Stezka cukrových lebek (2.11. - 8.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivacek53, dekorace z minulé akce Hrůzostrašná noc geeků, je potřeba nejdříve dát na plochu a vybrat z nich bonusy, tedy třikrát sklidit, poté již půjdou vložit do řádku na stonku. Poznáš to tak že dekorace mají v názvu plusko (+). Až z nich vybereš bonusy, plus zmizí.

    U této akce pokud jsi dekorace vybrala, tak je musíš mít v inventáři nebo jsi je někam umístila na plochu. Pokud by se ti dekorace nepodařilo najít je třeba kontaktovat herní podporu, jak píše hráčka.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nějak kolem čtvrté ráno se mi podařilo akci dokončit. Njn, po těch sedmi nočních mám drobátko přehozený spánkový režim, spím ve dne a bdím v noci ;)
    Řádek jsem aktivovala, dekorace možná časem stáhnu a vyměním na nějakou plochu, až budu kvaltovat do dalšího lvl. :)
     
  3. SebikVlcek

    SebikVlcek Zelenáč fóra

    ahoj já ám hotovo,ale stejně neodemknu stonek,práce uplně zbytečná
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    SebikVlcek - ahoj, musíš si odemknout pole s dekoracemi a pak stonek

    lebky.png

    Ve FAQ k akci se píše:
    lebky01.png
     
    -Jara05-, bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    SebikVlcek, fakt máš všechno hotové? Já jsem třeba při pěstování na Baha zjistila, že mi chybí jedna dodávka v Bubusvětě... Jo, pospíchat se musí pomalu :)
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám navíc 486 padátek farma je už v původním stavu,mám všude zvířata,takže padátka padají jen ze stromů co jsou okolo.Tentokrát s padátky nebyl problém,ač jich bylo potřeba poměrně dost.Na noc jsem dávala nejdelší kytky.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, u té to akce bylo jasným cílem získat oranžový upgrade Shirského koně a upgrady na chaloupku. Dekorace jsou v řádku, na plochách mám výkonnější, ale věřím, že spoustu hráčů je nechá spíše na ploše kvůli výnosu BZ. Vybírám postupně obchod.
    Všem přeji úspěšné dokončení akce.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Dobré ráno! Včera večer jsem dokončila akci a zaktivovala stonek.
    Teď ještě 2x sklidím mince, abych vyškrábla nějaké drobnější odměny.

    Časomíra do konce akce 16 hod.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Snad odpoledne nezapomenu na mince, potřebuju jich ještě dvanáct na to koní vylepšení, kupovala jsem, co se dalo a na todlencto sem zapomněla...
     
  11. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farmáři,je něco co zvyšuje padátka?nějaky bonus? ***:oops:

    *** odstraněna žádost o padátka
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/23
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    enrikea, akce končí až večer v deset, ještě něco zasaď na dýl, ono to dopadá, máš na to 3 plochy ;)
     
    -Jara05-, kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Akce super. Z obchodu s cukrovými lebkami vybráno :)
    [​IMG]
     
  15. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak nakonec všechny dekorky, stonek sice není, ale to se nedá nic dělat;)
     
    enrikea, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak poslední mince dosbírané (10 kousků zbylo)

    obchůdek.png :)

    A stihla jsem i zazimovat cintorín. A teď je na řadě příprava na pizzu ;)
     
  17. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    tak jsem hru nedodělala chyběly mi padátka,je to smutné.Dá se nekdy sehnat odemknuti na magickem stonku? Abych ho mohla aktivovat a dát si tam dekorky?
     
  18. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj enrikea,
    bohužel nedá. nicméně dekorky můžeš umístit i jinam.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě se vracím k padátkům. Na mé farmě jich zbylo skoro 650, bez dvou kousků. A to jsem nepěstovala pokrácené plodiny, jen přes pracovní proces něco do dvanácti hodin s vodou a pak akční, když jsem byla doma. To fakt mají někteří farmáři tak špatně nastavené náhodné číslo, že za týden neposbírají, co je potřeba? Já mám tohohle peška na Baha, tam můžu cpát cokoliv a dokončuju s odřenýma ušmami se všema vychytávkama... Teda ne se všema, Citrony nemám.
     
    -Jara05-, kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.