn hru pezt
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Protože jsem o víkendu žila (jak v sobotu na pracovním "výletě" v Praze, tak v neděli na házenkářském turnaji s mladým a práce do práce), tak nějak jsem se moc nedostala k Farmeramě...
    Takže jsem před chvílí dokončila 1. domek a získala Větev na Stonku a
    druhé 2 domečky mám ve stavu, že už mám odměnu oranžové Mince a budu pokračovat podle toho, jestli bude v terénu na služební cestě wifi 8)

    Jo, a ve farmářském obchodě jsem "koupila" XXL Svíci. Zatím nic dalšího. Teď už počkám, jaký budu mít konečný stav Farmářských mincí...

    Jdu se podívat, kdy vlastně akce končí...
    Dobrou hru!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.